Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

ne kadar dağınık kafalı bir insanım yazdığım şeyi unutuyom yaff..kız iyi senin aklında kalmış zaten veliha falan diyeydin sende ensene şaplak geliyordu:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

yok kızzzz tek şüphem belki başka bir ismin kısaltması olarak zeliş kullanıyor olmandı yoksaa kolay kolay unutmam bacımmmm:KK52::KK52:
şükür şaplaktan kurtardık:KK23:

odaklanma eğitiminden vereyim mi taktik :)
A4 kağıdın tam ortasınabaşparmağının boyutunda daire çi ve onu kırmızı ya da siyak boyayla boya.
2 mt uzaklığa koy ve 2 dk bak. başka bişi düşünmeden bak ama (becerebilirsen)
ben aklımı zor boşaltıyordum da :KK70:
bunu günde 5 kez yap farklı zamanlarda :)
sonra yine A4 kağıda kocaman 8 çiz başını kıpırdatmadan gözlerinle takip et. 5 kez düz 5 kez testten çiz gözünle.
işe yarayacaktır :)

cnm mutlaka deniycem cok sagol..kafamin bosalmasi lazimki yeni seyler dolsun demi ama

cnm nasilsin bebislerin transferi olucakmis galibaa...cnm miyomlar erimismi??ameliyata gerek kalmadimi???cnm bide sen esin ameliyat olmadan once ne yedi ne ictide sperm cikti.???esimin amcasi var onun da olmuyor onun icin sordum...seni herkese anlatiyorum o kadar sasiriyolarki..helede sperm olmadigi halde tedavi olup sonra sperm cikmasi mucize...Rabbim herseye kadirdir..insallah bebeyini de saglikca kucagina alirsin

s.a.kızlar.dualar nasıl gidiyor.yasine döndüğümüzü yazmışstım.
5 yasin
122 ihlas
100 enbiya suresi 89.ayeti
düşüyor kişi başına hatırlatayım istedim.belki gözden kaçmıştır.
okuyanlar özel mesajla bildirirse sevinirim.2 gün annemde olucam.benim badana bitti sıra annemde.2 gün sonra görüşürüz.
kendinize iyi bakın.güzel haberler alırım inş.
dafniya özel mesajımı okumuşsundur inşaallah.
nurusima dualrım seninle.
nekadarzor inş.herşey gönlünce olur.
muhat bu taktiği denicem bende
antikdenizcim mesaj kutumu boşalttım.
ecrin07 canım bende 1 yasin okurum inş.benide yaz.
kays listeden çıkma yasağı var artık.
eslemliva sen nerelerdesin
ve tüm topik dostlarım dualrım sizinle.
hepinizi seviyorum....
veda konuşması gibi oldu
neyse kendinize iyi bakın..mutlu olun ,mutluu kalın

çevrimiçi gözüküyosun ama nerelerdesin sen baörüşürüz.bakem.ben yatıyorum canım.hadi iyi geceler sana...

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

Eklentiler

• $]]].jpg
    $]]].jpg
    48,6 KB · Görüntüleme: 50
s.a.kızlar.dualar nasıl gidiyor.yasine döndüğümüzü yazmışstım.
5 yasin
122 ihlas
100 enbiya suresi 89.ayeti
düşüyor kişi başına hatırlatayım istedim.belki gözden kaçmıştır.
okuyanlar özel mesajla bildirirse sevinirim.2 gün annemde olucam.benim badana bitti sıra annemde.2 gün sonra görüşürüz.
kendinize iyi bakın.güzel haberler alırım inş.
dafniya özel mesajımı okumuşsundur inşaallah.
nurusima dualrım seninle.
nekadarzor inş.herşey gönlünce olur.
muhat bu taktiği denicem bende
antikdenizcim mesaj kutumu boşalttım.
ecrin07 canım bende 1 yasin okurum inş.benide yaz.
kays listeden çıkma yasağı var artık.
eslemliva sen nerelerdesin
ve tüm topik dostlarım dualrım sizinle.
hepinizi seviyorum....
veda konuşması gibi oldu
neyse kendinize iyi bakın..mutlu olun ,mutluu kalın

Mesajını okudum canım ama arkadaşlarım arasında olmadığından cevap biraz geçikmeli oldu kusura bakma lütfen senden onay geldi cevap yolladım bile..Boya badana işlerinde kolaylıklar dilerim.

kuzucum dün yazmışsın ama şuan yeni gördüm.iyiyim canım sen nasılsın. Keyfim yok baya burnum tıkalı böyle tam hasta modundayım.

Geçmiş olsun canım dikkat et kendine.. 2,5 hafta oluyor bende hastayım soğuk su içmiştim yeni yeni toparlanıyorum.Kış boyu grip bile olmadım çok şükür bu sıçak günlerde üşütmüşüm çok kötü..:2:

gunaydin kizlar nasilsiniz bakalim?aklima esma geldi yarin doguma gidecek acaba onun icin duami okusak kolay dogum icin:KK16:

gunaydin kizlar nasilsiniz bakalim?aklima esma geldi yarin doguma gidecek acaba onun icin duami okusak kolay dogum icin:KK16:

günaydın canım iyilik sen nasılsın.esma için dua okuyalım çok iyi olur.ne okuyalım benim dua kitabın evde akşam okurum diyordum.bildiğin özel bir dua varsa paylaş canım

günaydın canım iyilik sen nasılsın.esma için dua okuyalım çok iyi olur.ne okuyalım benim dua kitabın evde akşam okurum diyordum.bildiğin özel bir dua varsa paylaş canım

bildigim ozel bir dua yok tatlim ama Rahman suresi dogumu kolaylastiriyormus onun icin niyetlenelim okuyalim belki faydasi olur ne dersin?kizlarda yaz geleli topige ugramaz oldular :KK4:

X