Evlat sahibi olmak icin Hz.Zekeriyya'nın duasını okuyoruz

Kuzular bu topige girdigm ilk gün başlamıştım bebisimin battaniyesine yaptığım dualarla birlikte bitti elhamdülillah RABBİM kullanmayı nasip etsin nasıl olmuş
Ellerine aağlık canım Rabbim inşallah hayrlı günlerde kullanmayı nasip etsin tez vakitte meleklerin olsun boy boy inşallah

Kuzular bu topige girdigm ilk gün başlamıştım bebisimin battaniyesine yaptığım dualarla birlikte bitti elhamdülillah RABBİM kullanmayı nasip etsin nasıl olmuş
Maasallah cnm ins rabbim sarmayi nasip eder harika olmuss ellerine saglikkk

Canim ben okudum Allaha sükür Zeytin_yesili Zeytin_yesili
InsaAllah Rabbim dualarimizi kabul eder en kisa zamanda hayirli haberler aliriz
Kizlar Benim hastalanmam gerekiyodu ama olmadim testte yaptim negativ acaba kürtajdan sonra uzadimi adetim anlamadim

Canim ben okudum Allaha sükür Zeytin_yesili Zeytin_yesili
InsaAllah Rabbim dualarimizi kabul eder en kisa zamanda hayirli haberler aliriz
Kizlar Benim hastalanmam gerekiyodu ama olmadim testte yaptim negativ acaba kürtajdan sonra uzadimi adetim anlamadim
Belki etkilemiş olabilir canm hayırlısı olsun

Selam kızlar biraz geç saat e yazıyorum ama uyku tutmadı evde testler yapmaktan başım döndü çamaşır suyuyla limonla test yaptım söylenenlere göre pozitif ama kesin bi sonuç değil tabiki bende yarın meryem süresine basliycam Allahın izniyle tesbihide okurum yani beni de yazın olurmu Rabbim herkesin dualarını kabul etsin kucaklarimizi doldursun :anne:

Bugün Zeytin_yesili Zeytin_yesili için okuyoruz rabbim tez zamanda hayırla sağlıkla salih kullarından evlat nasip etsin.
1 M mavielma 500
2 papatya1994 papatya1994 500 OKUDU
3 @gulcan3434 500
4 eszinbb07 eszinbb07 500
5 maviucurtma33 maviucurtma33 500 (regl)
6 Kelebekcikk34 Kelebekcikk34 500 (regl)
7 hilalcikk hilalcikk 500 OKUDU
8 pinpirik90 pinpirik90 500
9 Seval_cagla Seval_cagla 500
10 Nida86 Nida86 500
11 Birumut55 Birumut55 500
12 Smydnz Smydnz 500
13 Mucize2107 Mucize2107 500 okudum
14 PempeeMavii PempeeMavii 500 OKUDU
15 S_V_S_88 S_V_S_88 500
16 Zeytin_yesili Zeytin_yesili 500
neden listenin son kişisini kimse okumamış????
Bende okudum cnm yazmisti. Asli da okudugumu

Arkadaşlar ben yeni gördüm..ben de katılmak isterim..hayırlı evlat istiyorum..lütfen beni de araniza alın lütfenn lütfen. Cook cokk istiyorum ben hayirli sağlıklı evlat

Benim ödevimi haftaya baslatabilirseniz cok memnun kalirim..ama lütfen beni de alinn..her mucize dua ile mümkündür ancakk

S_V_S_88 S_V_S_88 canım ben adet olduğum için seninkini okuyamamıstım bugün okudum cok şükür rabbim kabul etsin inşallah tez zamanda hayırlısıyla yavruna kavusursun

Kizlar bende hrkesinkini eksizsiz okudum en son ki arkadasta okunmadi olarak gorunuyo ama okudum o gun bende sanirim yazmayi unutmusum hepiniz hakkinizi helal edin rabbim tez vakitte hepimize ins bebek nasip eder

X