Eskişehirli hamişler tanışalım mı?

merhaba kızlar. eskişehirde doktor öneriniz var mı? ümit hastanesi ve acıbadem arasında kaldım? ümit hastanesi gülbin erolu duydum ama hangi hastaneyi ya da doktoru tavsiye edersiniz?

Benim arkadaşım ümitte ebe hemşire. Bana tanser şensesi önerdi ama vajinal ultrason bakacağından eşimle kavga etmemek için bayan bir doktor seçmem gerekti. Bayan doktor dersen perihan sözer dedi arkadaşım. Ona gideceğim.

Selam kızlar bende eskişehire geldim bir buçuk ay önce geldigimden beri Dr arıyorum sajaryada rabia hanıma gittim gayet ilgili ve güler yüzlü ama mesai saatleri dışında doğuma gelmediğini söyledi çok üzüldüm. Ümit hastanesi tertemiz güzel ama Gülbin hanıma gittim çok fazla bekledigim ilgiyi görmedim taner bey için çok iyi diyorlar. En son anadolu da Necla hanıma gittim o da çok iyi tecrübeli ve ilgili ana hastane odalari falan çok iyi değil sanki bilmiyorum bayan Dr istiyorum ama çok kararsizim suan

Canim.benimde henuz gebeligim netlesmedi adetime 2 gun var bu sabah test yaptim silik cizgiyi gordum ama emin degilim günümü bekliycem. Canim bende kararsizim gecen yil visnelik umitte emine hanima kontrole gitmistim cok ilgilndi geçen ayda perihan hanimi cok duymustum troid var mi die baktirayim dedim ama pek ilgili gelmedi memnun olamadim soyledikleri kadar

Arkadaslar Sebahattin Akyil da epidural sezeryan doqum yapan warmi burda epidural tavsiye eden çok ama cewremdekiler asla yaptırma genel ol daha iyi diolar

Bende o konuda ne yapacagimi bilmiyorum genel mi epidural mi iyi oluyor ikiside korkutucu geliyor bana ilk Doğumum olduğu için bilemiyorum kızlar tecrübeli olanlar warsa yazabilir mi

Bnm de ilk doqumum burda okudum epidural övulmus ama Kimle konustuysam sakin dedi ilk doqumu qenel 2. Epidural olan bi tanidikta genel de daha çabuk toparlandım falan dedi kararsız kaldım bende

Bu arada emine hanim resmen donuk bi insan hiç mi hiç ilgilenmedi burnu havada bişe 1 sefer gittim snra Sebahattin Akyila geçtim demekki gerçekten kişiden kişiye değişiyo

Merhabalar batıkentteki ümit hastahanesine giden arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz ebeler hemşireler nasıl davranıyolar normal doğum ücreti ne kadar yardımcı olursanız çok memnun olurum

Bende ümit hastanesindeki perihan sözer ve devlet hastanesindeki tuğba yuvanç ışıkcıya gidiyorum. İkisinden de memnunum.

Teşekkürler darısı isteyenlerin başına. Allah sağ salim eli ayağı düzgün kucağımıza almak nasp etsin. Mine inana gidiyorum.
1 düşük yaptım 2 ay 1 haftalık. O zaman mine inana gitmiştim ama artık acıbademin bütceme uymaması sebebiyle gidemiyorum. Siz ne kadar ücret ödüyorsunuz?

Merhabalar batıkentteki ümit hastahanesine giden arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz ebeler hemşireler nasıl davranıyolar normal doğum ücreti ne kadar yardımcı olursanız çok memnun olurum
Benim arkadaşım ümitte çalışıyor ebe hemşire o konuda rahatım. Tam olarak doğum ücretlerini bilmiyorum sizin ne istediğinize bağlı özel oda, süsleme, özel durumlara göre değişiyor ama danışmada size kaba bir fiyat söylerler oraya sormanızı tavsiye ederim hangi doktora gidiyorsunuz?

Benim arkadaşım ümitte çalışıyor ebe hemşire o konuda rahatım. Tam olarak doğum ücretlerini bilmiyorum sizin ne istediğinize bağlı özel oda, süsleme, özel durumlara göre değişiyor ama danışmada size kaba bir fiyat söylerler oraya sormanızı tavsiye ederim hangi doktora gidiyorsunuz?
Devlet Hastanesine gidiyorum tuba yuvanç a

Geçmiş olsun canım. Şuan gebemisin? Eşim orda çalışıyordu tüp bebek merkezinde. Çalışan olunca uygundu. Çıkışı oldu bu hafta. O nedenle ücret normale dönecek. Bakalım nasip. Tuğba yuvancı biliyorum. Ama gitmedim hiç.
1 düşük yaptım 2 ay 1 haftalık. O zaman mine inana gitmiştim ama artık acıbademin bütceme uymaması sebebiyle gidemiyorum. Siz ne kadar ücret ödüyorsunuz?

X