Evde test yaptım pozitif kan testi negatif

edacansvr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2023
51
-39
23
Merhaba kızlar bir kaç gün önce evde test yaptım 3 tane çift çizgi çıktı silik çizgi çıktı ama gözle çok rahat gözüküyor bugün dayanamayıp özel hastaneye gidip kan testi verdim sonuç <2,30 çıktı çok şaşırdım çünkü hamilelik belirtileri de vardı bende kasık ağrılarım miğdem sürekli bulanıyordu regl olmama 3 gün var kafam çok karıştı ya çok ümitlenmiştim çünkü 3 testim de çift çizgi çıkmıştı 😞eğer bir bilginiz varsa lütfen yorum yaparmısınız böyle olupta hamile olma olasılığım var mı kızlar?

Eklentiler

• EA4E0E1E-C1CB-4BD5-81D8-72A5D9E69F34.png
    EA4E0E1E-C1CB-4BD5-81D8-72A5D9E69F34.png
    137,8 KB · Görüntüleme: 267
  • FC6326D3-F323-428C-981A-50EADFC82009.png
    FC6326D3-F323-428C-981A-50EADFC82009.png
    488,1 KB · Görüntüleme: 272
Kaset test bozuk gibi öyle bulaşmaması lazım.
Tekrar test yapın.

Merhaba kızlar bir kaç gün önce evde test yaptım 3 tane çift çizgi çıktı silik çizgi çıktı ama gözle çok rahat gözüküyor bugün dayanamayıp özel hastaneye gidip kan testi verdim sonuç <2,30 çıktı çok şaşırdım çünkü hamilelik belirtileri de vardı bende kasık ağrılarım miğdem sürekli bulanıyordu regl olmama 3 gün var kafam çok karıştı ya çok ümitlenmiştim çünkü 3 testim de çift çizgi çıkmıştı 😞eğer bir bilginiz varsa lütfen yorum yaparmısınız böyle olupta hamile olma olasılığım var mı kızlar?
Kimyasal olabilir kuzum

İdrarını fazla mı damlattın? Yada kaset bozuk hepsinde öyle oluyorsa az damlatmayı dene

Kimyasal şöyle oluyor hamileymişsin gibi testler pozitif çıkıyor bu durum bir kaç hafta sürebiliyor sonrasında negatif çıkmaya başlıyor
Olabilir aslında çünkü erken test yaptım yapacak bir şey yok nasip de ne zaman varsa ozman görcez Allah herkese anne olmayı nasip etsin 🙏

X