Evleneceğimiz kişiyi önceden hissedebilir miyiz?

medinegirginer23

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2023
57
13
23
Belki yazacağım şeyler bazılarınıza saçma gelebilir.
Yaklaşık iki sene önce biriyle tanıştım ve ilk gördüğümde sebepsiz yere içime bir şey doğdu, bu kişiyle evleneceğimi hissettim. Sonrasında konuşmaya başladık ama yine içimden bir ses konuşmaya devam edersem ayrılıp bir daha da karşılamayacağımızı bundan dolayı konuşmayı kesmemi ve yıllar sonra bir şekilde yeniden olacağımızı söyledi evet belki çok saçma ama ilk defa böyle bir şey hissettim ve iki senedir o kişiyi çok seviyorum hiç bir şekilde de konuşmadık ama aynı ortamlarda bulunmuşuzdur
Uzun lafın kısası sizce evleneceğimiz kişi içimize doğmuş olabilir mi yoksa içimdeki ses bir saçmalıktan mı ibaret?

Yaklaşık iki sene önce biriyle tanıştım ve ilk gördüğümde sebepsiz yere içime bir şey doğdu, bu kişiyle evleneceğimi hissettim. Sonrasında konuşmaya başladık ama yine içimden bir ses konuşmaya devam edersem ayrılıp bir daha da karşılamayacağımızı bundan dolayı konuşmayı kesmemi ve yıllar sonra bir şekilde yeniden olacağımızı söyledi evet belki çok saçma ama ilk defa böyle bir şey hissettim ve iki senedir o kişiyi çok seviyorum hiç bir şekilde de konuşmadık ama aynı ortamlarda bulunmuşuzdur
Uzun lafın kısası sizce evleneceğimiz kişi içimize doğmuş olabilir mi yoksa içimdeki ses bir saçmalıktan mı ibaret?
Içimizdeki ses her zaman saçmalıktan ibaret değil ama kendi kendimize de vesvese verebildiğimiz bir gerçek. Bence güzel sesleri dinleyin ama kafa karıştıran ve içinizi rahatsız edenleri dinlemeyin. Çok da kafanıza takmayın bunları, anı yaşayın. İçinizdeki ses biraz saçlamaya başlamış gibi geldi bana. Bir de hep içinizde mi tutacaksınız?

Ben hissettim, ama terketmek gibi bir sacmalik yapmadim.

Kendi mucizenizi, peri masalinizi yaratmak istemissiniz ama o iş gercek hayatta oyle degil, terkettiginiz ve iki senedir görmediğiniz adam muhtemelen sizi cooookkktan unutmustur. Umarim ben yanilirim.

Açılın😎 içine doğan biri olarak yazmaya geldim. Sonuç mu ? Adam evlendi ama başkasıyla, sanırım çocukları da oldu. Rabbim iki cihan saadeti versin hem onlara hem de bana rahmet etsin. Çok da o sese kapılmayın , çünkü insan beyni kurgulamaya müsait ve o kurgunun gerçekleşmemesi, sese çok kulak verenleri bir tık üzüyor. 😌 edit: sizinki biraz korkutucu yalnız. Benim içine doğmaktan kastım doğru kişi muhabbeti.

Ben ilk gün demiştim bu çocukla ben evlenicem diye. Kötü günler geçirdik ayrılığımızda oldu ama hiçbir zaman kopmadık. Ayrı kalamıyorduk yani hiçbir şekilde. Şimdi 10 aydır evliyiz.

İlk yüzyüze görüşmemizde demiştim içimden ben bu çocukla evlenicem. Kendisi de beni fazla özgüvenli bulup, biraz çekinmiş o gün 😊 sonuç ben haklı çıktım evlendik

13 yaşında falandım .nerden duyduğumu hatırlamıyorum ama 9 gece 9 tane yıldız sayıp.en son ğün dua edip yatarsam rüyamda evleneceğin kişiyi görürsün dediler bana demediler tabi muhtemeln bir ortamda duydum:lülülü:bende aynısını yaptım ve son gece dua edip yattım ahahah cok komikti.sonra rüyamda vesikalık fotoğraf gibi bir resim gördüm sadece siyah kabarık saçlı esmer biriydi.ay kocamda aynısı çıktı:ukala:

13 yaşında falandım .nerden duyduğumu hatırlamıyorum ama 9 gece 9 tane yıldız sayıp.en son ğün dua edip yatarsam rüyamda evleneceğin kişiyi görürsün dediler bana demediler tabi muhtemeln bir ortamda duydum:lülülü:bende aynısını yaptım ve son gece dua edip yattım ahahah cok komikti.sonra rüyamda vesikalık fotoğraf gibi bir resim gördüm sadece siyah kabarık saçlı esmer biriydi.ay kocamda aynısı çıktı:ukala:
Çok iyi😁 ben de yapayım

X