ESRA EROL VE MÜGE ANLI

Hatirlamiyorum konularini, bir tane konusunu hatirliyorum o da neden kendisine erkeklerin bakmadigiyla ilgiliydi galiba mini etekten fikan bahsediyordu.🙄
Kendisi, ben 8 yıllık evliliğim var dediğim zaman sıkılmıyor musun anlatsana gibi bişey söylemişti ordan aklımda kaldı benim. Kendisi sıkılirmis bide aynı adamla iki gün ustuste ilişkide ıslanmam bile falan demişti. Biz ikinciye nasıl yapıyormuşuz bir gün sonra falan 🤷

O programlar benim de çok psikolojimi bozuyor.ben de kaç defa annemle teyzemle.kavga etmiştim bu yüzden.sırf bu programlar yüzünden evden kaçtım psikolojim altüst oldu.yıllarca psikolojik tedavi gördüm.gayet ciddiyim.böyle bilinçli, iyi niyetli, elit bir eş bulmuşsun saçma sapan bir program yüzünden adamcağızı uğraştırıyorsun.DNA testinden mi zevk alıyorsun Allah aşkına.milletin rezilliklerini izlemekten mi zevk alıyorsun? Milletin birbirinini nasıl aldatıp, şerefisizlik yaptığını, çoluğun çocuğun sefaletini izlemekten mi zevk alıyorsun ? Adama çok üzüldüm şu an bu tarz rezil programları izleyen bir eşi olduğu için. Keşke daha kaliteli zevkleri olan bir eşi olsaydı.bir de gelmiş burada destek bekliyorsunuz.
Benim olayları abartma seviyem

Çok yorum yapmak istediğim bir konu değil ama bu yoruma şaşırdım.
Genelde saçma sapan dramların işlendiği (gerçekliğini çok bilmiyorum) olaylar trajikomik olabilir ama pek eğlenilecek ve stres atılacak şeyler değil kanımca. Arada bir haberlere düştüğünde görüyoruz.
Tamamen ahlaksızlık ve pisliğin zirveye konduğu, iştahla ve "bebek kimden az sonra az sonra" diye diye servis edildiği bu tarz programlardan kaçınılmalıdır.
Bilinç altı dediğimiz şey bu tarz programlardan ciddi anlamda zarar görüyor ve toplum dejenere ediliyor. Özellikle evinizde çocuklarınız varsa pür dikkat izlemeseler bile bu tarz şeyleri kah duyumsayarak kah arada bir göz atarak aşina olup artık kafalarında bilinç altlarında o ahlaksızlıkları normalleştirebiliyorlar.
Stres atmak için kaliteli komedi yapımlarını tercih etmeniz sizler için eminim daha yararlı olacaktır.

Bu tarz programların izlenerek pirim verilmesi ne yazık ki toplumumuz için yaptığımız en kötü şeylerden biridir.
O programlara çıkan kişiler çocukken o programlar yoktu değil mi? Yani programda görüp yapmadılar o olayları. İnsanlar birşeyler izler ya da okur ya da şahit olur. Kimisi ders çıkarır, meyilli olanlar özenir belki. Bizim toplum sanki çok ahlakli da programlar bozuyor. meğer Anadolu'da o küçücük köylerde neler yaşanıyormus. Bizde saf saf o köy bizim köyümüzdur deyip duruyorduk.

O programlar benim de çok psikolojimi bozuyor.ben de kaç defa annemle teyzemle.kavga etmiştim bu yüzden.sırf bu programlar yüzünden evden kaçtım psikolojim altüst oldu.yıllarca psikolojik tedavi gördüm.gayet ciddiyim.böyle bilinçli, iyi niyetli, elit bir eş bulmuşsun saçma sapan bir program yüzünden adamcağızı uğraştırıyorsun.DNA testinden mi zevk alıyorsun Allah aşkına.milletin rezilliklerini izlemekten mi zevk alıyorsun? Milletin birbirinini nasıl aldatıp, şerefisizlik yaptığını, çoluğun çocuğun sefaletini izlemekten mi zevk alıyorsun ? Adama çok üzüldüm şu an bu tarz rezil programları izleyen bir eşi olduğu için. Keşke daha kaliteli zevkleri olan bir eşi olsaydı.bir de gelmiş burada destek bekliyorsunuz.
Bence sen elalemin kocasına uzulecegine kendine üzül. Programdan etkilenip evden kaçmak kaçıncı level ? 🤣🤣🤣

Geldi kk nın eliti :KK70: sen ne zaman patlıcan çok merak ediyorum :KK53:

Adamın elit olduğunu nasıl anladın? Benimki de sevmez bu programları bi elitligini görmedim 🤣

zaten maksat gülüp kafa dağıtmak :)

Bu 2 programda gülünecek ne bulduğunuzu anlayamadım.

Yıllarca süren evlilikte , evladım diyerek gözünün içine baktığı çocuğun babası olmadığını öğrenen adamların yıkılışını komik bulmuyorum.

Sabah programında, eşi öldürülen kadının kayıtsızlığını ve evli sevgilisiyle yan yana oturmasını da komik bulmuyorum.

Ne var ben kıskanıyorum olabilir diye yazdım.yanlış anlaşıldım.oradaki çirkin, sünepe, eğitimsiz kadınların bu kadar çok partner bulabilmesi zoruma gidiyor.yanlış anlaşıldım.

Hedef kitleniz , milletin karısına bakan; onlarla ilişki kuran erkekler mi ?

Ne var ben kıskanıyorum olabilir diye yazdım.yanlış anlaşıldım.oradaki çirkin, sünepe, eğitimsiz kadınların bu kadar çok partner bulabilmesi zoruma gidiyor.yanlış anlaşıldım.
Elit zevkleri olan kadının ağzından başka kadınlara sünepe, çirkin gibi hakaretler öyle mi? Kaliteniz konuşuyor maşallah. 👏🏻

Bunlar hastalik gibi ,dizi gibi.Bir basladin mi izlemeye devami geliyor.Ben kendimi kurtardim sahsen.Cok gereksizdiler gercekten.Muge Anli icin bir seydemeyim ama o kadini da sevemiyorum bir turlu.

Hadi Müge Anli'nin gazeteci bir geçmişi var ama Esra Erol bu toplum için tam bir facia,en gereksiz,en sinir bozucu kişilerden biri.Toplum ahlakını Melek Mosso bozuyormuş ama.

Müge A.' nın tvlerde ilk çıkışı magazin programı sunuculuğu.

Her ikisinin de garip yargıları ve at gözlükleri mevcut. Karşı tarafın ne anlattığını anlamadan yaptıkları çıkışları ile çoğu zaman konudan ne kadar uzak olduklarını da gösteriyorlar.

Yahu Elin oğlu diye bir program vardı.
Atv'deydi galiba.Bunlar oradan yürüdü.
Doğru söze ne denir.
Belkide ülkesinde asgari ücret alıp,bir pizzacida hayatına devam edecekti.
Ne taninacakti,ne bilenecekti.
Allah işte bacim,yürü ya kulum deyince olay bitiyor 🤣

Danilo , İtalya'da İtalyan Dili ve Kültürü mezunuymuş ; ülkesinde kalsa ögretmenlik yapacakmış.

O yüzden mi burada sevgili bulamıyorum diye konu açılıyor sürekli. Talep görmeyen erkek olduğu gibi kadın da var.

O konularda , konu sahipleri: "ne olursan , kim olursan ol gel" mi demişler ?

İnsanın kafası başka yerde olur, duyduğunu yanlış anlar da ; okuduğunuz yazıyı anlamadıysanız tekrar okuyabilirsiniz.

X