Xiaomi inface IPL challange ,:)

Kızlar selam ben on gün önce burada ilk lazer seansimi aldım, bu hafta da kontrol atışına çağırdılar, 'kıllarını almadan gel, dökülmeye bakalim' dediler
Koltuklarim ve bikini bolgesinin üst kisminin yüzde sekseni döküldü . Bazen görünce çekiyorum hemen elime geliyor. Diğer yerler için ne desem bilmiyorum, on gün önce alındığı için mi seyrekler lazerden mi bir fikrim yok.
İnşallah etkili olur...
Sevmedigim şey de , ben birilerinin bana ürün/paket satmaya calismasindan nefret ederim. Alacagim varsa bile almam. O üründen o kişi kâr edecekse bence kesinlikle yorumu güvenilir değildir :) neyse bu kadın da benim koltukaltimi gördü 'kararmalar baslamis' dedi, genitalimi gördü 'çok siyah' dedi
😅😅 şimdi size koltuk altimin resmini atacağım;
Eki Görüntüle 3325164
Dünyanın herhangi bir yerinde buna kara diyebilir misiniz? Utanmasam diğer yeri de atacağım, o da bundan farklı değil 😂😂
Salak kadın, aklı sıra beni orada çıplak ve savunmasız görünce kötü hissettirecek, satacak kremini para kazanacak.
Neyse, giyindim ettim deske seansa girdiğime dair imza attim. Deskteki çalışanın ve sırada bekleyen musterilerin yanında 'genitalindeki ve koltukaltindaki kararmalar için bunu kullaniyorsun' dedi bana bir şey uzatti 😅
orada azıcık sosyal fobisi olan biri olsam insanların yanında utanıp hemen alacağım. Neyse ki aşırı cimri biriyim gaza gelmiyorum. Resmini çektim Eki Görüntüle 3325166
"İnternette satmıyoruz yalnız" dedi, "yorumlarını okurum, bilmediğim şeyleri vucuduma suremem" dedim 😜
İnşallah bu on seansin sonunda killarimdan sonsuza kadar kurtulurum
Yillar once birkac seans soprano ice lazer yaptirmistim tabi devam etmedigim icin bir fark yaratmadi ama gittgim donemde 2 bucuk e aya yakin buyuk rahatlik saglamisti
Cogu lazerde zaten dokulme oluyor killar da cekince geliyor
Asil onemli olan tum seanslarin bittikten sonraki 3-6 ay donemi o surede cikmazsa guzel verim almissiniz demektir : )

Su krem olayina da tilt oldum resmen gozumun onune geldi
Buyuk ihtimalle satistan prim vs aliyorlar
Ya leke acmak icin serum + lazer vb takviyeler var e bi krem ise yariyosa neden o kadar ugrasiyorlar seans seans degil mi ?
Ayyy dellendim durduk yere 😀

Kızlar selam ben on gün önce burada ilk lazer seansimi aldım, bu hafta da kontrol atışına çağırdılar, 'kıllarını almadan gel, dökülmeye bakalim' dediler
Koltuklarim ve bikini bolgesinin üst kisminin yüzde sekseni döküldü . Bazen görünce çekiyorum hemen elime geliyor. Diğer yerler için ne desem bilmiyorum, on gün önce alındığı için mi seyrekler lazerden mi bir fikrim yok.
İnşallah etkili olur...
Sevmedigim şey de , ben birilerinin bana ürün/paket satmaya calismasindan nefret ederim. Alacagim varsa bile almam. O üründen o kişi kâr edecekse bence kesinlikle yorumu güvenilir değildir :) neyse bu kadın da benim koltukaltimi gördü 'kararmalar baslamis' dedi, genitalimi gördü 'çok siyah' dedi
Eki Görüntüle 3325164
Dünyanın herhangi bir yerinde buna kara diyebilir misiniz? Utanmasam diğer yeri de atacağım, o da bundan farklı değil 😂😂
Salak kadın, aklı sıra beni orada çıplak ve savunmasız görünce kötü hissettirecek, satacak kremini para kazanacak.
Neyse, giyindim ettim deske seansa girdiğime dair imza attim. Deskteki çalışanın ve sırada bekleyen musterilerin yanında 'genitalindeki ve koltukaltindaki kararmalar için bunu kullaniyorsun' dedi bana bir şey uzatti 😅
orada azıcık sosyal fobisi olan biri olsam insanların yanında utanıp hemen alacağım. Neyse ki aşırı cimri biriyim gaza gelmiyorum. Resmini çektim Eki Görüntüle 3325166
"İnternette satmıyoruz yalnız" dedi, "yorumlarını okurum, bilmediğim şeyleri vucuduma suremem" dedim 😜
Ay yengeç senin o kadar zıttınım ki. Staj yerine giderken aynı asansöre bindiğim bi kadın tarafından lazer paketi satın aldırtılmıştım mesela :KK70:

Ay yengeç senin o kadar zıttınım ki. Staj yerine giderken aynı asansöre bindiğim bi kadın tarafından lazer paketi satın aldırtılmıştım mesela :KK70:
Kız işte siz gibi hemen alanlar yüzünden yapıyorlar bunu
Bir de ezbere konuşuyor, kararmisim. Göz var izan var yani, görüyorum rengini 😅 "kararmalarim yok aslında" dedim, "makina görmüyor" diyor. Bahsettiği makina da ben paket alacakken sırf alayım diye "artık yaz kış bronz girebilirsiniz, bizim makinamız için rengin önemi yok" denen makina (hoş ona da inanmadım da alacağım vardı aldım)

*Bu arada o lazer nasıl sonuçlandı? Başarılı oldu mu?

Bunlar yuzunden lazerdr usta olmaya yaklasiyoz resmenya
Artik az kaldi ellerinden alip lazerimi kendim yapip cikcam odadan
Doktor falan saniyolar bi de kendilerini bi kac sey sorunca afalliyolar sonra
Bi de reklamlarinda en iyi lazerlerle islem yaptiklarini soyluyolar odaya bi giriyosun lazerin markasinin modelinin ustunu kapamislar kiytirik bi ipl ile islem yapcaklar

Kız işte siz gibi hemen alanlar yüzünden yapıyorlar bunu
Bir de ezbere konuşuyor, kararmisim. Göz var izan var yani, görüyorum rengini 😅 "kararmalarim yok aslında" dedim, "makina görmüyor" diyor. Bahsettiği makina da ben paket alacakken sırf alayım diye "artık yaz kış bronz girebilirsiniz, bizim makinamız için rengin önemi yok" denen makina (hoş ona da inanmadım da alacağım vardı aldım)

*Bu arada o lazer nasıl sonuçlandı? Başarılı oldu mu?
Bi kere de şu yolda çevirip içeri gelip bi görün, ben komisyon alacağım diyenler sebebiyle bi yere girmiştim. Bana gözünde yağ bezesi var falan demişti hani yağ bezesi olsa kör müyüm yav görmicem. Orda inancımı kaybettim 🥲

Ya güzel etki ediyordu sonra araya hastalık girdi kaçırdım seansı accuk üzgünüm 🥲 koltuk altı bacak falan iyi, genital daha tam hoşuma gitmiyor. Devam edicem eve geçince

Bunlar yuzunden lazerdr usta olmaya yaklasiyoz resmenya
Artik az kaldi ellerinden alip lazerimi kendim yapip cikcam odadan
Doktor falan saniyolar bi de kendilerini bi kac sey sorunca afalliyolar sonra
Bi de reklamlarinda en iyi lazerlerle islem yaptiklarini soyluyolar odaya bi giriyosun lazerin markasinin modelinin ustunu kapamislar kiytirik bi ipl ile islem yapcaklar
Aynen o sebeplerle evde lazere başlamıştım ama benimki güzel gitmedi. Diğer arkadaşlar, özellikle Philips Lumea Prestige alan arkadaş memnun. Öyle bir düşüncen varsa yaz gruba pamukla o güncel bilgilerini versinler ne durumda diye. Ama Xiaomi alma , aldirtmaz :))
Bi kere de şu yolda çevirip içeri gelip bi görün, ben komisyon alacağım diyenler sebebiyle bi yere girmiştim. Bana gözünde yağ bezesi var falan demişti hani yağ bezesi olsa kör müyüm yav görmicem. Orda inancımı kaybettim 🥲

Ya güzel etki ediyordu sonra araya hastalık girdi kaçırdım seansı accuk üzgünüm 🥲 koltuk altı bacak falan iyi, genital daha tam hoşuma gitmiyor. Devam edicem eve geçince
Benim check-up hediyem hastanenin cilt bakimiydi. Kadın dedi ki gözünün altındaki damar genislemis (mi ne öyle bir şey), bu birkaç seneye seni kör edebilir, bunu bilmemnaapman lazım. Ne tesadüf ki onların da makinası varmış bu sorun için , o da hemen bugünün sonuna kadar indirimliymis. Bak sen tesadüfe 😂😂 azıcık panik insan olsam hemen orada satin alacağım ama tabii ki almadım. Makinanizin ismi ne dedim, yalandan kaydettim devam etmesin diye:)

Ya ev tipine vercegim parayla adam akilli iyi bi yerdepaket seans alir komple kurtulurum hic gerek yok oyle egzantrik islere 😀
Etrafimda merak edip alan kim varsa hicbiri kesinlikle mutlu degil ureticisinin sulalesine etmedikleri beddua kalmadi 😀

İnşallah etkili olur...
Eki Görüntüle 3325164
Gozu aciga ben.
Birdaha ki sefere gozluklerini takmadan lazer yaptirma 😂😂

Ben bayadir kil tuy isini bosladim. Yazsana bitince 😂 dun epilasyon ile bacagimi aldim. Cok kisa surdu. Cogu yer bosluk zaten

Tembelim anacigim. Asil alt bolgem icin almistim. Neyse o kismida bugun halledecegim 🥲

Bacımsular, ben üç seanstir lazere gidiyorum, mutluyum aslında. Bikini bölgesi dahil neredeyse hiç kıl tüy çıkmıyor. Daha 7 seans var. Ama tabii önemli olan bittikten sonra ne olduğu .
Ama bir sorunum var. Geçenlerde lazerden önce sırtımı jiletleyen arkadaşımdan fotoğraf çekmesini istedim, oradaki azalma ne durumda diye. Şok oldum görüntüye :KK43:
Tüm sırtım çilek çilek , batık batık olmuş.
IMG_20231216_180609.jpg

Bir sürü de ben- çil falan gelmiş. Nereden geldi bunlar, hiç yoklardi (ya da ben sırtımı görmediğim için hiç farkına varamadım)
Bu batıklar sanirim jiletten oldu. Çilek bacağından, batıgindan nasıl kurtuldu kurtulan hanımlar? Bana da bir el atsaniza. İyice sıcak suyun altında kalıp kese attirsam mesela geçer mi?

yenGEnC yenGEnC biliyorsun benim bacaklarim felaket cilek bacagiydi. Jilet ile almakdandi bu. Epilasyon yapsamda vardi hala. Ipl e baslayinca haftada 1-2 defa the purest in kirmizi toz peeling i kullandim ipek kese ile.
Suan hic yok desem yeridir.
Cil cil olan ise gunes kremini surmeyi ihmal ettiginden olabilir mi?

yenGEnC yenGEnC biliyorsun benim bacaklarim felaket cilek bacagiydi. Jilet ile almakdandi bu. Epilasyon yapsamda vardi hala. Ipl e baslayinca haftada 1-2 defa the purest in kirmizi toz peeling i kullandim ipek kese ile.
Suan hic yok desem yeridir.
Cil cil olan ise gunes kremini surmeyi ihmal ettiginden olabilir mi?
Muhtemelen güneş kreminden olmuştur. Deniz tatilini ve güneşi hissetmeyi çok severim, her sene inek giji yatarım kumlarda, güneşe dik gelecek şekilde 😅 üzüldüm ama görünce, canım sırtım benim ne guzeldi🥺
Duşta yapmıyordun ama di mi? Nasıl yapıyordun? Bir tarif ediversene

Muhtemelen güneş kreminden olmuştur. Deniz tatilini ve güneşi hissetmeyi çok severim, her sene inek giji yatarım kumlarda, güneşe dik gelecek şekilde 😅 üzüldüm ama görünce, canım sırtım benim ne guzeldi🥺
Duşta yapmıyordun ama di mi? Nasıl yapıyordun? Bir tarif ediversene
Dusta yapiyorum

Onemli olan peeling eldiveni/lifi. 100% ipek olmasi onemli. En son lif e 1-2 kucuk kasigi ile kirmizi peeling dokup avucumda köpurtuyor sonra bacagimi Birde kolumu keseliyorum. Fazla bekletmeyip iyice duruluyorum.

X