evde yalnızım

aycaaaa bak sen öle deyince kocamı özledim ama yok yok özlmedim kızgınım ben ona

ayy iiki yazıon akşamdan beri suratımı astım öle nete takılıyordum senin sayende güldüm kocamla da tartıştım bu akşam bunalım takılmak için pek çok sebep var yani :KK70:

bak ben de bi şi anlatayım.. benim yasadıgım yerde böcek cok oluyor.. sıcak memleket oldugu için.. eşim yine yoktu ewde.. tam uyumak üzereydim ve yatagımda kocaman bi böcek vardııı.. hemen kanepenin üzerine cıktım ve eşimi aradım eşim gecenin bi yarısında ekiple eve geldiler bütün evi alt üst ettiler ve böcegi bulmadılar.. :KK43: sabaha kadar uyuyammaştım.. bu böcekler yüzünden çok korkuyorum bendee..

korka korka da olsa nasıl gece yalnız kalabiliyorsunuz hayranım valla:KK31:
Ben olsam en iyi ihtimalle uyku hapı bağımlısı olurdum herhalde :KK31:

keşke yurt dışında olsaydım.. en azından terörden uzak olurdukk.. eşimin işi dolayısıyla batman dayız..: (:-)50::KK50:

canımm batmandasın demek yüreğin hop hoptur bende uzak memleketlerde deyince yurtdışı sandım. bu terör lanetinden bıktık usandık artık ALLAH belalarını versinde kurtulalım pislik şeyler yaa !!

canımm batmandasın demek yüreğin hop hoptur bende uzak memleketlerde deyince yurtdışı sandım. bu terör lanetinden bıktık usandık artık ALLAH belalarını versinde kurtulalım pislik şeyler yaa !!

aynen öyle walla.. sürekli aklım eşimde.. sabah eve gelince şükrediyorum.. AMİN..

aycaaaa bak sen öle deyince kocamı özledim ama yok yok özlmedim kızgınım ben ona

eşimle dargınız salonda yatıcam bu akşam bende yalnızım :KK43::KK43::KK43:

bende işi müsaitken kızıp darılıp ayrı yatardım şimdi öyle bi lüksüm bile yok boşverin kızlar nasıl olsa barışçanız koşun adamların yanınaa :) ama aysn_er istesede gidemez sanırım olsun özle ama özlemedim deme deme öyle deme :)))

Kızlar ben şimdi üşeniyorum ama banyoya giricem çünkü çarşafları değiştirdim:nazar::nazar:size tavsiyem abdest alıp yatın bildiğiniz duaları okuyun ve yatın inşallah iyi bir uyku geçirirsiniz Allaha emanet olun ,görüşmek üzere hepinize iyi uykular

canım aklım sana ve eşine takıldı sizinki daha zor allahım yardımcınız olsun gözlerim doldu yazdıklarına.ağlamaya her an müsait biri olarak

Kızlar ben şimdi üşeniyorum ama banyoya giricem çünkü çarşafları değiştirdim:nazar::nazar:size tavsiyem abdest alıp yatın bildiğiniz duaları okuyun ve yatın inşallah iyi bir uyku geçirirsiniz Allaha emanet olun ,görüşmek üzere hepinize iyi uykular

sizede iyi uykular..:KK19:

bende yalnızım kızlar ama çok mutluyum bole yalnızlıgı sessizliği seviyorum ben.eşim gelmez arkadaşlarına gonderdim onu.sevin yalnızlıgı ya kafanızı dinleyin

korka korka da olsa nasıl gece yalnız kalabiliyorsunuz hayranım valla:KK31:
Ben olsam en iyi ihtimalle uyku hapı bağımlısı olurdum herhalde :KK31:

bende öyle düşünürdüm hep ama başa gelince insanın katlanamayacağı şey olmadığını artık çok iyi biliyorum..

aynen öyle walla.. sürekli aklım eşimde.. sabah eve gelince şükrediyorum.. AMİN..

kesinlikle seni çok iyi anlıyorum çünkü siirtte görev yaptı bizimde akrabamız çok şükür o kurtuldu inş sizde tez zamanda kurtulursunuz..ne zaman gittiniz oraya?

canım aklım sana ve eşine takıldı sizinki daha zor allahım yardımcınız olsun gözlerim doldu yazdıklarına.ağlamaya her an müsait biri olarak

evet gercekten cok zor ve daha 3 senemiz var.. Allah askere ve polisimize güç kuvvet versin.. bu son zamnlradki olaylar insanı iyice korkutuyor.. ateş de düştüğü yeri yakıyor..

kesinlikle seni çok iyi anlıyorum çünkü siirtte görev yaptı bizimde akrabamız çok şükür o kurtuldu inş sizde tez zamanda kurtulursunuz..ne zaman gittiniz oraya?[/QUOTE]

geçen sene geldik.. dügünümüz oldu bir hafta sonra buraya geldik..:KK50::KK50:

bende yalnızım kızlar ama çok mutluyum bole yalnızlıgı sessizliği seviyorum ben.eşim gelmez arkadaşlarına gonderdim onu.sevin yalnızlıgı ya kafanızı dinleyin

eğer kafam bozuksa ozaman çok iyi gelıyor banada yada adet öncesi canımda bi sıkılma olur ğlamak isterim yaa ilaç gibi geliyor yalnız geceler tabii bunların dışında çekici gelmıyor :)

X