Xiaomi inface IPL challange ,:)

Ben memnunum kendi cihazımdan, Philips benimki. Uzun vadede bilmiyorum ama koltuk altımda 4 gündür hiç çıkmadı mesela normalde jiletle aldığım için ertesi gün uç verirdi.

Popoya kolum yetişmiyor benim :KK70: yapılmaz yazıyor sanırım kullanma kılavuzunda ama yetişse deneyecektim. Görece daha siyah olduğu için diğer bölgelere göre biraz daha acıtabilir ama denerim bi dahakine
Teşekkürler geri dönüş için🌸
Özellikle neden yapılmaz diye yazılmış ki şaşırdım doğrusu.kolunuz yetişirse yapbilirsiniz yazsalarmış😂

Ben memnunum kendi cihazımdan, Philips benimki. Uzun vadede bilmiyorum ama koltuk altımda 4 gündür hiç çıkmadı mesela normalde jiletle aldığım için ertesi gün uç verirdi.

Popoya kolum yetişmiyor benim :KK70: yapılmaz yazıyor sanırım kullanma kılavuzunda ama yetişse deneyecektim. Görece daha siyah olduğu için diğer bölgelere göre biraz daha acıtabilir ama denerim bi dahakine
Comelerek dene jagsjahswu

Eneee konuyu ben açtım, bir ben memnun kalmadım heralde.
Yarın bir yerle görüşmeye gideceğim, fiyat çok uygun kampanya fiyatı.
Buz lazer
Vücudun her bölgesine. Yani yüz dahil ayak parmağı dahil, on seans on ay şeklinde.
İnşallah bu şekilde kilsizlar kervanına giriş yaparim

Eneee konuyu ben açtım, bir ben memnun kalmadım heralde.
Yarın bir yerle görüşmeye gideceğim, fiyat çok uygun kampanya fiyatı.
Buz lazer
Vücudun her bölgesine. Yani yüz dahil ayak parmağı dahil, on seans on ay şeklinde.
İnşallah bu şekilde kilsizlar kervanına giriş yaparim
Senin makinadan dolayi belki 🤔Hadi bakalim ,umarim halledersin Boylece kil sorununu 😝

İşte çekincelerim var yüzde nasıl olur diye. Madem kampanya dahilinde isterim yani yüzüm de temizlensin ama yüze buz lazer iyi gelir mi, bir fikrim yok. Kk konuları loading:)))
Bu arada senin çilek bacağın geçti mi? Arrietty_ Arrietty_

İşte çekincelerim var yüzde nasıl olur diye. Madem kampanya dahilinde isterim yani yüzüm de temizlensin ama yüze buz lazer iyi gelir mi, bir fikrim yok. Kk konuları loading:)))
Bu arada senin çilek bacağın geçti mi? Arrietty_ Arrietty_
Gecti vallahi 😍
At kilo fircasida almistim ama tembelim ben ya.
Banyoda saten lif oluyor galiba ismi. Onu kullaniyorum Birde. Bence o ve lazer sayesinde gittiler

Merhaba kızlar. Ay ben bir yerde 10 seans lazer aldım, ama sonradan bir sürü kötü yorum gördüm. Normalde bir yere para vermeden önce on kere düşünür bakar, tartarim ama ne bileyim, buna hemen kaydoldum.
Tüm vücut baştan aşağı aldım .
İnşallah memnun kalırım.
Sırt killarimi jiletle almak sorun ya, her seferinde ona buna yalvarmayayim diye bir kankamla anlaştım, ikiyuz TL ödedim, her lazer öncesi sırt killarim için çalacağım kapısını 😂😂😂

Merhaba kızlar. Ay ben bir yerde 10 seans lazer aldım, ama sonradan bir sürü kötü yorum gördüm. Normalde bir yere para vermeden önce on kere düşünür bakar, tartarim ama ne bileyim, buna hemen kaydoldum.
İnşallah memnun kalırım.
Sırt killarimi jiletle almak sorun ya, her seferinde ona buna yalvarmayayim diye bir kankamla anlaştım, ikiyuz TL ödedim, her lazer öncesi sırt killarim için çalacağım kapısını 😂😂😂
yengenc eğer ki değiştirebiliyorsan yüzüne lazer yaptırma tüyler daha da çoğalabiliyo bazı durumlarda

Yaaa benim kollarım ve üst bacaklarımdaki kıllar güneşte gram altın gibi parıl parıl parlıyor.
Bu ev tipi ipl cihazlar uyutur mu ki? Böyle kılda sonuç alan var mı? Buz lazer için çok hoş yorumlar okumadım. Bu sarı kıllı kardeşinize el verin lütfen 🥲

Kızlar ben bu Lumea’dan aşırı memnunum ya. Taksitlerini öderken ağlamam HAKEDİYOSUN KARŞİM derim iyi ki almışım.

4 seans lazere gidip bırakmıştım o yüzden kıllarım yoluk yoluk bölge bölge çıkıyordu. Hatta lazer bikini bölgesinde hiç kelleşme bile yapmamıştı olduğu gibi duruyordu. Lumea ile iki üç seansta bikini bölgesinin çevresi ve üstü bitti çok şaşkınım. Altlarda 0 sonuç bu arada hiç etki etmedi ama umudumu yitirmedim :KK53:

Koltuk altımda toplamda 14 adet kıl kaldı yani şimdi sizler için saydım :KK8:

Ben böyle hızlı etki etmesini beklemiyordum. Kol, bacak, göbek, bel, yüz, koltuk altı, genital bölge, popo… Full+full girdim bu işe ama arada bi düğün işleri oldu aksattım seansımı. Bu hafta sonu telafi edicem. Umarım diğer bölgelerde de koltuk altına olduğu kadar etkili olur :dua:

Kızlar ben bu Lumea’dan aşırı memnunum ya. Taksitlerini öderken ağlamam HAKEDİYOSUN KARŞİM derim iyi ki almışım.

4 seans lazere gidip bırakmıştım o yüzden kıllarım yoluk yoluk bölge bölge çıkıyordu. Hatta lazer bikini bölgesinde hiç kelleşme bile yapmamıştı olduğu gibi duruyordu. Lumea ile iki üç seansta bikini bölgesinin çevresi ve üstü bitti çok şaşkınım. Altlarda 0 sonuç bu arada hiç etki etmedi ama umudumu yitirmedim :KK53:

Koltuk altımda toplamda 14 adet kıl kaldı yani şimdi sizler için saydım :KK8:

Ben böyle hızlı etki etmesini beklemiyordum. Kol, bacak, göbek, bel, yüz, koltuk altı, genital bölge, popo… Full+full girdim bu işe ama arada bi düğün işleri oldu aksattım seansımı. Bu hafta sonu telafi edicem. Umarım diğer bölgelerde de koltuk altına olduğu kadar etkili olur :dua:
15 olsaydı üzülürdüm 14 iyi bi sayı :KK70:

Ben de baya memnunum. Koltuk altı en iyi etki eden yer oldu. Bacaklarda biraz çıkıyor ama hani aa bacağımda kıl var diye fark edip karalar bağlayacağım kadar değil, azaldı ve inceltti.

Genitalde de eh diyelim ben de umudumu koruyorum :KK70:

İnşallah memnun kalırım.
Kızlar selam ben on gün önce burada ilk lazer seansimi aldım, bu hafta da kontrol atışına çağırdılar, 'kıllarını almadan gel, dökülmeye bakalim' dediler
Koltuklarim ve bikini bolgesinin üst kisminin yüzde sekseni döküldü . Bazen görünce çekiyorum hemen elime geliyor. Diğer yerler için ne desem bilmiyorum, on gün önce alındığı için mi seyrekler lazerden mi bir fikrim yok.
İnşallah etkili olur...
Sevmedigim şey de , ben birilerinin bana ürün/paket satmaya calismasindan nefret ederim. Alacagim varsa bile almam. O üründen o kişi kâr edecekse bence kesinlikle yorumu güvenilir değildir :) neyse bu kadın da benim koltukaltimi gördü 'kararmalar baslamis' dedi, genitalimi gördü 'çok siyah' dedi
😅😅 şimdi size koltuk altimin resmini atacağım;
IMG_20231028_174726.jpg

Dünyanın herhangi bir yerinde buna kara diyebilir misiniz? Utanmasam diğer yeri de atacağım, o da bundan farklı değil 😂😂
Salak kadın, aklı sıra beni orada çıplak ve savunmasız görünce kötü hissettirecek, satacak kremini para kazanacak.
Neyse, giyindim ettim deske seansa girdiğime dair imza attim. Deskteki çalışanın ve sırada bekleyen musterilerin yanında 'genitalindeki ve koltukaltindaki kararmalar için bunu kullaniyorsun' dedi bana bir şey uzatti 😅
orada azıcık sosyal fobisi olan biri olsam insanların yanında utanıp hemen alacağım. Neyse ki aşırı cimri biriyim gaza gelmiyorum. Resmini çektim
IMG_20231028_181649.jpg

"İnternette satmıyoruz yalnız" dedi, "yorumlarını okurum, bilmediğim şeyleri vucuduma suremem" dedim 😜
İnşallah bu on seansin sonunda killarimdan sonsuza kadar kurtulurum

X