Estetik fiyatları?

Peki harikaevre özelden mesaj atamıyorum, beni eklersen sevinirim..Ameliyat fotoların varsa bana gönderirsen çok makbule geçer..Bu doktor hakkında hep olumlu görüşlere rastladım.Ciddi ciddi düşünüyorum Necdet beyi..Fotolar bu yüzden çok önemli benim için:KK34:
Mailimi veriyorum senin için daha uygun olursa cnm:
xxxxxxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
boğaziçi tıp merkezinde 2250 ve gayet de harika yapıyorlar,necdet uçar'ı şiddetle tavsiye ederim :KK66:

boğaziçi tıp merkezini ben de düşünüyorum.. ordaki doktorlar da iyiymiş.. sen necdet uçara mı ameliyat oldun canım? resim yollama imkanın var mı? doğal burunlar yapıyor mu, en büyük korkum yapmacık bir buruna sahip olmak.. bir de bu fiyatlara her türlü masraf dahil mi?

necdet bey bildiğim kadarıyla ankarada bayındır estetik merkezinde de çalışıyor,ama biz bu ameliyatı ankarada 4500-5000 e yapıyoruz demişti.boğaziçi tıp merkezi ve necdet beyi mutlaka tavsiye ediyorum arkadaşlar,yaptıran diğer arkadaşlarım da çok memnun.insanın yüzüne en iyi gidecek,en doğal duracak burunları yapıyor-bazı doktorlar gibi herkese tek tip burun yapmıyor,ya da doğal olsun diye küçülmemiş burunlar yapmıyor,oturup da resim tasarımı vs uğraştırmıyor zaten bakınca direkt kafasında şekillendiriyor,ne yapacağını çok iyi biliyor.ben fotoğraf koymadım buraya ama isterseniz koymaya çalışayım bugün ya da yarın.
bir de sadelina adlı arkadaşı eklerseniz sonuçları çok açık göreceksiniz foto koydu epey,benden 2 hafta sonra o oldu necdet uçara,ve gerçek hali resimlerindekinden bile iyi,daha çok taze olmasına rağmen.
valla istanbuldaki en uygun fiyata böylesine başarılı bir doktoru kaçırmayın derim :86:

Peki harikaevre özelden mesaj atamıyorum, beni eklersen sevinirim..Ameliyat fotoların varsa bana gönderirsen çok makbule geçer..Bu doktor hakkında hep olumlu görüşlere rastladım.Ciddi ciddi düşünüyorum Necdet beyi..Fotolar bu yüzden çok önemli benim için:KK34:
Mailimi veriyorum senin için daha uygun olursa cnm:
xxxxxxxxxx

bende ona oldum benım fotolara bakabılırsın ayyy oyle şekerkı ya,yanlış anlaşılmasın doktorumu çok svedım ondan heryerde tavsıye edıyorum

merabalar
burun estetigi olmak isteyip cesaret edemeyen arkadaslar hic korkmayin ben emre ilhana burun estetigi oldum hic agri sizi duymuyorsunuz sadece biraz cesaret ilk kez burun amelyati olacaksaniz 5.000 ytl ye yapiyor ama mukemmel bi doktor sormak istediginiz biseyler varsa sorabilirsiniz arkadaslar

mrblar..bende yaz sonu gıbı okullar açılmadan burun ameliyatı düşünüyorum.ama fiyatlar oldukça pahalı.yaptıran arkadaşlara sorum olacaktı.verdığiniz bu fiyatlara taksitlendirme yapıyorlar mı

önce nebil bozdağan agittim gerçekten çok iyi bir doktor.muayene ücreti olmamasına rağmen inanın okadar ilgi gösteriyor ki şaşırıp kalmıştım.çok deteylı bir muayaneden geçiyorsun.sonra yapacağı burunun tasarımını yapıyor.ama tamamen senin ne istediğini anlamaya çalışıyor.ankarada olanlara onu tavsiye ederim okadar ilgili bir dr görmedim ben.ona yaptırmadığım için çoook pişmanım.....

fiyatlar neden bu kadar pahalıı

aslında devlet hastanelerinde eğer sağlık sorunun varsa ücret alınmadığı bile oluyormuş. bende ameliyat olmak istiyorum ve araştırıyorum fiyatlar çok pahalı devet doktorlar iyi olabilir ama devlettede yi doktorlar var..sadece iyi araştırmak gerekir..

aslında devlet hastanelerinde eğer sağlık sorunun varsa ücret alınmadığı bile oluyormuş. bende ameliyat olmak istiyorum ve araştırıyorum fiyatlar çok pahalı devet doktorlar iyi olabilir ama devlettede yi doktorlar var..sadece iyi araştırmak gerekir..

oyle denılıyor ama oyle degıl ben 3 ilde devlet hastanesıne gıttım hepsıde ucret ıstıyor benımkıde saglık problemı ama devlet karsılamıyor dıyor nasıl bı sıstem anlamıyorum sonucta saglık problemı oldugu için ben amelyat olmak ıstıyorum ama hersey artık doner sermaye olmus devlette bıle..yanı neresı olursa olsun degısmıyor ucret var ama sadece dev. hast 1,500 2,00 e yaparken tanınmıs doktorlar 5,00/ 8,00 arası yapıyorlar fark bu.devlet hast. calısan doktoru nasıl arastırabılırız oda bı soru işaretı yanı sonucta tanımak ıstıyorsun hele bide küçük bir ilde isen bide ünlü dr lara olacak ımkanın yoksa ben gibi :44:
işin biraz şansa kalıyor :KK43:

Ben tıp fakültesinde 1.200 e oldum aynı yerde 700 e yaptıranda oldu yapılan işleme göre değişiyor amaözellikle eğrilik yada nefes alma konusunda şikayette varsa hiç ödemede yapılmayanlar var..önemli olan doktorun nasıl olduğu özelde okadar paralar harcayıp sonucu çok kötü olanlarda var tabi yine aynı sekilde devlettede kötü sonuçlanadabilir yani doktor önemli olan...

X