Evlenen 2011 gelinleri artık burda toplanıyoruz

hayırlısı olsun eşim cok ıstıyodu cok yardımcı oluyo bana buyuturuzx ıkısınıde dedık hayırlısı olsun

bebek rızkı ile gelirmiş en doğru kararı ikiniz verirsiniz zaten hayırlı olsun ikisi birden büyür Allah sana da yardımcı ol.
2. bebek ne kadarlık cinsiyet falan belli mi ? İnşallah kızın olur :KK54:

bebek rızkı ile gelirmiş en doğru kararı ikiniz verirsiniz zaten hayırlı olsun ikisi birden büyür Allah sana da yardımcı ol.
2. bebek ne kadarlık cinsiyet falan belli mi ? İnşallah kızın olur :KK54:

inş canım cok ıstıyorum ama hayırlısı olsun saglıklı olsun ıns
daha yenı bır aylık bellı degıl bakalım

evet canım evliliğin nasıl gıdıyo değişiklik varmı

çok şükür canım iyi gidiyor şuanda bir değişiklik yok. :KK54: 2. yıla yaklaşıyoruz biraz onun planları falan var

yaz sonuna doğru bebek düşünüyoruz artık :KK34: haziran sonuna tatil planımız var böyle işte işler güçler

-----------------------------------------

giz senin nasıl gidiyor hamilelik canım.. aşerme falan var mı ? güzel zamanlarına yaklaşıyorsun artık tadını çıkartırsın hamileliğin

Son düzenleme:
amin canım inşallah..
speddy sağlıkla gelsin inş.bebiş
zaman su gibi akıp gidiyor 2 sene olucak bile :)

çok şükür canım iyi gidiyor şuanda bir değişiklik yok. :KK54: 2. yıla yaklaşıyoruz biraz onun planları falan var

yaz sonuna doğru bebek düşünüyoruz artık :KK34: haziran sonuna tatil planımız var böyle işte işler güçler

giz senin nasıl gidiyor hamilelik canım.. aşerme falan var mı ? güzel zamanlarına yaklaşıyorsun artık tadını çıkartırsın hamileliğin

ay ne guzel bızde plan yaparken hamılelık cıktı bakalım ne yapıcaz hala asıgım cok sevıyorum bızdede degısen bişey yok...........

valla canım benim bulantı,kusma,öğürme devam ediyor onlara bide miğde yanması eklendi :KK31:
bulantılarım bi geçse daha da rahat edicem :)
aşerme oluyor geçen gün canım çağla çekti kocişi yolladım aldırdım:KK1:
erikte istiyorum ama bulamıyoruz :KK17:

valla canım benim bulantı,kusma,öğürme devam ediyor onlara bide miğde yanması eklendi :KK31:
bulantılarım bi geçse daha da rahat edicem :)
aşerme oluyor geçen gün canım çağla çekti kocişi yolladım aldırdım:KK1:
erikte istiyorum ama bulamıyoruz :KK17:

son 1 ayın falan 20. ayda geçiyor diyebiliyorum 1 ay daha katlan sonra inşallah geçer sende rahat edersin.
aşerme falan bana çok garip geliyor ya :KK1::KK1: insanın durup duruken canı nasıl bişey ister gibi düşünüyorum. benim mesela devamlı canım bişey ister aklıma ilginç ilginç şeyler gelir hamile falan olsam aşerme mi normal halim mi anlayamam herhalde.
yakında Erikte çıkar pazarlara canım

ıns bakalım canım

:KK54:

son 1 ayın falan 20. ayda geçiyor diyebiliyorum 1 ay daha katlan sonra inşallah geçer sende rahat edersin.
aşerme falan bana çok garip geliyor ya :KK1::KK1: insanın durup duruken canı nasıl bişey ister gibi düşünüyorum. benim mesela devamlı canım bişey ister aklıma ilginç ilginç şeyler gelir hamile falan olsam aşerme mi normal halim mi anlayamam herhalde.
yakında Erikte çıkar pazarlara canım

:KK54:

evet sanırım o sıralarda geçiyor :KK17: valla bende öyle düşünüyordum ama istiyor işte :26:
mesela ben çok iştahlı değilim kendi yaptığım hiçbir yemeği yiyemiyorum
direk çıkarıyorum ama zorlada yemek mecburiyetindeyim :KK37:
bazen o kadar çok bulantım oluyor ki gözümün önünden kısır geçiyor mesela :KK1: saçma ama oluyor işte :KK9:
3 hafta sonra 3lü testim var bakalım iple çekiyorum o zamana cinsiyet belli olur :emir_bebek:

evet sanırım o sıralarda geçiyor :KK17: valla bende öyle düşünüyordum ama istiyor işte :26:
mesela ben çok iştahlı değilim kendi yaptığım hiçbir yemeği yiyemiyorum
direk çıkarıyorum ama zorlada yemek mecburiyetindeyim :KK37:
bazen o kadar çok bulantım oluyor ki gözümün önünden kısır geçiyor mesela :KK1: saçma ama oluyor işte :KK9:
3 hafta sonra 3lü testim var bakalım iple çekiyorum o zamana cinsiyet belli olur :emir_bebek:

ben anlamam büyük ihtimalle.
normalde de bir anda aklıma herhangi bir yemek geliyor çünkü :KK1::KK1: durup duruken şunu yiyelim diyorum mesela garip bir hamileliğim olur ve bitişte 100 kilo olurum herhalde :44:

inşallah 3 lü testte güzel geçer canım cinsiyette gönlünüzde yatan neyse o olsun diyelim :KK54:

ben anlamam büyük ihtimalle.
normalde de bir anda aklıma herhangi bir yemek geliyor çünkü :KK1::KK1: durup duruken şunu yiyelim diyorum mesela garip bir hamileliğim olur ve bitişte 100 kilo olurum herhalde :44:

inşallah 3 lü testte güzel geçer canım cinsiyette gönlünüzde yatan neyse o olsun diyelim :KK54:

yok be canım ben senin çok kilo alacağını düşünmüyorum
canını istediğini yersin abartmadan tabi,bebeek herşeyi senden alıyor zaten :)
amin inş.sağlıkla hayırla gelsin...

2 kilo aldım bende
yok başlamadık daha sadece bi tane zıbın almıştık annemle ı love dad yazan eklemiştim ig'ye :)
cinsiyet belli olsun sonlara doğru alırız

çok iyi canım kilo alımın :nazar: son 3 ayda zaten genelde çok kilo alınıyormuş..
cinsiyet belli olmadan almak zor oluyordur :KK3:

çok iyi canım kilo alımın :nazar: son 3 ayda zaten genelde çok kilo alınıyormuş..
cinsiyet belli olmadan almak zor oluyordur :KK3:

valla dediğin gibi son aylar çok alınıyor
ama doktor hep diyor ilk aylarda aldığın kilolar kendine
son aylar bebeğe diyor , çünkü son aylar kocaman oluyor artık :))
ister istemez almak istemiyoruz belli olsun diye bekliyoruz
ama şu sıralar ne zaman dışarı çıksak hep bebek mağazalarındayız
bol bol araştırıp geziyoruz çok zevkli oluyor :)

X