EVİME ATEŞLER SALDILAR

Hah işte tam da olmasından korktuğum şey bu. Biri atıyor, diğeri itiraz ediyor, atan kişi çifter çifter atarım diyor ve derken geçen gün olan olay gibi 5 ölü.. sırf bu yüzden komşularla bu konularda muhatap dahi olmam, yönetime bildirdik bugün. İnşallah onlar gereken uyarıyı yapar..
Bunu anlatmaya çalışmıştım bende ilk mesajımda. Maalesef ki şuan kimin neye kızıp, ne kötülük yapacak tahmin bile edemeyeceğimiz bir zamandayız. İnşallah sorununuz hallolur biran önce.

Hiçbir çözüm bulamazsın ben sana en gerçekçi yorumu yapayım. Bende üst katımla sorun yaşıyorum yüz kere söyledim inkar edip bir de beni suçlu çıkarıyor. Yani bazı insanlar gerçekten eğitilmez. Siz kendinize bir çözüm bulun👍

Burası çok büyük bir site ve maalesef her blok için ayrı yönetici yok. Yöneticiye ulaşmanın tek yolu apartman görevlisi ve o da çok tuhaf biri..
Çook büyük bir site derken 50 blok yok heralde,yönetici de cumhurbaşkanı mı ulaşamıyorsunuz,numarası yok mu sizde veya eşinizde,sitenin watsapp grubu yok mu

Binanın çevresinde dört kamera var zaten. İnsanda insanlık olmayınca kamera bile işe yaramıyor işte..
Kamera insanlık öğretmez zaten,yöneticiye gideceksiniz,evine yanar halde izmarit atıldı kamera kaydını görmek istiyorum diyeceksiniz ordan kim olduğu tespit edilecek,çözümü burada bulamazsınız

Bunu anlatmaya çalışmıştım bende ilk mesajımda. Maalesef ki şuan kimin neye kızıp, ne kötülük yapacak tahmin bile edemeyeceğimiz bir zamandayız. İnşallah sorununuz hallolur biran önce.
İnşallah, teşekkür ederim.

Kamera insanlık öğretmez zaten,yöneticiye gideceksiniz,evine yanar halde izmarit atıldı kamera kaydını görmek istiyorum diyeceksiniz ordan kim olduğu tespit edilecek,çözümü burada bulamazsınız
Rica ederim ilk paylaşımı okuyun. Burada birileriyle yazisirken ortaya çıkan konulardan çıkarım yapmayın. Kameranın ne işe yaradığını biraz kafası çalışan herkes biliyor zaten.. izlenecek yol da belli zaten ve gereken yapıldı. İlginize teşekkür ederim..

Çook büyük bir site derken 50 blok yok heralde,yönetici de cumhurbaşkanı mı ulaşamıyorsunuz,numarası yok mu sizde veya eşinizde,sitenin watsapp grubu yok mu
Siz gerginlik arıyorsunuz sanırım:) başka konuda deneyin şansınızı. Buradan size iş çıkmaz. Hadi bakalım iyi geceler:))

Hiçbir çözüm bulamazsın ben sana en gerçekçi yorumu yapayım. Bende üst katımla sorun yaşıyorum yüz kere söyledim inkar edip bir de beni suçlu çıkarıyor. Yani bazı insanlar gerçekten eğitilmez. Siz kendinize bir çözüm bulun👍
Açıkçası ben de kesin bir çözüm olacağını sanmıyorum ama en azından yöneticinin uyarısı biraz kendilerine çeki düzen vermelerine neden olur diye ümit ediyorum..

Merhaba hanımlar. Ben 13 katlı bir binanın 3. katında oturuyorum. Defalarca hem balkonumda hem pencere önlerinde çöp kırıntı izmarit buldum. Kimin attığı belli değil. Bu sabah salonun penceresinin önünde bir izmarit buldum ve yanar halde atılmış. Pencerenin plastik kısmında yanık var. Çok büyük değil ama bu beni çok tedirgin etti. Pencere açık olsa koltuk yanacak yani. Eşime söylesem hiçbir şey yapmadan durmayı kendine yedirmez, gidip tek tek milletin kapısını çalarsa ve istenmeyen sonuçlara sebep olursam da o zaman ben kendimi affedemem. Apartman görevlisi tuhaf bir adam ve bence kulakları yok.. çünkü göz teması kurmadan iletişim kurulmuyor. Onunla da çözülecek gibi değil yani. N e yapsam bilemedim. Bir akıl bir fikir güzel kardeşlerim...
Boşanın ay pardon pardon taşının. (Not ironidir). Geçmiş olsun umarım bir daha böyle bir durum olmaz

Merhaba hanımlar. Ben 13 katlı bir binanın 3. katında oturuyorum. Defalarca hem balkonumda hem pencere önlerinde çöp kırıntı izmarit buldum. Kimin attığı belli değil. Bu sabah salonun penceresinin önünde bir izmarit buldum ve yanar halde atılmış. Pencerenin plastik kısmında yanık var. Çok büyük değil ama bu beni çok tedirgin etti. Pencere açık olsa koltuk yanacak yani. Eşime söylesem hiçbir şey yapmadan durmayı kendine yedirmez, gidip tek tek milletin kapısını çalarsa ve istenmeyen sonuçlara sebep olursam da o zaman ben kendimi affedemem. Apartman görevlisi tuhaf bir adam ve bence kulakları yok.. çünkü göz teması kurmadan iletişim kurulmuyor. Onunla da çözülecek gibi değil yani. N e yapsam bilemedim. Bir akıl bir fikir güzel kardeşlerim...

Ben olsam asla üşenmem.
Hem asansörlere hemde tek tek herkesin kapısına foroğraflayıp uyarı yazısı paylaşırım

Ben olsam asla üşenmem.
Hem asansörlere hemde tek tek herkesin kapısına foroğraflayıp uyarı yazısı paylaşırım
Yönetimle konuştuk, bakalım bir sonuç alamazsak artık dediğiniz gibi yapacağız..

Buyulu baslik sandim ajsjjsjsjjsjs

Bizim sitede de var boyle dangozlar; balkonumda izmarit, kemirilmis tavuk budu, kirilmis cam bardak, icilmis meyve suyu gibi envai cesit pislik buldum.

Bizim site yönetimi cozuyor bu isleri, bir de alt katimizdaki izbandut bey, surekli bu sigaralar icin honkuruyor, dolayisiyla bizim pek mudahale etmemize gerek kalmiyor. Ama dogru adres yonetim ofisiniz, fotograflayin sikayetci olun, gecmis olsun.
Izbandut neya isimmi?😁

Esinizle paylasin bazen sessiz kalmak olaylari büyütüyor ben bas bas bagirir reklamini yapardim
Bana ne onlar düşünmüyorsa zorla akillarina sokarim hatta yonetime kim yapti bilmiyorum ama bir daha olursa tum yonetimi savciliga sikayet edeceğim gibi sert ifadeler de kullanilabilir whatsapp grubunda.

X