Ev eşyaları..

Mutfağın tülünü kestirirdim ben olsam, radyatör ortası hoş durmuyor ya uzun ya üstte bitmeli (eğer yeni satın alamıyorsam)
Dolaplar fena değil ama fayanslar evi eski göstermiş, banyo fayansı gibi. Suya dayanıklı yapışkan folyo kağıtlar var fayansları komple kaplayabilirsiniz. Halıyı ve masa örtüsünü tek renk seçerdim. Ankastre yerine de bir kapak kestirirdim içine ıvır zıvır koyar kapatırdım.
_20180105_011935.JPG

Mesela buna bayıldım

Ya ben bekarken , annemin oturma odasini pembeli morlu yaptim herseyi. Ama simdi begenmiyorum, cok boguk geliyor . Hersey ama hersey lila ve pembe. Duvarlar , koltuk, hali, perdeler ve hatta aksesuarlar bile:skandal:anneme birsey demiyorum tabii , sonucat ben yaptim:KK53:

Bazıları pembe olsa olabilirde herşey olunca cidden boğar insanı gidin beyaza boyayın evi boyanabilecek şeyleri

Mutfağa kesinlikle makineye atılabilen halılardan al. Benimki öyle, o kadar rahat ki.. Kirlendikçe at makineye, kış gününde bile hemen kuruyor.

Mutfagimi ben de sevmiyorum ama sekliyle ve dolaplarla cok alakali sigamiyorum. Fakat pembeli mavili salon tavsiye etmiyorum kullanissiz oluyor. Sahsen benim fikrim kullanilmayacak odalar dosemek yerine severek kullanacagimiz rahat odalar dosemek. Renk skalasi olarak da mavi yesil turkuaz renkler daha dinlendirici.

Gayet sade ve sık.

Teşekkür ederim. Aslinda resmi atmaktaki amacim biz cok gosteris meraklsi bir toplumuz bembeyaz acik renk pembeli klasik koltuklu odalar duzenleyip kendimiz o kadar para verdigimiz odalarda oturmuyoruz. O yüzden cok da özenmemek gerek diye düşünüyorum tabi yine tercihtir ama benim fikrim insan en cok evinde rahat edip dinlenmeli.

Teşekkür ederim. Aslinda resmi atmaktaki amacim biz cok gosteris meraklsi bir toplumuz bembeyaz acik renk pembeli klasik koltuklu odalar duzenleyip kendimiz o kadar para verdigimiz odalarda oturmuyoruz. O yüzden cok da özenmemek gerek diye düşünüyorum tabi yine tercihtir ama benim fikrim insan en cok evinde rahat edip dinlenmeli.
Ayy haha bu doğru ışte.O cook ağır misafirlerin odası kapıları hep kilitli kalan.ayrıca bir tanıdığım kapısının önüne bez büküp sererdi,içeri toz girmesin diye.Zaten tozun girmesine bile müsade edilmeyen odaya misafir nasıl girecek acep

X