Evlat Sahibi Olmak İçin, Saffat Suresi 100. Ayet okuyoruz..

1. @Zeroselo ---------------------- 450 okudu
2.
@Sukasidesi32 -------------- 500 okudu
3.
@Cilekkokusu12345 -------- 500 okudu
5.
@dnzderya ------------------- 400 okudu
6.
@hasbeee -------------------- 400 okudu
7.
@melegggm ----------------- 380 okudu
8.
@ALYAKAREN -------------- 400 okudu
9.
@sema-aaa -------------- 400 okudu
10.
@beyaz_gelincik01 ------
11.
@meryemkursun --------- 500 okudu
12.
yumiti yumiti ------------------- 380 okudu
13.
Bihter34 Bihter34 ------------------
14.
vkt vkt ----------------------- 380 okudu
15-
Buket_YmnY Buket_YmnY --------
16-@elay1993
ARKADAŞLAR YUKARIDAKİ LİSTE esrakahreman, su_çetin, buket ve elay İÇİN TOPTAN OKUNAN SON DURUMDUR. esra ve su çetin günlerdir bildirim yapmadığı içiin aslında zaten listeden çıkarılmaları gerekirken iyi niyetlerle dualar okunmuş Rabbim eksiği ile kabul etsin. buket ve elay da düzenli bildirim yapmıyorlar kendileri ne kadar okumuş anlamadım elay en son su çetin için bildirim yapmışın.

Buket_YmnY Buket_YmnY ve sukretmekgerek sukretmekgerek 1155 er adet okursanız (toplam 2310) ikinizin eksiği de kapanmış liste de tamamlanmış olacak. ben bundan sonra takip edemeyeceğim. RABBİM DUALARIMIZI KABUL BUYURSUN TEZ ZAMANDA KUCAKLARIMIZI DOLDURSUN İNŞALLAH. OKUYAN HERKESTEN ALLAH RAZI OLSUN

Yazarken önceki mesajlara baksaydın canım... Ben adetli olduğumu ve temizlenince devam edeceğimi söylemiştim. Bugünde okumaya başladım.
@meryemkursun arkadaşım için 1000 adet,
yumiti yumiti arkadaşım için 1000 adet,
Bihter34 Bihter34 arkadaşım için 1000 adet,
vkt vkt arkadaşım için 1000 adet,
E Esrakahreman arkadaşım içinde 1000 adet okudum. Allah inşallah kabul eder. Yarında Su_cetin Su_cetin , sukretmekgerek sukretmekgerek ve kendim için okuyacağım. Sayıları bildiririm...

1. @Zeroselo ---------------------- 450 okudu
2.
@Sukasidesi32 -------------- 500 okudu
3.
@Cilekkokusu12345 -------- 500 okudu
5.
@dnzderya ------------------- 400 okudu
6.
@hasbeee -------------------- 400 okudu
7.
@melegggm ----------------- 380 okudu
8.
@ALYAKAREN -------------- 400 okudu
9.
@sema-aaa -------------- 400 okudu
10.
@beyaz_gelincik01 ------
11.
@meryemkursun --------- 500 okudu
12.
yumiti yumiti ------------------- 380 okudu
13.
Bihter34 Bihter34 ------------------
14.
vkt vkt ----------------------- 380 okudu
15-
Buket_YmnY Buket_YmnY --------
16-@elay1993
ARKADAŞLAR YUKARIDAKİ LİSTE esrakahreman, su_çetin, buket ve elay İÇİN TOPTAN OKUNAN SON DURUMDUR. esra ve su çetin günlerdir bildirim yapmadığı içiin aslında zaten listeden çıkarılmaları gerekirken iyi niyetlerle dualar okunmuş Rabbim eksiği ile kabul etsin. buket ve elay da düzenli bildirim yapmıyorlar kendileri ne kadar okumuş anlamadım elay en son su çetin için bildirim yapmışın.

Buket_YmnY Buket_YmnY ve sukretmekgerek sukretmekgerek 1155 er adet okursanız (toplam 2310) ikinizin eksiği de kapanmış liste de tamamlanmış olacak. ben bundan sonra takip edemeyeceğim. RABBİM DUALARIMIZI KABUL BUYURSUN TEZ ZAMANDA KUCAKLARIMIZI DOLDURSUN İNŞALLAH. OKUYAN HERKESTEN ALLAH RAZI OLSUN
Kizlar yeni listeniz ne zaman basluyor ben memleketten yeni geldim

Su_cetin Su_cetin senin icin 500 adet okudum bugün cnm,,sana borcum vardi Rabbimin izniyle sükür borcumu tamamladim Rabbim herkesin gönlüne göre versin Rabbim isteyen herkese nasip etsin anne olmayi

Hala burada olan varmı arkadaşlar.Ben yeni gordum burayı.Bende dua etmek ve sizlerden dua istiyorum.Var mi burda olan devam ediyormu dualar

X