Saç Rengi ve Saç Boyama esmerlere en çok yakışan saç rengi???

esmere bencede en çok siyah yakışıyor açık renk sarıymış karamelmiş kumaralmış pardon ama çingene gibi duruyo:umursamaz: siyah çok hoş olur :jeyyar:

ben de bunu anlamıyorum aslında.. bazıları çingene gibi oluyo diyo bazıları çok yakışıyo diyo ortası yok mu :KK70:

aynen bence de çikolata kahve açık tenli olmasaydım hele de esmer olsaydım kesin boyatırdım :)

Canım eskiden herkes esmer olduğumu söylerdi,saçlarım orta kestane rengindeydi,kaşlarımda koyu renk...Sarı saçı çok istiyordum ve çingene gibi olacağımı söylemişlerdi...Yinede denemek istedim.Önce çok seyrek sarı gölgeler attırdım.Sonra sarıları çok açık geldi casting color bal köpüğü alıp evde boyadım saçlarımı...Hafif turuncumsu bir renk verdi ama birkaç yıkamadı acayip güzel bir renk oldu her gören rengini soruyordu.Sonra tamamen röfle yaptırdım ve bana sen esmer değilsin kesinlikle buğday tenlisin diyorlar.Ve sarı o kadar çok yakışıyorki başta eşim olmak üzere herkes bayılıyor.Tabi ben şimdi sıkıldım başka renk istiyorum,renk arayışı içersindeyim.bakır karameli çok beğeniyorum ama onunda sarı gibi dipboya derdi olması kafamı karıştırıyor.

Ben çukulata gibi esmerlere siyah saçı çok yakıştırıyorum. Siyah saçla iyice çukulata gibi oluyorlar esmerler... :KK8: Siyah saç esmeri boğar derler ben katılmıyorum, esmerlerin geneli siyah saçlı zaten... Siyah saç, esmer ten, koyu göz makyajı, doğal tonlarda ruj, yok böyle bir güzellik... :21:

balköpüğü,karamel tonları... ama çikolata da esmerler için ideal renktir :KK66:

Ben de esmerim, yani buğday tenli denir ya ondan. benimde kestane rengi kendi saçım ama görmeyeli uzun yıllar oldu :)
kızıl yaptırdım bir dönem çok yakıştı. daha sonra siyah yaptırdım ilk biraz garip geliyı göz alışmadığı için ama harika duruyor. 3 sene fln siyah kullandım. ondan da sıkılıyosun belli bir süre sonra ama dönüşü çok zor, siyah boya kolay kolay açılmıyor, yani başka renge dönmek zor, saçların yıpranıyor sonra. baharda boyattım tekrar saçlarımı karamele, ten rengimle çok uyumlu, o da çok hoş oldu.
Başkalarının yorumlarıysa kimi siyah çok yakışıyor sana diyor, kimi hayır karamel çok yakışmış fln ama önemli olan senin ne istediğin. ben siyahı çok yakıştırdım kendime, ilerde tekrar boyarım muhtemelle, başka renkleri de deneyeyim en son siyah olacak

Esmerlere ve buğday tenlilere gidebilcek en güzel renk bu bence.:KK16:
$images.jpeg

aslında bu durum tamamen kişinin kendisiyle alakalı. mesela kardeşim esmer tenide orta bugday saçlarıda koyuya yakın orta kesane. bakınca yakısıyor ama araya bigün saç boyamdan açmadan balköpüğü attık kızın tipi değişti. daha gösterişli oldu. yüzü açıldı resmen. bana da koyu renk olmaz falan dediler. ben aslında orta kumral saçlıyım kaşlarım da kumral. koyu yaptım millet açığa dönme bu süper oldu dedi. siyah saç saçı kusurunu kapıyor. ama açık renkler kırıkların var mı yok mu hepsini meydana seriyor. daha bakımlı olmalısın. siyah saçı daha az yıpratıyor. teni de daha açık gösterdiği kesin! eğer teninde sarımsılık veya böyle kahveli bir esmersen o tonlardaki saçlardan uzak dur derim. gerçekten suratın tenin tek renk duruyor. seni solduruyor. makyajla istediğin görüntüye ulasırım diyorsan tamam. ama evde doğal halinleyken pek hoş olmuyor zamanla soğuyorsun renkten.

Son düzenleme:
kızlar bende boyıcam yarın alcam siyah mı alim sizce ? ben esmerim tenim sarımsı biraz siyaha mı boyayım sizce?

X