Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Ev döşerken kafanız mı karıştı? Siz sorun, iç mimarımız cevaplasın!

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
iyi günler benim düğünüm 2 ay sonra nerde oturacağımız tam netleşmedi ama ben mobilyamı beğendim büyük ihtimal de bunlar olacak nişanlımda beğendi ben sizden mobilyalarıma uygun hangi renk halı ve perde almalıyım tablo aksesuar konusunda yardımınızı almak istiyorum. bir de oturma odamıza köşe takım düşüyorum şu an kiracıyız ev boyutları ister istemez değişir taşındıkça o yüzden daha kullanışlı olmaz mı 3+3+1+1 den siz ne dersiniz bu konuda? Birde yemek takımının tv ünitesini oturma odamıza koyacağız o yüzden köşe takımı güzel olur mu? ve son olarak duvar rengi ben salonum için okyanus mavisi ve gri düşündüm okyanus rengini konsolun olduğu duvar için düşündüm ne dersiniz yatak odam içinde aynı tonlar mı olsun? yardımcı olursanız sevinirim biraz karışık gibi oldu ama şimdiden çok teşekkür ederim.. $c1400399-4bfa-4ed0-9248-cd1e232778ca1.jpg $84f44d8b-9efc-41f8-890d-110b727abc67istanbul.jpg $0b57ecb5-04e8-4755-9795-e2976bca192d1.jpg $73dcebbf-4772-4c53-8eda-263b277bc369cadde%20k_MG_1698%20copy.jpg ( yalnız köşe takımın rengi farklı olacak )

hmm evet haklisiniz füme gelmemisti aklima teşekkür ederim :-)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Selamlar.
Dekorasyon konusunda ufak bi sorum var. Yanıtlayabilirseniz çok sevinirim.
Fıstık yeşili fon perdelerim var salonda. Bunlarla kullanmak üzere zebra stor perde bakıyorum. Ne renk olmalı?
Not olarak, köşe koltuğum var beyaz, tv sehpası ve orta sehpa ceviz renklerinde, halım beyaz. Yemek masam açık ceviz & beyaz. Dekoratifler genelde yeşil tonları.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhabalar
Yeni evimin yaklaşık 10 m. uzunluğunda koridoru var. Buraya ne kadar uzunlukta halı ya da halılar sermeliyim?Bir türlü karar veremedim. Kaç parça olursa daha estetik durur?Fikirleriniz için şimdiden teşekkürler...

$20140128_081220.jpg $IMG-20140528-WA0015.jpg

selamlar ben bi konuda sizden fikir almak istiyorum.
benim salonum amerikan mutfaklı benim size danışmak istediğim konu halı ve perde konusunda birde ünite arkasına duvar kağıdı yapılmalımı yapılmamalımı konusunda
halı rengi görüldüğü üzere beyaz çalışan bi bayan oldugumdan temizlik açısından beni zorlamaya başladı başka hangi renk ve desen uygun olabilir.

$RAPS.jpg $koltuk.jpg

duvarlarım üç renk gri-koyu gri ve tek duvar da taş desenli duvar kağıdı var.koltuk modelim resimdeki gibi rengide aynı; ancak henüz yastık renklerine ve berjerin rengine karar veremedim.sizce nasıl olabilir.perde ve halıyı da seçmedim ne önerirsiniz bu mobilyalara

Eki Görüntüle 1184811 Eki Görüntüle 1184812

selamlar ben bi konuda sizden fikir almak istiyorum.
Benim salonum amerikan mutfaklı benim size danışmak istediğim konu halı ve perde konusunda birde ünite arkasına duvar kağıdı yapılmalımı yapılmamalımı konusunda
halı rengi görüldüğü üzere beyaz çalışan bi bayan oldugumdan temizlik açısından beni zorlamaya başladı başka hangi renk ve desen uygun olabilir.

kırlentlerıne canlı renkler dusunebılırsın halında orenkte olur

Merhabalar,
Ekteki resimde gorulduğu üzere duvarlarım beyaz , koltuk takımım ise açık sütlü kahve tonlarında.
Oda dikdörtgen, resmi çektiğim yerde tekli koltuklar var ve balkona açılan ikili kapı var.
Televizyonu karşıdaki duvardan kaldırabilirim
Koltukları nasıl yerleştirdiysem bir türlü hoşuma gitmedi. Sizce en uygun nasıl olur yerleşim planı
Ayrıca duvar rengi olarak hangi renk önerirsiniz ? Oda güneş alıyor.

$IMG_1403.JPG

Şimdiden çok teşekkürler.

$10580473_10203549790799026_564868410_n.jpg $10585724_10203549789398991_264426422_n.jpg $10588955_10203549790239012_956810819_n.jpg $10589514_10203549792439067_1261534784_n.jpg $10596139_10203549789118984_878822740_n.jpg

merhaba resimde gördüğünüz mutfakta değişiklikler yapmayı düşünüyorum tezgahımı değiştireceğim ankastre fırın ocak davlumbaz alacağım televizyonun bulunduğu duvara dolap düşünüyorum ankastre fırını tvyi ve mikrodalga fırını içine alabilecek bir dolap mutfağı daraltır mı ? Ya da tezgahı L şeklinde yaptırıp altına mı dolap yaptırsam ya da olduğu gibi mi kalsa çok kararsızım mikrodalga fırınımın yeri yok fikirlerinizi esirgemeyin lütfen yardımcı olun

Dolap kapaklarımı da değiştireceğim tavsiye edeceğiniz bir renk var mı?

Merhaba salonum çok küçük olduğundan dolayı eşyalarım sigmiyor krem rengi bir koltuk takımım var üçlü ikili ve tekli ikili ve tekliyi cikarip onlarin yerine iki ader berjer koymayı düşünüyorum ama koltuğuma yakisir mi bilmiyorum fotograf yukleyemiyorum suanda sorun var sanırım koltuk takımım istikbalin tual modeli size sorum krem koltuğa hangi renk berjer uygun olur ?

Merhaba, malesef ev tutmadan eşya almak gibi bir hataya düştüm ve şimdi salonuma sığamıyorum. Salonuma ayrıca bir konsol gelecek fonlarımı berjerlerimin desenine yakın desenlerde seçtim. Lütfen bu odayı büyük ve ferah gösterecek çözümler üretin lütfeeen :KK43:

IMAG1330[1].jpg
IMAG1328[1].jpg

Merhaba, malesef ev tutmadan eşya almak gibi bir hataya düştüm ve şimdi salonuma sığamıyorum. Salonuma ayrıca bir konsol gelecek fonlarımı berjerlerimin desenine yakın desenlerde seçtim. Lütfen bu odayı büyük ve ferah gösterecek çözümler üretin lütfeeen :KK43:

Eki Görüntüle 1217339 Eki Görüntüle 1217340
Ay canım snde benim gibi berjer belasına takılmışsın şimdiki aklım olsa berjerlerimi sandalye gibi olanlardan yaptırıp masada kullanırdım

1408464987881.jpg
iyi çalışmalar, ben salonumu değiştirmek istiyorum. Öncelikle koltuk takımımdan başlayacagım ve sonrasında halı perde.vvs. alınacak. İzmride alabaılecegım cok fazla ve daha ucuz model olmasına ragmen bu koltugu gördugum gunden berı ne vazgecıp başka bır koltuk alabılıyorum ne de bu koltugu alabılıyorum ... Rahatlık ve salonuma uyumu ve kombınlenmesı konusunda tereddutlerım var ...
Halihazırda bulunan tv üniteme uyar mı ? Nasıl bır halı ve perde secebılırım ?? yemek masası sandalyelerımı nasıl secmelıyım? yardımcı olursanız sevınırım...

tv unıtem resımdekı gıbıdır .. yorumlarınızı beklıyorum .... bu bırkac gun ıcınde karar verecegım

2014-08-19 23.08.06.jpg

Eki Görüntüle 1221783 iyi çalışmalar, ben salonumu değiştirmek istiyorum. Öncelikle koltuk takımımdan başlayacagım ve sonrasında halı perde.vvs. alınacak. İzmride alabaılecegım cok fazla ve daha ucuz model olmasına ragmen bu koltugu gördugum gunden berı ne vazgecıp başka bır koltuk alabılıyorum ne de bu koltugu alabılıyorum ... Rahatlık ve salonuma uyumu ve kombınlenmesı konusunda tereddutlerım var ...
Halihazırda bulunan tv üniteme uyar mı ? Nasıl bır halı ve perde secebılırım ?? yemek masası sandalyelerımı nasıl secmelıyım? yardımcı olursanız sevınırım...

tv unıtem resımdekı gıbıdır .. yorumlarınızı beklıyorum .... bu bırkac gun ıcınde karar verecegım

Eki Görüntüle 1221786
Koltuğnu Ayakları bence tv ünitesi renklerinde olsa uyabilirdi

IMG-20140707-WA0002.jpg
IMG-20140707-WA0004.jpg
merhabalar küçük amerikan mutfaklı evimden büyük saolunlu bi eve taşındım mutfak dolaplarım siyah beyazdı ve orda uyumluydu şimdi ki odam hiç hoşuma gitmiyo aydınlatmamdada sıkıntı oldu ne önerirsiniz perde halı seçimi avize seçimi teşekkürleer şimdiden

Ne olur yardim edin evimin salonu ince uzun yani eni 3 boyu 7 metre ben bu oda ya kose koltuk beyendim eni 3 boyu 3 enindeki bir pufu cikarabiliyorum 2.04 cm oluyor rengide turkuaz sizce nasil olur yada nasil bir dizayn yapmalıyım cok kararsiz kaldim

X