Evde ek iş arıyorum

staring

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2023
8
6
33
Merhaba, 2 yaşında bebeğim var ve bakacak kimsem olmadığı için bırakamıyorum izmir de yaşıyorum evde yapabileceğim iş arıyorum konu ile ilgili yardımcı olabilecek birileri varmidir acaba, teşekkürler.

Merhaba, 2 yaşında bebeğim var ve bakacak kimsem olmadığı için bırakamıyorum izmir de yaşıyorum evde yapabileceğim iş arıyorum konu ile ilgili yardımcı olabilecek birileri varmidir acaba, teşekkürler.
Konuyla ilgili bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olabilir mi? Benimde evde ek işe ihtiyacım var

Merhaba , bu platform da bunları konuşmak yasak mı bilmiyorum ama network marketing yapabilirsiniz. Ben homm bitkisel ile çalışıyorum. Satış yapmadan sadece marketinizi değiştirip evinizin ihtiyaçlarını buradan alıyorsunuz. İncelemenizi tavsiye ederim. İlgilenirseniz yazabilirsiniz. İyi günler dilerim.

Yani onu çevremde yapanlar var fakat kazananların takipcileri yüksek kişiler olduklarını fenomen kişiler üzerinden olayın döndüğünü düşünüyorum o yüzden bilemiyorum açıkçası

X