Xiaomi inface IPL challange ,:)

yenGEnC

Nirvana
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2011
19.457
118.633
İlk not; uzun uzun okumaya vakti olmayanlar için kısa bilgi, Xiaomi inface ipl'den hiç memnun kalmadım. Bence almayın, sonucum işte surada
Herkese merhaba
Yoğun istek üzerine bu konuyu açıyorum :)
Bundan iki sene önce bir indirim zamanı XİAOMİ İNFACE IPL cihazını almıştım, ama bozuldu bir köşeye attım.
Nihayet garantiye götürdüm ve artık lazere başlayabilriim:)

Benim makinanın kullanım aralığı şu şekilde olacak;
IMG_20221117_130520.jpg

İlk iki hafta, haftada üç kere yapacağım
Sonraki iki hafta , haftada iki kere yapacağım
Sonraki dört hafta da ayda iki/ayda bir yapacağım
Yani iddiasına göre yılbaşına kılsız gireceğim 🎉
Tabii ki IPL cihazlarında sonsuz kılsızlık diye bir vaat yok. O yüzden birkaç ayda bir atış yapacak hale gelsem benim için yeterli.
Daha önce 8 seanslık bir lazer tecrübem olmustu, çok düzensiz gitmiştim. Bronzlasmayi ve gunesin altında camis gibi uyumayi çok sevdiğim için mayıstan eylüle mola vermiştim falan :) ona rağmen koltukaltlarim ayda bir makina ile üç saniyede alacak kadar azaldı.
İpl'den beklentim de bu aslında.
zaten aza kanaat eden biriyim:)
aldığım ürün de piyasadaki en uygun ipl'lerden .
Fiyat/performansa göre Ayda bir / iki ayda bir hatırlatma vuruşu yapacak kadar azalsa bana yeter
O yüzden çok yüksek beklentilerim yok 😂😂
hadi bakalim, bugün pazar gezmemi tamamladıktan sonra ilk atışıma başlayacağım.
elinde cihazı olup bir köşeye atan herkesi benimle başlamaya davet ederim.
özellikle bu topigi açma gazını aldığım pamuk musun nesin pamuk musun nesin braun makinasiyla arz-i endam ederse sevinirim:)

YAZIMIN DEVAMİNDA KİL TUY PAYLAŞACAĞIM. LAF EDEN MİDESİ BULANAN YALLAH BDV'YE!

:) Açıkçası bloglarda, youtubeda, Instagram'da falan insanlar makinayı övüyorlar, kıllarım azaldı diyorlar ama kimse "öncesi" fotosu atmadığı icin yalan mı doğru mu bilemiyorsun.
Bu yüzden öncesi fotosu atmak istedim.
En son kıl tüy islerini tam 7 hafta önce bir tatilden önce yapmışım (kış aylarında - ve tabii eğer sevgilim yoksa- tatilden tatile tüm vücut ağda yapıyorum, o da iki üç ayda bire tekabül ediyor. Kalan zamanlarda kıyafetten göründüğü kadar alt kol,alt bacak, genital,koltukaltı alıyorum. Bana yetiyor)
Konumu da şu lazer hikayesi bittikten sonra atış/ağda/jilet/epilator yapmadigim 7. haftanin resimleri ile bitirecegim

Her neyse ,bunlar öncesi resimlerim
IMG_20221120_123308.jpg

Koltukalti
IMG_20221120_122344~2.jpg

ust bacak (alt bacak temiz olduğu için ona kıllar çıkmaya başladıktan sonra baslicam)
IMG_20221120_123150.jpg

diz bölgesi (burası çok hassas oldugu için etek mevsiminde değilsek görmezden geliyorum🙈)
IMG_20221120_122946~2.jpg

kol bölgesi
IMG_20221120_122612~2.jpg

Ay burası da benim belam, karın cizgim :KK43: buraya da lazere gitmiştim ama hiç etki etmedi. Ağda ve makina da dokunduramiyorum,canım yanıyor.
O yüzden yaz mevsiminde jiletliyorum.
İşin ilginci vücudumda en sevdiğim yer de bel bölgem,resimden belli değil ama karın kasım var🤦 croplar, tiril tiril giysiler bana çok yakışıyor ama malesef kilim tüyüm çıktı mı derdine giyemiyorum:KK43:
İnşallah bu yaz guzel elbiseleri giyip kusanabilirim IPL cihazım sayesinde

Bu arada yazmama gerek yok heralde herhangi bir ürün tanıtımi , iş birliği falan yoktur.
İyiye iyi,kötüye kötü:)

yenGEnC yenGEnC - XIAOMI INFACE IPL
1. HAFTA

20 Kasım - 23 Kasim - 26 Kasım
2. HAFTA
29 Kasim - 1 Aralik - 5 Kasım
3. HAFTA
7 Aralık - 11 aralik
4. HAFTA
13 Aralık -16 Aralık
5. HAFTA
24 Aralik
pamuk musun nesin pamuk musun nesin - SILKEXPERT PRO 5
1. HAFTA

18 Kasım
2. HAFTA
26 Kasım
3. HAFTA
2 Aralik
4. HAFTA
9 Aralık
5. HAFTA
30 Aralik
6. HAFTA
6 Ocak
7. HAFTA
13 Ocak

Arrietty_ Arrietty_ -PHILIPS LUMEA PRESTIGE IPL
1. HAFTA

29 Kasim
2. HAFTA
11 Aralik
3. HAFTA
23 Aralık-29 Aralik
4. HAFTA
20 Ocak

Son düzenleme:
Öncesi hallerine inanamıyorum. Senin tüysüzlüğün yanında benim goril olmam şoku. :KK70: :KK70: :KK70:
Senin Slav sevgilin deniz kenarinda günes vurunca daha da belirgin olan göğüs arası killarına bakıp bakıp "türk kızlarının burasında hep saç mi var?" dedi mi😂😂 demediyse benden iyi durumdasın bacım :))

Ayrıca kalın telli ve siyah tüyleri lazer daha iyi görüyor

Senin Slav sevgilin deniz kenarinda günes vurunca daha da belirgin olan göğüs arası killarına bakıp bakıp "türk kızlarının burasında hep saç mi var?" dedi mi😂😂 demediyse benden iyi durumdasın bacım :))

Ayrıca kalın telli ve siyah tüyleri lazer daha iyi görüyor
Slav sevgilim olmadı.😄

Yengeç ya ben tam olarak nasil kullanacağımı bilmiyorum. Epilatör gibi bir bölgeye sürerek mi yapacağım? Yoksa o bölgede tutup yakmayı bitirene kadar düğmeye mi basacağım?

Yanlış yapıyorum gibi geliyor. Ve koltuk altım inanılmaz yanıyor.🥺

Bence daha az hassas olan altbacaktan başla. Benim makinada şöyle oluyor. Degdiriyorsun ışık yanıyor diğer kısma geçiyorsun. Youtubeda yapan insanlar vardır elbet,bence birkaç video izle.
Bir de ben karışmasın diye kareli defer gibi ciizyorum kendimi tükenmez kalemle:) böylece atlamiyorum hiç bir yerimi

Bence daha az hassas olan altbacaktan başla. Benim makinada şöyle oluyor. Degdiriyorsun ışık yanıyor diğer kısma geçiyorsun. Youtubeda yapan insanlar vardır elbet,bence birkaç video izle.
Bir de ben karışmasın diye kareli defer gibi ciizyorum kendimi tükenmez kalemle:) böylece atlamiyorum hiç bir yerimi
Benimki de değince ışık yanıyor. Biraz sonra yine aynı yere değdirsem yine ışık yanıyor. İlk başta sandim ki değdirdiğim yerdeki tüm kıllara atıyordur. Ama atmıyor sanırım. Youtubeda araştırdım ama hep bilgi videosu. Uygulama görmedim. Başka şekilde araştırayım.

Haftada mı 3 kere 🤔 bunlar standart değilmi ya benim ilk zamanlar 2 hafta da 1 di sonra sonra azaldikça uzadı süre

Son düzenleme:
Tesekkurler 😍baktim da, fiyati uygunmus.
Xioami supurgem,telefonum,akilli satim var memnunum. Bundan da memnun olurum herhal alirsam. Obur almayi dusundugum ile arasinda 700 fark var
Benim gördüğüm bir modelinde de kaç atım kaldığını gösteriyordu. Güzel düşünülmüş bir özellik. Uygun tüy rengi, cilt rengi ve düzenli kullanımda her marka iyi sonuç verir diye düşünüyorum.

Haftada mı 3 kere 🤔 bunlar standart değilmi ya benim ilk zamanlar 2 hafta da 1 di sonra sonra azaldikça uzadı süre
Benimkinin kılavuzunda ilk iki hafta haftada üç diyor.
IMG_20221117_130520.jpg
hepsi farklı farklı demek ki.
Tesekkurler 😍baktim da, fiyati uygunmus.
Xioami supurgem,telefonum,akilli satim var memnunum. Bundan da memnun olurum herhal alirsam. Obur almayi dusundugum ile arasinda 700 fark var
Dur yılbaşına kadar belli olur iyi mi çöp mü. Sonra alırsın:)

X