Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

nerdesin kuzum yaa cuma dr. ne dedi meraklardayımmmmmmmmmmmm:KK52::KK52::KK52::KK52:

yine uğrayıp kaçtımı? öğrenciyken bu kadar çok beklemedim ya ben okulların kapanmasını...En Büyük TÜRKİYEOkullar tatil olsun piedra bize kalsınEn Büyük TÜRKİYE.....bende eylem yapcam sokaklara atcam kendimi:95:

Son düzenleme:
kuzucum evet ataş yok sadece şey buldum solda seçili A harfi var ya ona tıklayınca yanında ki kutucuklar etkin oluyor ona kopyala yapıştır yöntemiyle ekleme yapabiliyorsun belki işine yarar:KK34:

yarar inşallah bir denicem raporlarda ismim doğum tarihim her bişeyim yazıyor o yüzden özelden göndermeye çalışıyom. olmassa ismim yazılı olan yeri kesip normal mesaj atarım napim

gerçekten çetrefilli iş bu yazıyı çözmek...bir eczacıya falan göstermek lazım evrakları malum onlar doktor yazılarından alışkın en anlaşılmaz yazıyı bile okuyabiliyorlar:KK52::KK52::KK52::KK52:

eleman değişmediği sürece sorun yok çözüyorum kuzum da eleman değişimi olduğunda yenisinin yazısını çözmek zaman alabiliyor tabii:KK52::KK52::KK52:

yine uğrayıp kaçtımı? öğrenciyken bu kadar çok beklemedim ya ben okulların kapanmasını...En Büyük TÜRKİYEOkullar tatil olsun piedra bize kalsınEn Büyük TÜRKİYE.....bende eylem yapcam sokaklara atcam kendimi:95:
evet yaa bizde pankart açalım piedra yı bize verin diyeeee:KK52::KK52:
yarar inşallah bir denicem raporlarda ismim doğum tarihim her bişeyim yazıyor o yüzden özelden göndermeye çalışıyom. olmassa ismim yazılı olan yeri kesip normal mesaj atarım napim
kuzum ben senin ismini biliom kiiiiiiiiiiiiii:KK23::KK23::KK23:

eleman değişmediği sürece sorun yok çözüyorum kuzum da eleman değişimi olduğunda yenisinin yazısını çözmek zaman alabiliyor tabii:KK52::KK52::KK52:

çok güldüm ya:KK9::KK9::KK9::KK9: güldüğüme bakma benim yazımda çinceden hallicedir.fiyat teklifi hazırlarken not alıyorum..telefonda söylüyorlar metrajları işi tarifini falan..sonra geçiyorum pc başına temize çekcem kendi yazımı okuyana kadar akla karayı seçiyorum:126:

çok güldüm ya:KK9::KK9::KK9::KK9: güldüğüme bakma benim yazımda çinceden hallicedir.fiyat teklifi hazırlarken not alıyorum..telefonda söylüyorlar metrajları işi tarifini falan..sonra geçiyorum pc başına temize çekcem kendi yazımı okuyana kadar akla karayı seçiyorum:126:

hadi ya bana yolla bacım seninkini de çözeriz nolcekkkkk:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

hadi ya bana yolla bacım seninkini de çözeriz nolcekkkkk:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

bu smear testim

endoservikal hücre vat
normal sitolojik bulgular
normonal değerlendirme :progesteron benzeri etki
malignite ve ya intraepitel lezyon açısından negatif
bethesda 2001

bu da hsg
uterus,tubalar ve overler lojunda infertiliteyi destekleyecek patolojik kalsifikasyon mevcut değildir.

histerogramlarda
uterus orta hatta olu kovum uteri boyutları normal,konturları düzgündür dolumu homejendir.

salpingramlarda
her iki tubadan biteral geçiş yoktur.Fimbrial uçlardan kapalıdır.

takip filminde
kontrast madde periton içerisinde diffuz dağılımı göstermemektedir.

sonuç biteral tubal okluzyon

eve asbe hocam nedir durum bu tüplerle yola devam edilir mi söyle bana bakim:nazar:

bu smear testim

endoservikal hücre vat
bethesda 2001

bu da hsg
uterus,tubalar ve overler lojunda infertiliteyi destekleyecek patolojik kalsifikasyon mevcut değildir.

histerogramlarda
uterus orta hatta olu kovum uteri boyutları normal,konturları düzgündür dolumu homejendir.

salpingramlarda

takip filminde

eve asbe hocam nedir durum bu tüplerle yola devam edilir mi söyle bana bakim:nazar:
uzmanlık alanım dışında sorulara cevap veremiyorum kusura bakmayın hanfendüüüü bizim uzmanlık alanımız geyiktir iki lafın belini kırmaktır ama bunlar değildir kusura kalmayasın:KK1::KK1:
yaz be kuzum nolcak
zelihaaaa:KK52::KK52: ay inşallah doğrudur heee burda enseme bi şaplak alıp yerine oturmakta var:KK9:
:) olur bundan sonra çözmekte zorlandığım yazılar olsun ıslak imza olsun sendeyiz canımcım..
her zaman beklerük bacımmmmmm:KK1::KK1:

benim tüplerde iki taraflı tıkanıklık var canım önce rahme yakın yerdeydiler laparoskopide tıkanıklık açıldı ama yine hamile kalamayınca 1 yıl sonra hsg çekildi bu sefer sol açık sağ kısmen tıkalı çıktı..1 yıl önce tekrar hsg çektirdim bu seferde her ikiside uçlardan tıkalı canım...
ama hidrosalpinks yok bende...yine dr enfeksiyon olabilir diye tüplerimin alınmasından yana tüp bebek doktorum alınmasın diyor ikilemde kaldım. bu ara bende bunu araştırıyorum canım..Tatlım tedaviye tüp bebek ile devam edeceksin tüplerde enfeksiyon olduğu zaman mı hidrosalpink olur bilgin varmı canım..bende sana bir kaç soru sorayım bari.
benimkinin sebebi enfeksiyon canım . uzun süre enfeksiyon geçirdim defalarca ilaç kullandım ve iltihap tüplere ilerlemiş sonuçta, hidrosalpinkste, tüplerde biriken sıvı toksik bir sıvıymış ve bu sıvı, tüp bebek bile olsa hem embriyoyu zehirliyormuş hem de rahme tutunmasına engel oluyormuş, sıkıntılı bir durum, aslında tüp bebek için tüplerin alınması kesin çözüm ama ben hemen tüp yaptırmıycam 1-2 ay doğal yolları, sonra aşılamayı deniycem, tabi inşallah tüp yeniden tıkanmaz ise.
cnm hemen hemen seninle ayni durumdayiz,ama bana bu kadar detaydan bahsetmediler.ben kendim istedim tupumun alinmasini,dr.ya alalim yada kelepce takalim dedi..bide ben enfeksiyon atlattim alinmasina gerek yok dedi,ben dedim alinsin..ayin 27 sinde de ben ameliyat oluyacam,gerci benim karnim delik desik oldu ameliyatlardan buda olsun bi tedavi daha deneyip bebek konusunu bitiriyorum...cok yiprandim bu yolda Allah kimsenin eline koymadan kendi versin bi bardak su da bahanesi olsun insallah....sanada gecmis olsun cnm insallah meleyine kavusursun hayirlisiyla
sağol canım... tüplerinde sıkıntı yoksa neden altırtacaksın anlamadım?

uzmanlık alanım dışında sorulara cevap veremiyorum kusura bakmayın hanfendüüüü bizim uzmanlık alanımız geyiktir iki lafın belini kırmaktır ama bunlar değildir kusura kalmayasın:KK1::KK1:

zelihaaaa:KK52::KK52: ay inşallah doğrudur heee burda enseme bi şaplak alıp yerine oturmakta var:KK9:

her zaman beklerük bacımmmmmm:KK1::KK1:

bak şimdi çalışmadığın yerden çıktı demi sorular..:Neyse geyik alanında soru bol nasılsa ordan sorarıq bizde

evet canım o nadide güzel manalı isim bana ait...söylerken her 10 kişiden üçü yanlış anlıyor...meliha, leyha, zehra, hatta veliha diye arayan müşterilerim var.yine yakın arkadaşlarımdan her 10 kişiden 7 si kısaltma yapıyor ibo dan sonra en çok kısaltması yapılan isim zeliiiiiiş..En utanç verici olanı yeni tanıştığım insanlar çok zor hatırlıyor...Ayy ismin neydi unuttum tatlım... :97:

bak şimdi çalışmadığın yerden çıktı demi sorular..:Neyse geyik alanında soru bol nasılsa ordan sorarıq bizde

evet canım o nadide güzel manalı isim bana ait...söylerken her 10 kişiden üçü yanlış anlıyor...meliha, leyha, zehra, hatta veliha diye arayan müşterilerim var.yine yakın arkadaşlarımdan her 10 kişiden 7 si kısaltma yapıyor ibo dan sonra en çok kısaltması yapılan isim zeliiiiiiş..En utanç verici olanı yeni tanıştığım insanlar çok zor hatırlıyor...Ayy ismin neydi unuttum tatlım... :97:
ay evettt uzmanlık alanımdan sor hepiciğini yanıtlayayım bacımmm:KK9::KK9:
eşimin işyerindeki sekreter bayanında adı zeliha kuzum bi ara sinirden zeliş diye yazdın da ordan bilümmmmmm:KK16::KK16::KK16:

benimkinin sebebi enfeksiyon canım . uzun süre enfeksiyon geçirdim defalarca ilaç kullandım ve iltihap tüplere ilerlemiş sonuçta, hidrosalpinkste, tüplerde biriken sıvı toksik bir sıvıymış ve bu sıvı, tüp bebek bile olsa hem embriyoyu zehirliyormuş hem de rahme tutunmasına engel oluyormuş, sıkıntılı bir durum, aslında tüp bebek için tüplerin alınması kesin çözüm ama ben hemen tüp yaptırmıycam 1-2 ay doğal yolları, sonra aşılamayı deniycem, tabi inşallah tüp yeniden tıkanmaz ise.

sağol canım... tüplerinde sıkıntı yoksa neden altırtacaksın anlamadım?

Güzel sonuçlar alırsın inşallah canım bende bir lap daha yaptırıp doğal deneme taraftarıydım ama başka sorunlarda çıkınca tüp daha avantajlı geldi...İnşallah tekrar tıkanmaz tüpler...evet sıvı birikmesi varsa en doğrusu tüpü almaktır malesef..tek tüpte mi var hidros..diğeri sağlıklı değilmi canım

bu smear testim

endoservikal hücre vat
bethesda 2001

bu da hsg

histerogramlarda

salpingramlarda

takip filminde

"Fimbrial uçlardan kapalıdır"canalıcı cümle...
rahme yakın değil de yumurtalıklara yakın olan uçların tıkalı olması.
canım tüpleri açsalarda tüpler pek işlev görmüyor bu durumda. sen tüp tedavisinde misin?

bu smear testim

endoservikal hücre vat
bethesda 2001

bu da hsg

histerogramlarda

salpingramlarda

takip filminde

Güzel sonuçlar alırsın inşallah canım bende bir lap daha yaptırıp doğal deneme taraftarıydım ama başka sorunlarda çıkınca tüp daha avantajlı geldi...İnşallah tekrar tıkanmaz tüpler...evet sıvı birikmesi varsa en doğrusu tüpü almaktır malesef..tek tüpte mi var hidros..diğeri sağlıklı değilmi canım
evet çok şükür sol taraf sağlıklı ama sağdan umudumuz Allaha kalmış durumda.

ay evettt uzmanlık alanımdan sor hepiciğini yanıtlayayım bacımmm:KK9::KK9:
eşimin işyerindeki sekreter bayanında adı zeliha kuzum bi ara sinirden zeliş diye yazdın da ordan bilümmmmmm:KK16::KK16::KK16:

ne kadar dağınık kafalı bir insanım yazdığım şeyi unutuyom yaff..kız iyi senin aklında kalmış zaten veliha falan diyeydin sende ensene şaplak geliyordu:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

X