Evde şırınga ile kendi aşılamanı yapmak..

Bende hormon testi kan tahlili yapıldı. Hiçbir sorun yok. En son 7 ay önce rahim filmi çektirdim. Belki tüpler kapalıdır diye. Ama şükür temiz çıktı. Hiç bir sorun yok dedi doktor. Yumuryalarımda güzel büyüyor gelişiyor. Doktorum öyle dedi. Sadece adet düzensizliğim var. 35.güne kadar oluyor.
Kendine Şırınga ile birşeyler yapmayı düşüneceğine hayıt otu gibi karışımlar,şeyler denesen tamam çaresizlik çok zor ama ya sağlığına birsey olursa mikrop kapıp bütün rahminden falan olursan?

3 senelik evliyim. 2 Tane aşılama yaptım aşılamalarım tutmadı :KK43: daha sonra eşimde varikosel tespit edildi ve 4 ay önce ameliyat oldu çok şükür şuan sperm değerleri olumlu. Aşılamalarımda, varikoselden dolayı tutmadı herhalde diye düşünüyorum. Her neyse. Eşimde boşalma da biraz hareket sorunu var yavaş yani. İlişkide hemen spermler dışarı çıkıyor. Ayaklarımı havada az mı beklettim. Tam olarak rahime ulaşmıyor maalesef:KK43: çok araştırdım buradanda deneyip hamile kalan kadın arkaşlarımda olmuş. Okuyunca çok umutlandım ve bende bu ay denemeye karr vrdim. Öncelikle herkesin imtihan olduğu yerden canı yanar rica ediyorum kırıcı yorumlar yapmayın. İnce insülin şırıngası ve steril kap sipariş verdik. Şuan adet günümdeyim bittiğinde 1 hafta sonra yapmaya başlayacağım. Adetlerim düzensizdir. Yumurtlama gününüdr saptayamıyorum. Ama 2 günde bir yapamaya çalışacağım. Eğer sonuç alırsam burada paylaşacağım. Aranızda bunu yapan ve olumlu sonuç alan kızkardrşlerim cevap yazabilirler mi? Şimdiden teşekkür ederim. Allah herkese hayırlı evlat nasip etsin. :)
Peki bu döllenme olursa bebeğin sağlıklı olduğuna emin olabilecek misiniz?

Z zZeynepp1 siz bizi asla dinlemediniz de vajinismus konusuna yazmışsınız yine yazmak isterim o yüzden.

Vajinismus olanlar penisle bir penetrasyon yaşayamadığı ama hamile kalmak istedikleri için şırınga kullanıyor. Yani eşlerinde herhangi bi sperm bozukluğu yok, şırınga orada penis işlevi görüyor, aşılama işlevi değil. O sorularda evet hamile kaldım diyenlerle sizin durumunuz farklı olacak. Sonrasında üzülmeyin diye diyorum.

Olayı okuyunca aklıma geldi . Arkadaşımın kocası cemaat evlerinde büyümüş . 26 yaşında evlenene kadar mastürbasyon bile yapmamış . Evlendikleri geceden itibaren kız daha soyunur soyunmaz erken boşalma yaşamışlar . İnanılmaz olaylar kısa kesiyorum . Şırınga ile kendi kendini hamile bıraktı (ama zaten genel bir sorun yok , kız hamile kalabiliyor , adamda yeterli sperm var vs ) çocukları oldu 13 sene sonra boşandılar . Çünkü sadece sorunun üstünü örttüler . Adam ne yapıyor bilmiyorum ama arkadaşım başkasıyla evlendi cinsel yaşam nedir öğrendi .

Şaka gibi olaylar var yahu hayatta valla enteresan...

X