Evde şırınga ile kendi aşılamanı yapmak..

Zenginin malı, fakirin dölü artar diye bir söz vardı. Mantık bu işte. Şu an 5 bin lira = açlık. Bence şu hayatta bir kere bile anne olmak, maddi durumu iyi ya da kötü, isteyen her kadının hakkı. Ama dünyadan bu kadar bihaber olunmaz ya. Bu kafayla nasıl yaşamış, nasıl bu yaşa kadar gelebilmiş hayret.
Tabiki herkesin hakki ama durumlari biraz daha iyilestirmeye bakmali herkes. Olabilecegi yada yetebilecegi en iyi duzeye geldiginde cocuk sahibi olmali insanlar. Hersey git gide zorlasiyor gunumuzde.

Son düzenleme:
Ya allah biliyor belkide bakamayacağınızı o yüzden vermiyor sok şırıngayı vajinana ne desek boş. Evet evde tek çalışanı olan oda asgari ücretle ise yapmasın çocuk. Yada kadın da çalışsın madem bu kadar çocuk çocuk diye yırtınıyorlarsa.

Aşılamak=vajinadan içeri sperm enjekte etmek mi? Bu kadar basit mi? Penis de yapıyor onu. Yani bunun için avuç avuç para veriyor olamaz insanlar. Geride biri de sormuş, hareketsiz zayıf spermleri nasıl ayıklıyonuz?

Öff cebinde bez mama parasi olmayan cocuk yapmasin dedik diye linçlendik. Arttırıyorum IQsu 75in altinda olanlar da cocuk yapmasin.
Zaten yüksek iq kişiler doğum kontrolü bildikleri için üreyemiyorlar, iq ortalamamız düşüyor sürekli. Düşük iq ise bölünerek çoğalıyor sanki

Bazen sorun ne spermdedir ne yumurtada. Aşılamada kadın vücudunun spermleri öldürmek için salgılayacağı salgıların önüne geçmesi açısından erkeğin verdiği örnek yıkanır, ayıklanır. Hoşlanmadığınız fikirleri duymaya açık değilsiniz belli ki. Evde yapacağınız işlemin aşılamadan ne kadar uzak olduğunu siz anlamasanız da yarın bir gün okuyanlar anlar umarım. Size iyi doktorculuk, hemşirecilik oynamalar diliyorum.

BÜTÜN ABLALARIMA CEVAPLARI İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM. BUGÜNLÜK BU KADAR YETER. SİZ BURAYI TAKİP EDİN. BENİM SONUCUMU YANİ. TAKİPTE KALIN. BÜTÜN KÖTÜ YORUMLAR. KARAKTERİNİZİ ORTAYA KOYUYOR. :)
Baştan sana üzüldüm kaderimiz aynı diye. Ama sen cahilsin ya. Cahil kalmak ve bu cahilce fikri uygulamak için ve mantıklı açıklamaları anlamamak için ısrar ediyosun.

Bak güzelim ben seni anladım, sen sanıyosun ki içeri giren spermler geri gelmez. Hatta muhtemelen eşinin spermlerinin hareketsiz olduğunu içeri bu yüzden ulaşmadığını sanıyorsun. Ama zaten spermlerim neredeyse hepsi geri geliyor bunu hepimiz yaşadık.
Hatta aa hepsi geri geldi vallahi ben de dedim evet. Ama bu işin doğası böyle. Bunu sana doktor anlatmadı mı? Hani diyorsun ya doktorlar küçük görüyor diye, acaba bildiğinizi okuduğunuzdan sebep size kızdıkları için mi böyle düşündün bilemiyorum. Neyse demem o ki, sen zaten deneyeceksin kim ne derse desin. Ama hamile kalırsan bil ki bunu yaptığın için olmayacak. Normal birleşme de şansın neyse şırıngada da o. Hatta belki daha az bilemiyorum.

Hayat standardını yükseltmeye çalış, kocanı ikna et gir işe çalış. Hep allah hep allah olmaz.
Bak sadece çocuk için de değil, yarın öbür gün ne olacağı belli olmaz her şey insanlar için. Ayrılırsınız edersiniz ne olacak? Baba evine onlar da kabul ederse tabi. Bu kez babanız bakacak size.
Siz memnunsunuz gerçi ama işte çocuk olursa o mutlu olacak mı asgari ücret alan bir evin içinde her şeye muhtaç hissiyle yaşamaktan. Daha önemli sorunun bu bence.

Konu her anlamda, her acidan farkli farkli o kadar sacma ki. Neresinden tutup yorum yapacagimi sasirdim. Ustelik bu mesaji yazarken bana da rahibeler gibi kizkardesim falan diye hitap eder diye cok korkuyorum 🥲

Konu sahibi: denemeyin. Hem de cocuk yetistirecek paraniz yok, yapmayin bir sure
Kızkardeşim dediği için tepki aldığından abla demeye başladı

X