Evlenme kararını nasıl verdiniz?

Düşünce tarzımızda çok uyuyor zaten bu olmasa hiç düşünmezdim ilk defa bu kadar uyan biri var
Böyle düşünüyorsan evlen senin anlattığın kadar yorum yapabiliyoruz bu kişiyle bir hayat yaşayan sensin böyle daha çok kafan karışır herkesin fikri farklı çünkü

kafanızda çok soru işareti var. bakımsız olduğu için çok çekici gelmiyor bence. bakımsızlıktan kastınız nedir tam olarak açar mısınız
Giyimi hep aynı pantolon mesela. Pis değil ama. Ayakkabısı eski. Montu yakışmıyor hiç. Yani biraz dikkat etse. Saçına bakmıyor. Bence ektirmesi de gerek anneme katılıyorum yaşlı gösteriyor. Bence de dış görünüşü beni soğutan.

Giyimi hep aynı pantolon mesela. Pis değil ama. Ayakkabısı eski. Montu yakışmıyor hiç. Yani biraz dikkat etse. Saçına bakmıyor. Bence ektirmesi de gerek anneme katılıyorum yaşlı gösteriyor. Bence de dış görünüşü beni soğutan.
bunlar benim adıma ciddi verirlerdir.. içime sinmeyen biriyle evlenmem

Yurtdışına gidecekseniz işinizi garantiye almanız pek mümkün değil. TR içinse 33 yaşında olduğunuza göre bir kariyeriniz vardır diye düşünüyorum. Aynı yatağa gireceksiniz, onun için ülke değiştireceksiniz, bir ömür birlikte olacaksınız bunun kararını cidden siz vermelisiniz. Herkesin evlilik hikayesi çok başka ben aşkımdan ölüyorum diye evlendim mesela, mantıkla uyuştuğu için bu yola çıkan illa ki vardır. Ama hiç heeycanın olmadığı bir evlilik düşünemiyorum
Neden mümkün olmasın :) epey yol aldım bırada eğitim sürecim de devam ediyor onu bitirmeden gitmek mantıklı gelmiyor o sırada da daha da ilerlerim. Bu yaştan sonra ve kendimi de tanıdığım için aşkımdan ölme modum olmaz benim. Heyecan kısmında haklısınız

Ya bi mont hediye edin o zaman siz de🙄 ben eşime hep kendim ne beğeniyorsam öyle kıyafetler hediye ettim, yıllar içinde artık o da tarzini o zannetmeye başladı ve kendi de çıksa öyle alıyor 😅

Ya bi mont hediye edin o zaman siz de🙄 ben eşime hep kendim ne beğeniyorsam öyle kıyafetler hediye ettim, yıllar içinde artık o da tarzini o zannetmeye başladı ve kendi de çıksa öyle alıyor 😅
Bu yoruma katılıyorum 👍🏻
Bir kadın erkeğin giyimini tarzını çok rahat değiştirebilir bazı erkekler anlamıyor eşleri hallediyor siz giydirin

Konuyu görünce ne hayallerle girdim bir akıl bir akıl veririm diye 😄 19 yaşinda evlenen ben 33 yaşindakı tecrübesi olana verecek akıllarım uçtu gitti. 3 senelik evliyim mutluyum şükür pişmanmiyim hayir evlenecek olsam yine esimle evlenirdim. Ama şöyle bir hayati yaşayıp evlenirdim.

Ben eşimin saç traşını değiştirdim 🤣🤣 şu yanları hafif kısa çok cool oluyor en beğendiğim erkek saçı demiştim berbere gidip yaptırmıştı çok yakışmıştı hep öyle kestirir artık

Arkadaşlar genel olarak kararsız bir yapım var birşeyi satın alırken bile birine sorarım terapi almaya başladım eskiye göre daha iyiyim. Evlilik konusunda kafam karışık. 10 aydır ilişkim var. Sevgilim net bugünden evlensek tamam diyor. Ama benim kafam karışık. Cimriliği vardı ama o düzeldi belki ailesi de uyarmış olabilir. Ailesi evlenmesini çok istiyor. Yurtdışında yaşıyor ben işimi garantiye almadan evlenmek istemiyorum o hemen istiyor. Ailemle tanıştırdım annem genel olarak sakin saygılı halini beğendi ama dış görünüşünü bakımsız buldu. Rachel bunu mu bulmuş derler diyor. Ama konuşması olgunluğuna da bayıldı. tanışırken ki yine bakımlı haliydi. Düşünce yapısı böyle minimalist yaşıyor kıyafet almıyor çok. Temiz ama ekstra kendime bakayım yok. Belki de bu durum beni soğutuyor. Ben aşık değilim ama seviyorum birçok konuda kafamız uyuşuyor yanındayken eğleniyorum. Çalışkan kültürlü biri. Hayata bakış açımız gelecek planlarımız taban tabana uyuyor. Evlilik kararını nasıl verdiniz? Uymayan tarafları vardır illaki ne ağır bastı yada basmalı? Yaşlar 33 ve 38
Rachel adam minimalist degil bildiğin cimri...simdi cimriligi minimalistlie karistirma... annen dogru söylüyor yurtdışında yaşıyor adam kendine bakamiyormu biraz bakimli olsa sencede iyi olmazmi

Arkadaşlar genel olarak kararsız bir yapım var birşeyi satın alırken bile birine sorarım terapi almaya başladım eskiye göre daha iyiyim. Evlilik konusunda kafam karışık. 10 aydır ilişkim var. Sevgilim net bugünden evlensek tamam diyor. Ama benim kafam karışık. Cimriliği vardı ama o düzeldi belki ailesi de uyarmış olabilir. Ailesi evlenmesini çok istiyor. Yurtdışında yaşıyor ben işimi garantiye almadan evlenmek istemiyorum o hemen istiyor. Ailemle tanıştırdım annem genel olarak sakin saygılı halini beğendi ama dış görünüşünü bakımsız buldu. Rachel bunu mu bulmuş derler diyor. Ama konuşması olgunluğuna da bayıldı. tanışırken ki yine bakımlı haliydi. Düşünce yapısı böyle minimalist yaşıyor kıyafet almıyor çok. Temiz ama ekstra kendime bakayım yok. Belki de bu durum beni soğutuyor. Ben aşık değilim ama seviyorum birçok konuda kafamız uyuşuyor yanındayken eğleniyorum. Çalışkan kültürlü biri. Hayata bakış açımız gelecek planlarımız taban tabana uyuyor. Evlilik kararını nasıl verdiniz? Uymayan tarafları vardır illaki ne ağır bastı yada basmalı? Yaşlar 33 ve 38
Kaç defa ayrıl dedik ayrılmadın, sen bir şey aramıyorsun. İçine sinmiyor ama başkasını bulamam korkusundan da bırakmıyorsun. Karar vermelik bir durumun yok, git evlen, özgüven sıfır çünkü

Rachel adam minimalist degil bildiğin cimri...simdi cimriligi minimalistlie karistirma... annen dogru söylüyor yurtdışında yaşıyor adam kendine bakamiyormu biraz bakimli olsa sencede iyi olmazmi
Kesinlikle olurdu annem haklı bi de annem yine bakımlı halini gördü. Ama cimri değil diye şurdan diyorum terapistimde dedi gezmeye yemeye içmeye harcıyor. Aslında al dediğimde kıyafette alır gibi geliyor. Bu adama cimri diyemem olsa derdim bakımsız mı evet kesinlikle bakımsız. Aynı ayakkabıları aylardır giyiyor. Yok evinde iyi ayakkabısı varmış filan e gelirken giysene

Kaç defa ayrıl dedik ayrılmadın, sen bir şey aramıyorsun. İçine sinmiyor ama başkasını bulamam korkusundan da bırakmıyorsun. Karar vermelik bir durumun yok, git evlen, özgüven sıfır çünkü
Ayrılamıyorum da başkasını bulamam diye de değil başka adaylar da oldu var bu arada. Ayrılırsam da çok üzülücem çok kafam karışık:KK43: uyan tarafları çok fazla bu kadar uyumlu biri evet bulmam zor başka birini bulamamak değil de
Gerçi yine bulunur niye bulunmasın dimi

Kesinlikle olurdu annem haklı bi de annem yine bakımlı halini gördü. Ama cimri değil diye şurdan diyorum terapistimde dedi gezmeye yemeye içmeye harcıyor. Aslında al dediğimde kıyafette alır gibi geliyor. Bu adama cimri diyemem olsa derdim bakımsız mı evet kesinlikle bakımsız. Aynı ayakkabıları aylardır giyiyor. Yok evinde iyi ayakkabısı varmış filan e gelirken giysene
Ayy valla giysin yani eskimesin diye mi giymiyor yurtdışı gerçekten ucuz hani kiyafetayakkabi açısından bilemedim

Ay kıyafetten carttan curttan ayrılmak kadar saçma bir şey yok. Al götür alışverişe şunu şunu al de bu kadar yani. Hemen herkes kocasına diyor zaten şunu giy bunu giy diye

Eşimle senelerdir tanisiyorduk ama uzun suredir gorusmuyorduk o evlilik amaçlı görüşmek istedi ben asla evlilige sıcak bakmıyordum bir kahve içer yoluma devam diyordum 😅😅 eşimin yürüyen merdiven inişini hatirliyorum vee şuan oğlumu sallıyorum 😂

X