Ev tipi lazer kullananlar

Girlsbelikegirls

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2018
446
150
29
Merhabalar benim göbeğimde sırtımda göğüs aramda belimde hep tüyler var.Ama yapı itibariyle klinikteki lazerler görmüyor. Kahve, acık gri gibi renkleri ve maalesef ayva tüyü denmeyevek kadar uzunlar.Göbeğime belime ve Enseme klinikte lazer yaptırdım ensem %80 azaldı 2 yıldır da cogalmadı.Ama göbek bel göğüs arası falan ancak %30 azaldı ve sanki tekrar eskisi gibi cıkmaya basladı gibi.Ben de vücuduma agda yapınca sivilceleniyorum.Acaba diyorum ev tipi IPL lazer alsam agda yerine bunu kullansam üst vücudumda.Daha mı mantıklı olur?

Merhabalar benim göbeğimde sırtımda göğüs aramda belimde hep tüyler var.Ama yapı itibariyle klinikteki lazerler görmüyor. Kahve, acık gri gibi renkleri ve maalesef ayva tüyü denmeyevek kadar uzunlar.Göbeğime belime ve Enseme klinikte lazer yaptırdım ensem %80 azaldı 2 yıldır da cogalmadı.Ama göbek bel göğüs arası falan ancak %30 azaldı ve sanki tekrar eskisi gibi cıkmaya basladı gibi.Ben de vücuduma agda yapınca sivilceleniyorum.Acaba diyorum ev tipi IPL lazer alsam agda yerine bunu kullansam üst vücudumda.Daha mı mantıklı olur?
Yani aslında bende öyle düşünüyorum ama o da kesin bitirmiyor geç çıkartıyormuş sadece az tüyler varsa alınabilir aslında benimde göğüsümde göbeğimde belimde kıllar var ama siyah siyah normal lazerin etki edeceğini düşünüyorum inşallah etki eder ya hiç yaptırmadım daha ama göğüs bölgesine korkuyorum çoğalır mi diye
Çünkü öyle yorumlar görmüştüm çoğaltıyor diye de

Ben önceden göğüs etrafı arası göbek bel yaptırdım lazeri.Bana çok bir azalma olmaz ama inceltir seyrelir dendi bu bölgeler için ve öyle de olmuştu.6 seans gittim ben.2 fafklı makine kullanılmıstı kıl yapıma ve dönemine aldıgı yapıya göre Bir tane si diod lazerdi ütüleme yapılıyprdu bir tane de böyle çubuk tarzı ve yuvarlak halka seklinde bası vardı öyle atıslar yapılıyordu.Seyreldiler ama maalesef rahat giyinebilceğim kadar seyrelmediler.Gidip tüy yapını göstermelisin ona göre bir sey derler.Bu arada sırtım için ise önermediler.Görmez ve sürekli jilrt yapman gerek cok uzun sürer belki de ters tepki yapar cpgaltır dedilrr.o yüzden sırta hiç dokunmadılar

X