Evleneceğimiz kişiyi önceden hissedebilir miyiz?

13 yaşında falandım .nerden duyduğumu hatırlamıyorum ama 9 gece 9 tane yıldız sayıp.en son ğün dua edip yatarsam rüyamda evleneceğin kişiyi görürsün dediler bana demediler tabi muhtemeln bir ortamda duydum:lülülü:bende aynısını yaptım ve son gece dua edip yattım ahahah cok komikti.sonra rüyamda vesikalık fotoğraf gibi bir resim gördüm sadece siyah kabarık saçlı esmer biriydi.ay kocamda aynısı çıktı:ukala:
Yaa ne kadar inandıysan artık 😄😄

Belki yazacağım şeyler bazılarınıza saçma gelebilir.
Yaklaşık iki sene önce biriyle tanıştım ve ilk gördüğümde sebepsiz yere içime bir şey doğdu, bu kişiyle evleneceğimi hissettim. Sonrasında konuşmaya başladık ama yine içimden bir ses konuşmaya devam edersem ayrılıp bir daha da karşılamayacağımızı bundan dolayı konuşmayı kesmemi ve yıllar sonra bir şekilde yeniden olacağımızı söyledi evet belki çok saçma ama ilk defa böyle bir şey hissettim ve iki senedir o kişiyi çok seviyorum hiç bir şekilde de konuşmadık ama aynı ortamlarda bulunmuşuzdur
Uzun lafın kısası sizce evleneceğimiz kişi içimize doğmuş olabilir mi yoksa içimdeki ses bir saçmalıktan mı ibaret?
Eşimle ilk buluşmamızda ben bununla evlenirim demiştim ama aynı şey onun için de geçerli böyle bir his oluşuyor ama bunada bel bağlamak saçma olur

Yaklaşık iki sene önce biriyle tanıştım ve ilk gördüğümde sebepsiz yere içime bir şey doğdu, bu kişiyle evleneceğimi hissettim. Sonrasında konuşmaya başladık ama yine içimden bir ses konuşmaya devam edersem ayrılıp bir daha da karşılamayacağımızı bundan dolayı konuşmayı kesmemi ve yıllar sonra bir şekilde yeniden olacağımızı söyledi evet belki çok saçma ama ilk defa böyle bir şey hissettim ve iki senedir o kişiyi çok seviyorum hiç bir şekilde de konuşmadık ama aynı ortamlarda bulunmuşuzdur
Uzun lafın kısası sizce evleneceğimiz kişi içimize doğmuş olabilir mi yoksa içimdeki ses bir saçmalıktan mı ibaret?
Eski konunu hatırlıyorum.Eski sevgilini unutamamıştın, bu çocuk çok iyi ama sevemiyorum unutamadım ex'i diyordun.Umarım bu sevemediğin çocuk değildir.Eğer öyleyse yapma bunu ikinizede.

Nişanlımla tanıştığımızda normal arkadaştık uzun bir süre ama ilk gördüğümden beri bana önemli biriymiş gibi geliyordu. Sadece bu kadar ama, yoksa sevgili olacağımızı vs dahi hiç düşünmemiştim. Yani o önemli biri hissi belki bi anlam ifade edebilir belki etmez ama sonuçta kimse kulağıma bu senin kocan olacak demiş gibi net bir olay his vs olmadı 😂

Uzun lafın kısası sizce evleneceğimiz kişi içimize doğmuş olabilir mi yoksa içimdeki ses bir saçmalıktan mı ibaret?seviyorsunuz madem açılın

Sezgi diye bir şey var. Ve biz kadınlarda bu daha kuvvetli.
İçimize doğan hiçbir şey sebepsiz değil.. Fakat bu demek değil ki hayatınızdaki herşeyi ona göre ayarlayacaksınız.. Siz hayatınıza devam edin, olursa olur diye düşünün.

Kocamla liseden arkadaşız. O üst devremizdi, ilk karşılaştığım anı hatırlıyorum. Evleneceğim bu adamla gibi bir his değildi asla ama yakın hissetmiştim. Sonra birbirimize gıcık olduk, sonra arkadaş olduk, sonra sevgili 100 yıl sonra da evlendik işte :KK70:
Ama buna bel bağlamak mantıklı değil. Sonuç olarak iletişiminiz devam etmiyor.

Ben eşimi bir toplantıda görmüştüm. Birbirimizi tanımıyorduk. İçimden “seninle evleneceğim” demiştim istemsizce. Ve 10 yıldır evliyiz :)
Ama sizinkisi biraz sırlar dünyası tadında olmuş :)

Ben eşimi bir toplantıda görmüştüm. Birbirimizi tanımıyorduk. İçimden “seninle evleneceğim” demiştim istemsizce. Ve 10 yıldır evliyiz :)
Ama sizinkisi biraz sırlar dünyası tadında olmuş :)
Umarım hep mutlu olursunuz 😊 evet benim ki biraz garip ama kim bilir belki hislerim bir gün gerçekleşir

İnsanlara kalbe inen sese kulak kapatmalarını öğrettiler. Halbuki o gelen ses bir tesirdir ve doğrudur. Ancak arkasından gelen konuşma zihin sesidir. Hep olumsuza kodludur çünkü konfor alanından çıkılmasını hiç istemez.

Bu arada eniştem de ablamı gördüğü anda arkadaşlarına, ben bu kızla evlenicem bir de kızımız olacak demiş. Aynen öyle oldu.

İlk yüzyüze görüşmemizde demiştim içimden ben bu çocukla evlenicem. Kendisi de beni fazla özgüvenli bulup, biraz çekinmiş o gün 😊 sonuç ben haklı çıktım evlendik
İşte o özgüven enerjisi çok iyi bir etki bırakmış eşinizde.

Ben de eşimin parmağında alyans görmüştüm (gönül gözüyle) acaba bu yüzük bana mı ait başkasına mı diye bayağı tedirginlikler yaşamıştım. Neyse ki 4 sene sonra benim olduğu anlaşıldı 😆

Yakin arkadasim bir tanidigi çocuga. Dediki bu çocugu askere gitmeden once evlendireceklermiş hemde kendinden yaşça buyuk bir kizla dedi. Aaaa diye şaşirdim. 16 yaslarindaydim . Sonuç 19 yaşinda ben evlendim onunla 😍 3 yillik evliyim

İşte o özgüven enerjisi çok iyi bir etki bırakmış eşinizde.

Ben de eşimin parmağında alyans görmüştüm (gönül gözüyle) acaba bu yüzük bana mı ait başkasına mı diye bayağı tedirginlikler yaşamıştım. Neyse ki 4 sene sonra benim olduğu anlaşıldı 😆
Ayy çok hoşsunuz 😅 allah mutluluğunuzu daim etsin 🌸

X