Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

canım meryem suresine devam etmiyoruz.liste ilerlemeyince yasine geri döndük.ama meryemden eksiğimiz vardı 3 adet seninkiyle 1 adet kaldı.yeni listede herkese 5 yasin,122 ihlas,100 enbiya surei 89.ayet düşüyor canım.okumuşsun ama sen hakkını helal et.bende özledim neydi o gece sohbetlerimiz.en kısa zamanda yuvaya dönelim artık değilmi ama yaaaaaaaaaa...ben şimdi çıkıyorum anneme gidicem canım.kendine iyi bak öpüldün:KK54::KK54:
...tamamm bu haftaki duaları okuurum allahın izniyle......bende meryemde liste sarktığından eksik olur niyetiyle...direk okudum.olmasada yeni listeye sayılır diye düşündüm...rabbim dualarımızı kabul etsin..sağlıklı ve hayırlı evlat versin...niyetimiz hep aynı.....yasine geçildiğini bilmediğimden daha sık girmem lazım....:KK34:esmanın günü gelmiş....:emir_bebek:nurusima tarnsfer oluyormuş ....başka kaçırdığım var mııı:KK53:

Kızlar merhaba nasılsınız...ben geldim okuldayım hala yoğunluk devam ediyor....doktora gittim kistler duruyor...pko olabilir benim durumum doğum kontrol hapı kullanacam..ama tüp bebek başka çaresi yokmuş...

hoş geldin merak ettik bizde seni..pko tedavi edilebilir birşey en azından değilmi canım..Orası hiç belli olmaz...inşallah gerek kalmaz ama tüp bebekle de olacaksa Rabbim uğraştırmadan göndersin emanetini.Seni özlüyoruz bitsin artık şu yoğunluk.:KK3:

seyyan canım ben şimdi çıkmak zorundayım,
nete girdiğin zman cağrı at tamam mı,
bu arada nurusimanın işlemi yarın bebekler şuan çözülüp bölünme aşamasındalar.
20 saniyemizi ayırıp dua edelim olur mu
sizleri çook seviyorum hatunlar aeo.
seyyannnnn nurusimaya geçenki konuştugumuzu söyledim bu arada :KK70:
çene mi tutamadım:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

canımcımmm 2ay önce pko ile bir arkadaşım hamile kaldı şu an 16haftalık hamile Rabbim ol dedikten sonra kimse önüne geçemez şimdi biraz dinlenin sonra olmadı yine başlarsınız nolcak kuzummmm özledim seniii çabuk bitsin işlerin de gel aramızaaaaa:KK16:
o kistleri de nurusimanın yöntemiyle halledeceğiz inşallahhhh
CANIM benim bendeeee siziii çooookkk özledim...hayırlısı arık inşallah...yeni dua listesi yayınlnmış galiba....sen ne yapıyorsun canım...
hoş geldin merak ettik bizde seni..pko tedavi edilebilir birşey en azından değilmi canım..Orası hiç belli olmaz...inşallah gerek kalmaz ama tüp bebekle de olacaksa Rabbim uğraştırmadan göndersin emanetini.Seni özlüyoruz bitsin artık şu yoğunluk.:KK3:

hoşbulduk canım...artık ne olacaksa yapacam...tüp bebekse tüp farketmez...amin canım..bende sizi çok çok özledim....sen ne yaptın canım....

hepiniz gelmisiniz ama benimde cikmam lazim kizlar esmayi unutmayalim muhatin dedigine gore nurusimada yarin islem olacakmis dua edelim insallah opuyorum sizi

CANIM benim bendeeee siziii çooookkk özledim...hayırlısı arık inşallah...yeni dua listesi yayınlnmış galiba....sen ne yapıyorsun canım...

hoşbulduk canım...artık ne olacaksa yapacam...tüp bebekse tüp farketmez...amin canım..bende sizi çok çok özledim....sen ne yaptın canım....

yapcaz tabi yeter bu kadar hanfendilik biraz elimizi taşın altına koyup nufüsun çoğalmasına katkıda bulunalım değil mi ama:KK52:
dr olayını soruyorsan en son durum tüp bebek dr um.asla bir operasyon daha yaptırma diyor.durum daha da kötüye gider diyor..diğeri de hem histereskopi hem laparoskopi tüpler alınsın diyor.Ben 3.bir dr fikri almak istiyorum.Dr Aytun Hanımı arıyorum fellik fellik sitede

sonuna kadar katılıyorummmmm:KK52::KK52:

cevap geldi DAFNİYA cım.:KK1::KK1:sağolasın.bu badana işleri bitse artık şöyle rahat rahat girsem buraya sohbete katılsam.neyse az kaldı.annemide temizleyelim,burdayım hep inşaallah

çok güzel.

bekliyoruz canım bitirde gel artık..Tenhalaştı zaten bu aralar buralar:KK1: sende sağol canım

öyle ya da böyle gelsin de bebişler tüp olmuş normal olmuşş hiç farketmez valla canım benim ne yapayım bende durum aynı valla değişen tek şey günler bende:KK52::KK52:
hepiniz gelmisiniz ama benimde cikmam lazim kizlar esmayi unutmayalim muhatin dedigine gore nurusimada yarin islem olacakmis dua edelim insallah opuyorum sizi
nurusima perşembe diyordu yarına mı alındı işlem ay hadi inşallahhh güzel haberler başlar mevsimin değişmesiyle birlikteeee
yapcaz tabi yeter bu kadar hanfendilik biraz elimizi taşın altına koyup nufüsun çoğalmasına katkıda bulunalım değil mi ama:KK52:
dr olayını soruyorsan en son durum tüp bebek dr um.asla bir operasyon daha yaptırma diyor.durum daha da kötüye gider diyor..diğeri de hem histereskopi hem laparoskopi tüpler alınsın diyor.Ben 3.bir dr fikri almak istiyorum.Dr Aytun Hanımı arıyorum fellik fellik sitede
kuzummmmm aytun hn. genelde erkek infertilitesine cevap veriyor diye biliyorum ama cevaplıyorsa çok iyi çözersin kuzum çözersin senin elinden ne kurtulmuş bu kurtulacakkkk:KK52::KK52::KK52:

öyle ya da böyle gelsin de bebişler tüp olmuş normal olmuşş hiç farketmez valla canım benim ne yapayım bende durum aynı valla değişen tek şey günler bende:KK52::KK52:

nurusima perşembe diyordu yarına mı alındı işlem ay hadi inşallahhh güzel haberler başlar mevsimin değişmesiyle birlikteeee

kuzummmmm aytun hn. genelde erkek infertilitesine cevap veriyor diye biliyorum ama cevaplıyorsa çok iyi çözersin kuzum çözersin senin elinden ne kurtulmuş bu kurtulacakkkk:KK52::KK52::KK52:

Ben soru sordum daha önce telefonla da görüştük hatta bilmiyordum kız ben:KK17: belkide nezaketen cevapladı sorumu..ama çok şeker bir hanım dr la değilde arkadaşımla sohbet eder gibi anlattım sorunumu..şimdi de cevaplasın ne kaa güzel olur:21:

Ben soru sordum daha önce telefonla da görüştük hatta bilmiyordum kız ben:KK17: belkide nezaketen cevapladı sorumu..ama çok şeker bir hanım dr la değilde arkadaşımla sohbet eder gibi anlattım sorunumu..şimdi de cevaplasın ne kaa güzel olur:21:

cevaplar cevaplar senin gibi sevimli bir hatunun sorusunu cevaplamayacak kiminkini cevaplayacak kuzuuuu:KK52::KK52:

cnm nasilsin bebislerin transferi olucakmis galibaa...cnm miyomlar erimismi??ameliyata gerek kalmadimi???cnm bide sen esin ameliyat olmadan once ne yedi ne ictide sperm cikti.???esimin amcasi var onun da olmuyor onun icin sordum...seni herkese anlatiyorum o kadar sasiriyolarki..helede sperm olmadigi halde tedavi olup sonra sperm cikmasi mucize...Rabbim herseye kadirdir..insallah bebeyini de saglikca kucagina alirsin
iyiyim birtanem şükürler olsun beklenen gün geldi.miyomlar biraz küçülmüş fakat ben ameliyat olmak istemediğim için doktorda transfer yapmayı kabul etti.canım eşim saraçoğlunun kürlerini kullandı evet canım şükürler olsun mucize yaşadık:nazar::nazar::nazar: darısı bekleyen ve isteyen herkesin başına.inşallah canım bebeğime kavurum sonucu hayırlı olsun bunca çektiğim sıkıntılar son bulur

X