Ev ıslerı ıle bası dertte olan hanımlar buyurun topigime

En Sevmediginiz Ev Isi

• Ankete Katılan
    3.010
azerinnn topigin hayirli olsun baci ne zaman actin kiz iki ara bi derede daha yeni gordum,
bana kalirsa ben hic bir ev isini sevmem :KK1:ama titizimdir rahat edemem,
en cok utu yapmayi sevmiyorum birde toz almak:KK37:
yemek yapmayi becerebilsem sevcemde bi turlu tutturamiyorum,
bulasik yikamayi severim camasirida yikamayi severimde katlamayi sevmem:KK1:
wc banyo hergun temizlemekten biktim ama mecbur,
daha neler neler yazsam roman olur zaten ben ankette hepsini sevmiyorum olarak isaretledim:KK52::KK52::KK52:
hosgeldin tweety:KK16:
oo ne guzel haftada bir temizliyosun evi ben istesem bile yapamam cunku bizim ev savastan cikmis gibi oluyo hep kizim yuzunden o yuzden nerdeyse her gun silip supuruyorum:KK50:
bu arada bulasigi ve camasir yikamayi severim ama katlamayi sevmem demishsin e kizim onlari makine yapiyo zaten sana sadece katlamak kaliyo:KK9:
tozlari hergunmu aliyorsunuz :26::26:
malesef evet
Türkiye'nin tozu bitmez :KK1::KK1::KK1: Babam Almanyaya gittiğinde hiç toz yok yerler falan tertemiz diyodu, ben evde siliyorum arkamı dönüyorum tozlar birikmeye başlıyo :KK6::KK6:

Azerbaycanin da tozu bitmez galiba:KK1::KK1:cunku bizim eve kum savurmus gibi toz oluyo:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
Ben ütü yapmayı sevmiyorum:KK19:..ama yemek ve pasta yapmayı çok seviyorum:21:
hosgeldin ikizim:KK19:
sen de pek zor isleri seviyon caniiim:KK1::KK1::KK1:
utuyu ben de sevmem:KK37:
Benm temizlik gunum cumartesi :KK53:
Bende temizlik hastaligi var fakat bulasik yikamaktan nefret ediyorumm :KK33:
aynen bacim ben de bulasik yikamaktan nefret ederim
yani soyle bakarsak tum ev islerinden nefret ederim:KK37::KK37:
selam kızlar
ev işlerinin coğunu sevmiyorum :KK1: haftada 1 evi süpürür siler,toz alırım
çalışırken daha da zor oluyordu artık evdeyim ev işlerine ısındım birazcık:KK34::KK55:

hosgeldin esencan:KK3::KK3:
ay ne guzel cogunuz evi haftada bir silip supuruyosunuz:KK14:

azerinnn ben burayı yeni gördüm ben ütüden nefret ederim gerçi şimdi çok işi yapamıyorum yaşlandım ama temizlik yapmaya bayılırım evde kimse olmayacak ben deli gibi temizlik yapacam halı silmek hariç

azerinnn ben burayı yeni gördüm ben ütüden nefret ederim gerçi şimdi çok işi yapamıyorum yaşlandım ama temizlik yapmaya bayılırım evde kimse olmayacak ben deli gibi temizlik yapacam halı silmek hariç

abla hosgeldin :KK16::KK16:
ay ne yaslanmasi sen bizim gibileri cebinden cikarirsin:KK1:
annem de oyle abla her kes gitsin ondan sonra temizlik yapar dip kose temizler her yeri

ben hiçbirini sevmiyorum yaa:KK14: keşke yardımcı bir bayan tutsak o yapsa:KK14: yine ilerinde en yakın olduğum bulaşık sanırım ama onuda makine yıkıyor zaten hep ben tezgahı siliyorum bir:KK1:

ben hiçbirini sevmiyorum yaa:KK14: keşke yardımcı bir bayan tutsak o yapsa:KK14: yine ilerinde en yakın olduğum bulaşık sanırım ama onuda makine yıkıyor zaten hep ben tezgahı siliyorum bir:KK1:

hosgeldin bacim gel gel
benim bulasik makinem ay sonu gelecek o yuzden elimde yikiyorum malesef:KK50:
keske sihirli olsam diyorum hep bi parmakla hepsini halletsem:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

gunaydin bebeler 7verengul ask ask ask:KK16::KK16::KK16:
bu gun pek bi isim yok zor isi yarina sakladim diger gun koye gidicem ya evi dip kose temizliyip oyle gidicem
yemek
bi de bol bol utu yapicam bu gun:KK53:
bi de tuylerimi alicam:KK1:

Bende bugün yerleri süpürdüm, toz aldım..
Dün yaprak sarmıştım bugün onu pişirdim...
Bugün yemek yapmıycam dün türlü, pirinç pilavı ve çorba yapmıştım onlardan var bugün onları bitiricez :KK6:
Buzdolabımda bi sorun var anlamadım :26: Yoğurdu falan çok çabuk ekşitiyo, sebzelerim 1 hafta durmadan bozuluyo :KK31: Servisi çağrıcam daaaa bizim köye ne zaman gelir bilmiyorum :KK36::KK36:

Bu arada ütü yaparken ütü suyuna yumuşatıcı katıp ütülemeyi denedim..
Önce tersinden ütüledim giysileri leke bırakırsa diye ama hiiç leke falan yapmadı çokda güzel koktu.
Fakat şöylede birşey var ütüye her ütü yapışınızda koyarsanız güzel bi fikir ancak birinde yumuşatıcı ekleyip diğer ütü yapışınızda eklemezseniz ütüden acayip kötü bi koku geliyo :KK37::KK37:

Önce tersinden ütüledim giysileri leke bırakırsa diye ama hiiç leke falan yapmadı çokda güzel koktu.
Fakat şöylede birşey var ütüye her ütü yapışınızda koyarsanız güzel bi fikir ancak birinde yumuşatıcı ekleyip diğer ütü yapışınızda eklemezseniz ütüden acayip kötü bi koku geliyo :KK37::KK37:

nasil yumusatici cnm ? :26: normal camasir makinasina koydugumuzdanmi :26:

nasil yumusatici cnm ? :26: normal camasir makinasina koydugumuzdanmi :26:

Evet canım bildiğimiz yumuşatıcı :) Öyle di duyum almıştım çok güzel kokuyo çamaşırlar falan demişlerdi bende denedim. Gerçekten güzel oluyo, çok hoş ve kalıcı kokuyo. Tabi çok koymuyosun azbişey suyuna damlatıyosun :21:

Evet canım bildiğimiz yumuşatıcı :) Öyle di duyum almıştım çok güzel kokuyo çamaşırlar falan demişlerdi bende denedim. Gerçekten güzel oluyo, çok hoş ve kalıcı kokuyo. Tabi çok koymuyosun azbişey suyuna damlatıyosun :21:

tesekkür ederim cnm :KK19: anneme söyliyimde denesin yada ben deniyim en iyisi :KK34:

Bende bugün yerleri süpürdüm, toz aldım..
Dün yaprak sarmıştım bugün onu pişirdim...
Bugün yemek yapmıycam dün türlü, pirinç pilavı ve çorba yapmıştım onlardan var bugün onları bitiricez :KK6:
Buzdolabımda bi sorun var anlamadım :26: Yoğurdu falan çok çabuk ekşitiyo, sebzelerim 1 hafta durmadan bozuluyo :KK31: Servisi çağrıcam daaaa bizim köye ne zaman gelir bilmiyorum :KK36::KK36:
aa niye noldu acaba buzdolabina:26:
ben de sulu kofte yaptim bol bol camasir yikadim bu gun
birazdan kizi parka yollayip utu yapicam yine:KK37:
bavulumu hazirlicam
denenmistir diyosun yani:KK34:tamam ben de yaparim
iyi günler hanımlarr:)
7verenGUL nasılsın ?

penyez bacim hosgeldin:KK3:
ne zmandir ugramiyosun

Selam kızlar
topik çok güsel olmuş yaa insanı işe iştahlandırıyor en azından beni
bazı zamnlar yerimden kalkmayı canım istemez fakat böyle iş yapanları okuyunca yada birisi temizlik yapıyor derse hemen iştahım gelir yapmaya başlarım bende

Herkes ütüden şikayet etmiş bende aksine ütü yapmayı çok severim ama bulaşıktan nefret ediyorum makineeye bile yerleştirmeyi sevmiyorum sırf mecburiyetten :KK37: yoksa sileyim süpüreyim hatta tezgahı çamaşır suyuyla ovalayım dolapları sileyim ama bana bulaşık demeyin :KK36:

Selam kızlar
topik çok güsel olmuş yaa insanı işe iştahlandırıyor en azından beni
bazı zamnlar yerimden kalkmayı canım istemez fakat böyle iş yapanları okuyunca yada birisi temizlik yapıyor derse hemen iştahım gelir yapmaya başlarım bende

Herkes ütüden şikayet etmiş bende aksine ütü yapmayı çok severim ama bulaşıktan nefret ediyorum makineeye bile yerleştirmeyi sevmiyorum sırf mecburiyetten :KK37: yoksa sileyim süpüreyim hatta tezgahı çamaşır suyuyla ovalayım dolapları sileyim ama bana bulaşık demeyin :KK36:

hosgeldin icetea:KK3::KK3:
bizim de maksatimiz bu zaten canim boyle bir birimize bakip heveslenelim
bulasigi ben de sevmem:KK47:
ben simdi camasirlari yikadim kuruyanlari utuleyip bavulu hazirlicam
yarin evi dip kose temizlicem
cunku obur gun kvdelere gidiyorum 10 15 gunluk
kendini tanitsana evlimisin bebis var mi???

aa niye noldu acaba buzdolabina:26:
ben de sulu kofte yaptim bol bol camasir yikadim bu gun
birazdan kizi parka yollayip utu yapicam yine:KK37:
bavulumu hazirlicam

denenmistir diyosun yani:KK34:tamam ben de yaparim

penyez bacim hosgeldin:KK3:
ne zmandir ugramiyosun

Bilmiyorum canım sanırım motoru ile alakalı bi sorun var. Çünkü sebzeliğin hemen üst kısmındaki rafın oraya dolabın arkasına doğru elimi dokunduruyorum orası sıcacık :S Sanırım sıcaktan dolayı terliyo dolap böyle damla damla su hep :KK25::26::KK31: Allah'tan garantisi bitmedi daha :KK14: Yoksa birde buzdolabı masrafı çıkacaktı bize :KK37:

tesekkür ederim cnm :KK19: anneme söyliyimde denesin yada ben deniyim en iyisi :KK34:

Rica ederim canım inşallah sende memnun kalırsın :KK17::KK16:

iyi günler hanımlarr:)
7verenGUL nasılsın ?

Canım forumda online.ken görmemişim mesajını :26: Şimdi gördüm ama sen çıkmışsın =( İyiyim ben sağolasın görüşemiyoruuz hiççç :KK22:

Azerincim hosbuldum su 1haftadir gelen gidenim bitmedi nete hic giremedim desem yeri.haftasonuda hava cok guzeldi piknik falan derken
Hic gelemedim buralara

7verengul iyiyim canim saolasin.test yaptin mi cnm var mi gebelik?

X