Evleneceğim kişi Akdeniz anemisi taşıyıcısı

Bende evlilik için yapılan testte öğrendim taşıyıcı olduğumu,eşimde bişey yok,kızımda da bişey yok,ben üşürüm sadece kışın kansizim diye bir sorun yok kafaya takılacak bişey değil

Yorumlar feciiii 😂 ne kadar linç tayfa varsa yüklenmiş kıza maşallah 😂
Evlilik arifesinde olan genç kızımız korkmuş belliki ya bulaşıcıysa ya çocuğum sakat olursa diye
internette gezinmiş ama Google amcaya başım ağrıyor yazsan kansersin diyo zaten 😂
Burdan medet ummuş bilgi alayım diye ama şeytan taşlar gibi taşlamışsınız kızcağızı😂
Konu sahibi eş adayınla bi doktora gidin gen testi yaptırın belki taşıyıcı bile değildir evham yapmakta haklısın sonuçta bi hayata adım atıyosun körü körüne aşık olmamanıda takdir ettim.
Keşke karakter testi falanda yapılsa evlenmeden önce onada bakardık güzel olurdu önlem alırdık😂
Ben korkunu anlıyorum seni haklı buluyorum illa herkes aşk evliliği yapıcak diye birşeyde yok oturun konuşun gen testide yaptırın Allah hakkınızda hayırlısını versin🤲🥰

Size şöyle söyleyeyim babam talesemi taşıyıcısı, büyük ablamda birşey yok, küçük ablam da taşıyıcı ve bana da geçen doktor senin bu değerlerle taşıyıcı olman imkansız dedi ama ben taşıyıcıyım zannediyordum, ortaokulda bana bu teşhis konulmuştu 😂. Hatta ben eşime bak bende taşıyıcılık var sana baktıralım dedim sadece ona baktırdık, onda taşıyıcılık yok. Taşıyıco + taşıyıcı çocukları hasta oluyor eğer yoksa bir sorun yok.

Yorumlar feciiii 😂 ne kadar linç tayfa varsa yüklenmiş kıza maşallah 😂
Evlilik arifesinde olan genç kızımız korkmuş belliki ya bulaşıcıysa ya çocuğum sakat olursa diye
internette gezinmiş ama Google amcaya başım ağrıyor yazsan kansersin diyo zaten 😂
Burdan medet ummuş bilgi alayım diye ama şeytan taşlar gibi taşlamışsınız kızcağızı😂
Konu sahibi eş adayınla bi doktora gidin gen testi yaptırın belki taşıyıcı bile değildir evham yapmakta haklısın sonuçta bi hayata adım atıyosun körü körüne aşık olmamanıda takdir ettim.
Keşke karakter testi falanda yapılsa evlenmeden önce onada bakardık güzel olurdu önlem alırdık😂
Ben korkunu anlıyorum seni haklı buluyorum illa herkes aşk evliliği yapıcak diye birşeyde yok oturun konuşun gen testide yaptırın Allah hakkınızda hayırlısını versin🤲🥰
Konu sahibinin kafasında başka soru işaretleri de var, o yüzden bu konu biraz da bahanesi olmuş gibi..

Kızlar merhaba , evlilik için sağlık raporu aldım. Benim değerlerim normal çıktı ama evleneceğim kişide Akdeniz anemisi taşıyıcılığı çıkmış . Bilmiyordum dedi, kardeşinde de olduğunu söyledi sonradan . Bu herhangi bir durum teşkil eder mi ? Böyle bir şey başına gelen var mı ? Benim kafam çok karıştı . Evlenmek istemiyorsan zorlayacak değilim sen bilirsin diyip trip attı bana
Merhaba benim eşimde taşıyıcı bizde evlilik için testlerde öğrendim ben taşıyıcı değilim. Tek taşıyıcılıkta cocuğunuzunda taşıyıcı olma riski oluyor. Kızım taşıyıcı oldu mesela kan değeri yükselmiyor ama bir rahatsızlığı da olmadı çok şükür. Kan değeti yükselmemeai canımı sıkıyor ama başka bir sıkıntı da yok gelişimi bağışıklığı falan iyi çok şükür. İki taşıyıcı evlenirse sıkıntı oluyor ama

bende talasami(akdeniz anemisi) taşıyıcısıyım.Eşimde hiçbirşey yok.
kızımda taşıyıcı.
iki tarafta taşıyıcı olursa hamilelikte iğne vuruluyorsunuz.
dramatik bir durum yok ki bunda

benim doktorum hiç öyle birşeyden bahsetmedi bilmiyorum sadece bir iğne ile durumu çözebilmemizden bahsetti.
yeni bir yöntemse bilemiyorum 21 yıl öncesinde olan bir konuşmaydı

X