Ev eşyaları..

Sizin mutfak dolaplarinizin rengi sari kahve arasi zevksiz bir renk. Eger illa pembe mutfak istiyorsaniz ilk olarak dolaplarinizi beyaza boyatin ya da boyayin cok masrafli olmaz. O alt taraftaki bosluga da ya bir kapak yaptirin ya da pembis bir firfirli ortu gerin.

Eki Görüntüle 2089718
Mutfağa bugün bu yolluktan aldım biraz pahalı ama çok hoşuma gtti internetten gördüm bizim burda caddede aynısını bulup aldım haftaiçi gelecek bir de masa üstüne oturma odama şamdan aldım Eki Görüntüle 2089719
İnternetten de 14 adet minik minik manzara ve çiçek tablolar sipariş verdim bu masanın önüne asacağım benim oturma odam iki oda birleşik bi yerde mssam tekli koltuklarım var diğer yerdede tv ve diğer koltuklar baya şık olacak mutfağada artık daha snra perde bakacağım :)
Halı güzel beğendim. Avize şıklık katmış salona fakat kırlentleriniz daha spor bir hava veriyor

Halı güzel beğendim. Avize şıklık katmış salona fakat kırlentleriniz daha spor bir hava veriyor
Avizem yok o şamdan cnm. Evet malesef keşke farklı model seçseymişim koltuk takımında daha klasik malesef ona yapacak bişey yok artık eskiyene kadar :KK43: o da spor yani ama kırlentler çok hoşuma gtti :)

Son düzenleme:

_20180105_234027.JPG bu arka oda teklilerde var fırınım mutfağa sığmadı evde yer bulamadım yerde duruyor bu odada :KK43: yeni taşındım. Önceki ev sobalıydı salonda soba bacası kabalıydı boş bi oda vardı oranın bacası açıktı. Aslında bu koltukları salon için gri gösterdipim o koltuklarıda o sobalı odaya almıştık sonra ben renginden dolayı grileri kullanmak istedim bunlar da arka odada duruyor

Eki Görüntüle 2089761 bu arka oda teklilerde var fırınım mutfağa sığmadı evde yer bulamadım yerde duruyor bu odada :KK43: yeni taşındım. Önceki ev sobalıydı salonda soba bacası kabalıydı boş bi oda vardı oranın bacası açıktı. Aslında bu koltukları salon için gri gösterdipim o koltuklarıda o sobalı odaya almıştık sonra ben renginden dolayı grileri kullanmak istedim bunlar da arka odada duruyor
Bence takımınız güzel sade. Mesela gül kurusu ya da bordo veya halınızda mavi varsa o renk kırlentlerle patlatabilirsiniz. Sanırım kahverengi koltugunuz. Kahverengiyle turkuazın uyumu muhteşemdir ben çok severim.Çokta dert etmeyin zamanla düzenlersiniz evinizi herşey dört dörtlük olmuyor. Tek derdimiz evimizin düzeni olsun:KK54:

Eki Görüntüle 2089718
Mutfağa bugün bu yolluktan aldım biraz pahalı ama çok hoşuma gtti internetten gördüm bizim burda caddede aynısını bulup aldım haftaiçi gelecek bir de masa üstüne oturma odama şamdan aldım Eki Görüntüle 2089719
İnternetten de 14 adet minik minik manzara ve çiçek tablolar sipariş verdim bu masanın önüne asacağım benim oturma odam iki oda birleşik bi yerde mssam tekli koltuklarım var diğer yerdede tv ve diğer koltuklar baya şık olacak mutfağada artık daha snra perde bakacağım :)

Çok güzelleşmiş güle güle kullanın :KK200: Mutfağa da hoş bir stor taktırdınız mı şahane olur :nazar:

Internetten tablo sipariş verdm ama pek tablo gbi değil renkler çok hoş bğendim ama acayip küçük ve yapıştırmalı tahtalar geldi bildiğimz hayal ettiğim gbi olmsada hayal ettiğim yere yapştrdım szce olmşmu _20180108_113806.JPG

Internetten tablo sipariş verdm ama pek tablo gbi değil renkler çok hoş bğendim ama acayip küçük ve yapıştırmalı tahtalar geldi bildiğimz hayal ettiğim gbi olmsada hayal ettiğim yere yapştrdım szce olmşmu Eki Görüntüle 2090680
Tablo olsaydı klasik olurdu belki farklı bir hava katmış. Hoş olmuş güle güle kullanın.

X