Ev eşyaları..

Teşekkür ederim. Aslinda resmi atmaktaki amacim biz cok gosteris meraklsi bir toplumuz bembeyaz acik renk pembeli klasik koltuklu odalar duzenleyip kendimiz o kadar para verdigimiz odalarda oturmuyoruz. O yüzden cok da özenmemek gerek diye düşünüyorum tabi yine tercihtir ama benim fikrim insan en cok evinde rahat edip dinlenmeli.

Eklentiler

• IMG-20180105-WA0003.jpg
    IMG-20180105-WA0003.jpg
    104,6 KB · Görüntüleme: 110
  • 180105_021736_COLLAGE-1.jpg
    180105_021736_COLLAGE-1.jpg
    54,6 KB · Görüntüleme: 106
Merhaba..
3 yıllık evliyim.
Eşyalarım güzel fakat evlenirken durumumuz çok güzellerini alacak kadar iyi değildi üç yılda yatak odası takımımız baya eskidi dolabın biraz kırıkları var sapları çıkıyo çkmecelerin suntaların civataları çıkıyor. Beyaz eşyalarımız arçelik ve kaliteli iki tane koltuk takımımız var ama onlardada birini gri birini koyu kahve aldık.
Nasıl böle hata yaptım diye düşünüyorum. Eve değişiklikler kattım tablo aldım renkli parçalı tablo sonra sarı laleler filan aldım renkli kırlentler aldım havası değişti ama ben pembeli mavili bi ev istiyorum halı seçimimden bile pişmanım.
Tekrar ev düzecek olsak çok farklı dizayn yapardım diyorum şimdide eşyaları satamayacağımdan neler yapabilirim öneri istiyorum.
Mesela mutfak halım çok kirleniyor oraya üstünde desenler olan paspas mı alsam yoksa pudra düz bir halı örtüsü mü alsam? Pembe bi mutfak yapmak istiyorum. Sonra pembe sprey boyayla masayı sandalyeleri mi boyassm sonra scrafer in çatal bıçak çkmece setim boş duruyor ankastre fırın set yerim boş fırınım ankastre değil oraya çatal bıçak setini koyup üstüne baharatlığımı mı koysam? Böyle anlatınca karışık oluyor ama kafayı evle bozdum bu aralar. Değişim yapmak da masraf hatta bi ara acaba mutfak duvarına kahverengiye boyayıp üstüne yapay sarmaşıklar mı assam orman havası mı versem diyorum.
Mutfağa öneri istiyorum paspas tarzı kilim mi yoksa pudra rengi halı örtüsü mü iyi olur? Sonra bi cesaret sprey boysyla masayı sandalyeyimi boyassm yoksa pembe minder alıp pembe bir masa örtüsü mü alsam? Oturma odası için gri bal köpüğü diyim koltuklarım ve pembeli beyazlı halılarım var nasıl daha pembeleştireblrm?
Pembe ev mi? Sesli güldüm :-) bana aşağıdaki linkteki haberi hatırlattınız. Bir ara çok popüler olmuştu. Göz atın tam istediğiniz pembe mutfak ve pembe salon fotoları da var.
https://www.gzt.com/hayat/pembe-geberik-gelinlerin-hikayesi-2511752

Merhaba..
3 yıllık evliyim.
Eşyalarım güzel fakat evlenirken durumumuz çok güzellerini alacak kadar iyi değildi üç yılda yatak odası takımımız baya eskidi dolabın biraz kırıkları var sapları çıkıyo çkmecelerin suntaların civataları çıkıyor. Beyaz eşyalarımız arçelik ve kaliteli iki tane koltuk takımımız var ama onlardada birini gri birini koyu kahve aldık.
Nasıl böle hata yaptım diye düşünüyorum. Eve değişiklikler kattım tablo aldım renkli parçalı tablo sonra sarı laleler filan aldım renkli kırlentler aldım havası değişti ama ben pembeli mavili bi ev istiyorum halı seçimimden bile pişmanım.
Tekrar ev düzecek olsak çok farklı dizayn yapardım diyorum şimdide eşyaları satamayacağımdan neler yapabilirim öneri istiyorum.
Mesela mutfak halım çok kirleniyor oraya üstünde desenler olan paspas mı alsam yoksa pudra düz bir halı örtüsü mü alsam? Pembe bi mutfak yapmak istiyorum. Sonra pembe sprey boyayla masayı sandalyeleri mi boyassm sonra scrafer in çatal bıçak çkmece setim boş duruyor ankastre fırın set yerim boş fırınım ankastre değil oraya çatal bıçak setini koyup üstüne baharatlığımı mı koysam? Böyle anlatınca karışık oluyor ama kafayı evle bozdum bu aralar. Değişim yapmak da masraf hatta bi ara acaba mutfak duvarına kahverengiye boyayıp üstüne yapay sarmaşıklar mı assam orman havası mı versem diyorum.
Mutfağa öneri istiyorum paspas tarzı kilim mi yoksa pudra rengi halı örtüsü mü iyi olur? Sonra bi cesaret sprey boysyla masayı sandalyeyimi boyassm yoksa pembe minder alıp pembe bir masa örtüsü mü alsam? Oturma odası için gri bal köpüğü diyim koltuklarım ve pembeli beyazlı halılarım var nasıl daha pembeleştireblrm?

Eklentiler

• IMG-20180105-WA0003.jpg
    IMG-20180105-WA0003.jpg
    104,6 KB · Görüntüleme: 117
  • IMG-20180105-WA0002.jpg
    IMG-20180105-WA0002.jpg
    57,2 KB · Görüntüleme: 99
  • IMG-20180105-WA0001.jpg
    IMG-20180105-WA0001.jpg
    60 KB · Görüntüleme: 95
  • IMG-20180105-WA0000.jpg
    IMG-20180105-WA0000.jpg
    63,6 KB · Görüntüleme: 97
Ahh tatlım,terminator iki oğlum var,artık onlarla bukadar Birde ben ev hanimiyim o mavi ikili koltuğu yok etmek istiyorum ama daha iki senelik.Hayatımda en sevmediğim ton mavi
Bosverin ogullariniz buyuyene kadar sizi idare eder zaten o canavarlar daha dokecekler boyayacaklar. Benim de minik bir oglum var henuz 5 aylik. Sevmediğim ne varsa oglum eskitince degistiririm diye bakiyorum.

Merhaba..
3 yıllık evliyim.
All tatlım icin iyice kararsin

Bosverin ogullariniz buyuyene kadar sizi idare eder zaten o canavarlar daha dokecekler boyayacaklar. Benim de minik bir oglum var henuz 5 aylik. Sevmediğim ne varsa oglum eskitince degistiririm diye bakiyorum.
İnanın öyle oluyor,canları sağolsun sağlıkla büyütun ınş.Bende iki sene önce degistim çocuklar sağolsun.Ama sizin salonunuzda sade ve sık tam benim tarzim

Merhaba..
3 yıllık evliyim.

Bir arkadaş daha yazmış bende yazıcam. O kadar pişmanım ki sadece salonum ve yemek takımım pembe gördükce kendimden soğuyorum ne o öyle pembiş gelinler gibi ben sadece pembe çok rövanşta olduğu için almıştım bir buçuk yıllık evliyim toplasan üstünde 10 kere oturmadım 7 bin lira vermiştik sadece koltuk takımına elimden gelse ya hemen satıcam ya da yüzleticem ama çok yeniler kıyamıyorum :KK43: hayatının hatası olur sakın yapma çok çocuksu oluyor.

Yukarıda mutfağımı pylaştım szce kötü bir mutfak mı? Dolaplara bişey yapamıyorum kiracıyım onlar hariç yani

Bence mutfak güzel, ama tül perde olmamış onun yerine stor taktırın, halıyı da daha düz ve modern bir şey yapın oldu bitti. Koltuk renkleri güzelmiş bu arada. Bence evde değişecek bir şey yok, renkli şık aksesuarlarla havasını değiştirseniz yeter. Benim de oturma odam renksizdi, kırlent aldım sehpa ve çiçek koydum baya değişti.

Bu pembe mavi evlerden sıkıldım ben artık ya. Hadi mutfakta pembe gidiyor daha şirin bir ortam falan ama evin genelinde pembe mavi pembe mavi tamam güzel ama artık herkes yapıyor ve herkesin yaptığı birşey itici geliyor artık bana.

Mutfak için ise face ye falan bazı sayfalar var insanlar mutfak dolaplarını falan boyuyor. Öyle birşey yapıp beyaza boyayabilirsin. Pembe halı pembe aksesuarlar falan güzel olur

Bence mutfak güzel, ama tül perde olmamış onun yerine stor taktırın, halıyı da daha düz ve modern bir şey yapın oldu bitti. Koltuk renkleri güzelmiş bu arada. Bence evde değişecek bir şey yok, renkli şık aksesuarlarla havasını değiştirseniz yeter. Benim de oturma odam renksizdi, kırlent aldım sehpa ve çiçek koydum baya değişti.
_20180105_212422.JPG
Mutfağa bugün bu yolluktan aldım biraz pahalı ama çok hoşuma gtti internetten gördüm bizim burda caddede aynısını bulup aldım haftaiçi gelecek bir de masa üstüne oturma odama şamdan aldım _20180105_212442.JPG
İnternetten de 14 adet minik minik manzara ve çiçek tablolar sipariş verdim bu masanın önüne asacağım benim oturma odam iki oda birleşik bi yerde mssam tekli koltuklarım var diğer yerdede tv ve diğer koltuklar baya şık olacak mutfağada artık daha snra perde bakacağım :)

Bu pembe mavi evlerden sıkıldım ben artık ya. Hadi mutfakta pembe gidiyor daha şirin bir ortam falan ama evin genelinde pembe mavi pembe mavi tamam güzel ama artık herkes yapıyor ve herkesin yaptığı birşey itici geliyor artık bana.

Mutfak için ise face ye falan bazı sayfalar var insanlar mutfak dolaplarını falan boyuyor. Öyle birşey yapıp beyaza boyayabilirsin. Pembe halı pembe aksesuarlar falan güzel olur
Bayan figürlü kırlentlerden bir tane alıp çerçeve içine koyup tablo niyetine koltuğun üzerine asabilirsiniz çok havalı duruyor bence..
Mutfak halınızı ya da kilim alacaksanız masa örtünüzle uydurmaya çalışın. Pembeden çok bej tonları gider mutfağınıza bence
_20180105_212422.JPG
Mutfağa bunu aldım hafta içi gelecek
_20180105_212442.JPG
Oturma odamada ymek masasına şamdan aldım masanın yanndaki duvarada 14 adet internetten minik minik renkli tsblolar sipariş verdim onları asacağım..

Bir arkadaş daha yazmış bende yazıcam. O kadar pişmanım ki sadece salonum ve yemek takımım pembe gördükce kendimden soğuyorum ne o öyle pembiş gelinler gibi ben sadece pembe çok rövanşta olduğu için almıştım bir buçuk yıllık evliyim toplasan üstünde 10 kere oturmadım 7 bin lira vermiştik sadece koltuk takımına elimden gelse ya hemen satıcam ya da yüzleticem ama çok yeniler kıyamıyorum :KK43: hayatının hatası olur sakın yapma çok çocuksu oluyor.

Zaten yapamam koltuk yüzü değiştirmek çok masraflı sadece mutfağıma yolluk aldım _20180105_212422.JPG
Böle bişey hafta içi gelecek buna uygun masa örtüsü alacağım daha sonrada perde alcam o kadar oturma odam zaten gri.. Sarı lale ve morlu bir parçalı tabloile kadın detaylı renkli üç kırlent almıştım çok renkli oldu şimdide oturma odamda yemek masamın üstüne şamdan aldım masanın yan duvarınada 14 adet renkli manzaralı ve çiçekli minik minik tablolar sipariş verdim onlsr gelince çok şık olacsk diye umuyorum _20180105_212442.JPG
Bu da aldığım şamdan.. szce güzel mi

Buradakileri hiç beğenmedim abartmışlar :)
Eki Görüntüle 2089726
Bu şekilde isterdim
Önceleri hoş görünür ama çabuk bıkarsınız. Çocuk odası gibi görünmeye başlar gözünüze batar. Benim bir arkadaşım evlenince gitti parlak taşlı kocaman mobilyalar aldı. Biraz gosterisliydi ama ben sevmistim, taslar paril paril parliyordu, hoştu. Sonra evine gelen gidenler inceden dalga geçmiş, ooo saraya geçmişsin, aman hangi taht'a kurulsak acaba gibi şakalar yapmışlar :KK70: 2 yıl bile dayanamadı değişti herseyi

X