Saç Rengi ve Saç Boyama evde oriel açıcı kullananlar

ben kendim hazırlıyordum cnm.Bir reçen kavonuzuna ufak olanlarına şampuan koyup 4-5 diş sarmısak rendeliyorum.Ondan sonra bikaç gün bekletip kullanmaya başlıyordum bekletme filan yapmıyorum ama sonuç aldım :)

ya peki bişi sorcam bu palette koleston açıcılar fln varya bunları orielle kıyaslarsak oriel dahamı fazla açar? we dahamı zararlıdr?

ya peki kolestonun 12/0 yada 12/1 alıp içine mavi toz felan karıştırsak nasıl olur???zararı aza indirgemiş olur muyuz?:76:

ben evde bi kere denedim salak gibi bi kutu almistim ama :S mavi tozdu içinde oksidani falan vardi. kadin az tutun dedi :S bizde az tuttuk ondan kizillik olustu birde tek kutu olunca yetmedi :S halbuki 2 kutu olsa ve de ustunde yazdigi gibi yarim saat tutsam çok iyi olucakti ve hemen açilacakti :S napalim deneyimsizlik bi daha ki sefere =)

canım o mavi tozlu olan karışımdan koleston bende aldım fakat saçlarımm kavun içi oldu üzerinde yazan zamana aldanmayın platin isteyen 1 saat civarında tutmalı saçta boyayı ki kuaförde hep öyle olur 30 dk açanı görmedim yoksa kızıllık kalıyor

arkadaşlar benim saçım toplasam 100 kez boyanmıştır.abartmıyorum bu kadar olmuştur.sarı,platin,kumral,kahve,bakır yani neredeyse her rengı denedım.ayda 2 kez boyatırdım.bazen 2-4 e cıkardı rengını beğenmezsem benım kadar sacı ile oynayan yoktur.kasım 10 unda kuaföre gittim.saçlarımı mecbur kestırdım çene hizamda.çünkü yaktı saçlarımı.benim saçlarım çok yanı sarı sevdamdan dolayı.ve kuaföre tekrar boyattım ama röfle yaptı.1 ay oldu işte dipler geldı saçlarım kısayken tekrar platın olsun istedım ama bu kez kuaföre gitmedim. evde kendim açtım sonuç mükemmel.kuaförlerin yıpratarak aylarca sonra platıne cevırdığı saçlarımı ben yakmadan hiçbir şekilde yıpranma olmadan açtım.şimdi acıyorum tonlarca para döktüm küaförlere yazık diyorum artık.istenırse bıraz elınız yatkınsa yapabılırsınız yada evde bırınden yardım alın.bıraz sabırlı olun:):KK49:

asyakaram'a katılıyorum.doğru boya ve biraz cesaretle sarı saç evde yapılabilir.bu akşam boya işlemimi tamamladım ışıktan dolayı küllü açık sarı gibi çıkmış ama öyle değil öylesine bi şekil verdim tam düzleştirmedim ıslaklar hala :KK49:
$Fotoğraf0194.jpg $dgvd.jpg

gi.em evet bende bu kadar açtım saçları istenirse oluyor ve de yıpranmıyor asla.ben artık küaförün önunden bile geçmıyorum ve daha mutluyum...:):KK49:

arkadaşlar benim saçım toplasam 100 kez boyanmıştır.abartmıyorum bu kadar olmuştur.sarı,platin,kumral,kahve,bakır yani neredeyse her rengı denedım.ayda 2 kez boyatırdım.bazen 2-4 e cıkardı rengını beğenmezsem benım kadar sacı ile oynayan yoktur.kasım 10 unda kuaföre gittim.saçlarımı mecbur kestırdım çene hizamda.çünkü yaktı saçlarımı.benim saçlarım çok yanı sarı sevdamdan dolayı.ve kuaföre tekrar boyattım ama röfle yaptı.1 ay oldu işte dipler geldı saçlarım kısayken tekrar platın olsun istedım ama bu kez kuaföre gitmedim. evde kendim açtım sonuç mükemmel.kuaförlerin yıpratarak aylarca sonra platıne cevırdığı saçlarımı ben yakmadan hiçbir şekilde yıpranma olmadan açtım.şimdi acıyorum tonlarca para döktüm küaförlere yazık diyorum artık.istenırse bıraz elınız yatkınsa yapabılırsınız yada evde bırınden yardım alın.bıraz sabırlı olun:):KK49:

cnm sen nasıl açtın saçlarını???

koleston yoğun renk açıcı ile açtım 1 kez yaptım turuncu oldu.bu çok normal çünkü kuafördede ilk acılınca turuncu oluyor nun üzerıne işlem yapılıyo.yanı turuncu olunca üzülme...bırkaç gun saçı dınlendır ben öle yaptım.bandana ile gezdim.sonra tekrar actım sacı ama boyada belirtılen zamandan daha cok beklettım tabı kontrol ederek 2 saatı buldu.sonra dadammmmmm sonuç harika:):KK49:

tabi ilk boyamada bırkaçgun bekleyınce 1 kez bakım yaptım.şimdi kuaförün yanına gidicem en yakın zamanda bırde kuaför bunlar ya hiç bir şekilde yanma kopma olmadı.biraz uzasın kestırıcem çünku uclarda kuaförün deforme ettığı yerler var benım açtığım yerde de ise zerre kadar bişi olmadı.:KK49:

bende palette ile açmıştım 15 dk tutmuştm korktgm içn.. baya açlmıştı ama saçmdada seyrelmeler olştu aradn bikç gun geçtkten sonra.. şimdi yine açak istiyorum ama artk cesart edemıyorm.. sanırım uzun bi zaman açmam

süper cnmm ozaman istedgn her rengi elde edersn sen :=) maşallah diyelim güle güle kullan saçını :KK66:

eline sağlık güle güle kullan canım:))

hangi aşamalar var ve ne kullandın açıklayabilirmisin??

koleston yoğun renk açıcı ile açtım 1 kez yaptım turuncu oldu.bu çok normal çünkü kuafördede ilk acılınca turuncu oluyor nun üzerıne işlem yapılıyo.yanı turuncu olunca üzülme...bırkaç gun saçı dınlendır ben öle yaptım.bandana ile gezdim.sonra tekrar actım sacı ama boyada belirtılen zamandan daha cok beklettım tabı kontrol ederek 2 saatı buldu.sonra dadammmmmm sonuç harika:):KK49:

X