Rüya Yorumları Evleneceğimiz kişiyi rüyamızda görebilir miyiz bunun duası, var mı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aynen kanka evlenince hayatın kurtuluyor hele de sizin gibi ‘önce eş sonra iş’ kafasında olanların konularını burda okuyoruz ‘kocam aldatıyor dövüyor sövüyor ama gelirim yok çocuklarım var ailem de istemiyor beni’ diye yazıyorlar.

Önce iş bul atan sonra koca iste.

Yoksa hayatın çok çok zorlaşır.

Çevreni de değiştir bil ki ‘önce iş sonra eş’ demeyen çevrende kim varsa düşmanın.
Yok bana direkt sen koca bul demiyor kimse de genellikle okumuyorsun çalış diyorlar gizliden uğraşıyorum kimse okuduğumla alakalı bir şey bilmiyor daha doğrusu akrabalar o yüzden evde oturmak yerine çalış diyorlar bu koca mevzusundan da en çok bahseden arkadaşım en yakınım

Peki neden milletin Aklıyla iş yapıyorsun ? Yok sosyal medyadan arkadaşımın fikri/yok akrabalar çalış diyor .Kendı aklın ,mantığın var . Ayrıca sosyal medyadaki arkadaşlık /ask ve hiçbiri gerçek degıl .Hesabı kapatsa engellese hop bitti .Kendıne yatırım yap .Ne eşi şu ortamda şu halde? Hayatım daha beter mi olsun istiyorsun?

Arkadaslar ben şuanki eşimle evlenecek miyiz hayırlı olacak mı diye niyet edip istihareye yatmıştım 4 yıl önce ozaman sevgiliydik şuan 2 yıllık evliyiz. Biz yazlık bi beldede oturuyoruz rüyamda gri bi arabaya binip uzunn uzunn yol gitmiştik sonra deniz kenarına indik el ele yürüdük deniz dümdüzdü sakindi çok mutluyduk güzeldi filmlerdeki sahneler gibiydi. Ozaman eşimin arabası yoktu sonra eşim önce araba aldı rüyamda gördügüm gri arabayı aldı ben tabi rüyamı unutmustum cokk uzun zaman sonra hatırladım ve çok şaşırdım. Arabayla uzun yol gitmemiz de bence bazı seyleri yasayıp aştıktan sonra evlenecegimiz anlamına geliyordu. Cok uzun ve kötü seyler yasadık simdi onları anlatıp sizi darlamicam ama sonunda kavuştuk ve şuanda mutluyuz çok şükür. Tabi herşeyin iyisini rabbim bilir ama ben istihareye yatıp böyle gördüm ve gerçek olduguna inanıyorum. Allah gönlünüze göre versin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X