Evlat sahibi olmak icin Hz.Zekeriyya'nın duasını okuyoruz

Kızlar Rabbim hepinizden razı memnun ve hoşnut olsun inşallah ağızlarınıza yüreklerinize sağlık Rabbim iki cihanda da aziz eylesin sizleri kendi katından sizlere ışık olacak yol gösterecek Allahü tealanın dostum dediği kullardan olacak evlatlar ihsan etsin benim için dua ettiniz hakkınızı helal edin başka liste yaparsanız beni de unutmayın ben hakkımı helal ettim

PempeeMavii PempeeMavii niyetine 500 tesbihat çektim Rabbim makbul ve kabul etsin inşallah tez vakitte sağlıklı hayrlı ahlaklı aklı başında imanlı Allah yolunda mücahit evlatlar nasip etsin Mevlam

kızlar ben adet olduğumu dün akşam belirtmiştim dün kü arrkadasa sadece 1 tesbih yani 99 tane okuyabilmiştim sonra akşam adet oldum maalesef bugünkü arkadasta kaldı adetim bitince isterseniz ikisininkini de tamamlarım çok üzüldüm gercekten normalde adet tarihim yarındı ama 2 gün erken oldum

kızlar ben adet olduğumu dün akşam belirtmiştim dün kü arrkadasa sadece 1 tesbih yani 99 tane okuyabilmiştim sonra akşam adet oldum maalesef bugünkü arkadasta kaldı adetim bitince isterseniz ikisininkini de tamamlarım çok üzüldüm gercekten normalde adet tarihim yarındı ama 2 gün erken oldum
Üzülme kuzum ölümden başka her şeye çare var için rahat olsun isterdim ki hamiş olasın 9 ay kırmızılar gelmesin ama nasip işte her şey Rabbimden temizlenince içinden gelirse okursun okumayı unutursan o da Rabbimden her halükâr da Rabbim razı memnun ve hoşnut olsun inşallah tez vakitte hayrlı sağlıklı ahlaklı aklı başında imanlı evlatların olur

Üzülme kuzum ölümden başka her şeye çare var için rahat olsun isterdim ki hamiş olasın 9 ay kırmızılar gelmesin ama nasip işte her şey Rabbimden temizlenince içinden gelirse okursun okumayı unutursan o da Rabbimden her halükâr da Rabbim razı memnun ve hoşnut olsun inşallah tez vakitte hayrlı sağlıklı ahlaklı aklı başında imanlı evlatların olur
amin canım inşallah isteyen herkese versin rabbim hakkımızda hayırlısı olsun. unutmam inşallah okumayı cok istiyorum çünkü mutlaka okuyacağım. inşallah tez zamanda hayırlısıyla evladına kavusursun sende

S_V_S_88 S_V_S_88 niyetine 500 tesbihat okudum Rabbim makbul ve kabul etsin inşallah tez vakitte sağlıklı hayrlı ahlaklı aklı başında imanlı Allah yolunda mücahit evlatlar nasip etsin Mevlam amin

amin canım inşallah isteyen herkese versin rabbim hakkımızda hayırlısı olsun. unutmam inşallah okumayı cok istiyorum çünkü mutlaka okuyacağım. inşallah tez zamanda hayırlısıyla evladına kavusursun sende
Amin canım Rabbim razı olsun kuzum

Kizlar ben dunkunu okudum ama bugun icin firsatim olmadi malesef okuyamadim onu da yarin tamamlarim insalllah... Hepiniz hakkinizi helal edin buraya yazalim yine hamis olan olursa belirtsin bizde sevinelim :) Tez zamanda insallah saglikli sihatli hayirli evlatlarimiz olsun

Bugün Zeytin_yesili Zeytin_yesili için okuyoruz rabbim tez zamanda hayırla sağlıkla salih kullarından evlat nasip etsin.
1 @mavielma 500
2 @papatya1994 500
3 G Gul-Can 500
4 @eszinbb07 500
5 maviucurtma33 maviucurtma33 500 (regl)
6 Kelebekcikk34 Kelebekcikk34 500 (regl)
7 @hilalcikk 500
8 pinpirik90 pinpirik90 500
9 Seval_cagla Seval_cagla 500
10 Nida86 Nida86 500
11 @Birumut55 500
12 Smydnz Smydnz 500
13 Mucize2107 Mucize2107 500 okudum
14 PempeeMavii PempeeMavii 500
15 S_V_S_88 S_V_S_88 500
16 Zeytin_yesili Zeytin_yesili 500
Kizlar girdigim gunden beri her gun 500 okudum listeyi bitirdim rabbim kabul etsin ins benden yana hakkim helali hos olsun sizlerde hakkinizi helal edinn

Kuzular bu topige girdigm ilk gün başlamıştım bebisimin battaniyesine yaptığım dualarla birlikte bitti elhamdülillah RABBİM kullanmayı nasip etsin nasıl olmuş

Eklentiler

• 20170415_190013-1.jpg
    20170415_190013-1.jpg
    66,8 KB · Görüntüleme: 30
X