Ev ıslerı ıle bası dertte olan hanımlar buyurun topigime

En Sevmediginiz Ev Isi

• Ankete Katılan
    3.010
Selaaam. Ben 12 mayısta evlendim ve cumadan beri evimdeyim. 5 günlük taze gelin var aranızda artık:) Şuan çalışmıyorum, yeni ev olduğu için de düzen kurmaya çalışıyorum. Eşim gelene kadar doğru düzgün oturmuyorum, başlıktaki gibi başım dertte yani:)

hoşgeldn cnm alışırsın 9 aylık evliyim bnde yavaş yavaş herşeyi oturtuyosun zamanla olucak yani ,

Selaaam. Ben 12 mayısta evlendim ve cumadan beri evimdeyim. 5 günlük taze gelin var aranızda artık:) Şuan çalışmıyorum, yeni ev olduğu için de düzen kurmaya çalışıyorum. Eşim gelene kadar doğru düzgün oturmuyorum, başlıktaki gibi başım dertte yani:)

hosgeldin canim
tebrik ederim oncelikle daha iyi gunlerin:KK53:bebek olunca gorucem seni:KK1:
ben sabahdan bi tek bulasigimi yikaya bildim offfff:KK50:

cnm kolay gelsin :KK3:

sen nerde yasiyorun kv nerde yasiyor? 1 ayligina geliyorsa uzaktan geliyordur kesin :26:

cnm ben istanbulda yaşıyorum ,kayınvalidem elazıgdan geliyo eşimin memleketinden , o yuzden 1 ay kalıcak ewet özlmiş oglunu memnun kalırsam 2 ayda kalırım demişş eşime:KK37::KK53::KK9:

cnm ben istanbulda yaşıyorum ,kayınvalidem elazıgdan geliyo eşimin memleketinden , o yuzden 1 ay kalıcak ewet özlmiş oglunu memnun kalırsam 2 ayda kalırım demişş eşime:KK37::KK53::KK9:

:KK53: 2 ay mi? allah kolaylik versin cnm. kv nasil bi insan? anlasabiliyormusun onunla?
1 ay kalsin da 2 ay bence fazla olur :KK19:

:KK53: 2 ay mi? allah kolaylik versin cnm. kv nasil bi insan? anlasabiliyormusun onunla?
1 ay kalsin da 2 ay bence fazla olur :KK19:

kayınvalidem genç cnm 39 yaşında çok şükür ki iyi anlaşıyoruz fkirlerimz uyuşuyo , 1 ay gercekten neysede 2 ayy banada çok gbi geldi ama annesi sonuçta yapablcek bişey yok:KK14::KK25:

kayınvalidem genç cnm 39 yaşında çok şükür ki iyi anlaşıyoruz fkirlerimz uyuşuyo , 1 ay gercekten neysede 2 ayy banada çok gbi geldi ama annesi sonuçta yapablcek bişey yok:KK14::KK25:

:KK53: 39 yasindami? :KK53: bayagi gencmis iyi anlasirsin ozaman :KK1: peki siz kac yasindasiniz sen ve esin? merak ettim okadar genc annesi varsa

kiz ask senle ayni yastaymisiz ama benim kocis biraz buyuk:KK9::KK9::KK9:32 yasinda:KK9:
ben evi supurdum sildim
kizin camasirlarini yikadim elimde
yemek pisiyo
simdi de toz alicam
diger isler kaldi cunku birazdan amcamlara gidicez

ayy cnm gercektenmi:KK16: senin bide kızın var allah bagışlasın walla :nazar: bende ütüyü bitirdm yeni yemegi koydum ateşe artk bugünlük yterr:KK52:

X