Evliliğimizde ... Olmasaydı Hersey Daha Farklı Olurdu!

eşim evlenmeden önce yaptığı hataları yapmasaydı muhteşem bir evliliğim olurdu, neyseki toparlanıyor gibiyiz.

Ben biraz daha olaylarin sonucunu bekleyip fevri davranmasam yani bu huyum olmasa dahaa da iyi olur

evliliğimde çok mutluyum allaha şükür ama keşke annem babamda yanımda olsaydı onları çok özlüyorum...

çok şükür ki herşey yolunda gidiyor....
ama bazen düşünüyorum da kayınvalidemle aynı evi paylaşmamış olsaydık daha da güzel olabilirmiydi diye....

valla benimde tek dıyecegım bu konuda bır bebğimiz olsaydı herşey daha farklı ve güzel olurdu dıycem alah herkse nasıp edr inşllh bu guzel duyguyu :KK43:amin )

eşim asabi olmasaydı daha süper olurduuuuuuuuuuuuuu
bende inatçı olmasam daha süper olurduuuuuuuuuuuuuu

valla benimde tek dıyecegım bu konuda bır bebğimiz olsaydı herşey daha farklı ve güzel olurdu dıycem alah herkse nasıp edr inşllh bu guzel duyguyu :KK43:amin )

:Saruboceq: İnşallah canım :1hug: Allah tüm isteyenlere nasip etsin :Saruboceq:

İlk zamanlarda yaşadığımız iktidar savaşları hiç yaşanmamış olsaydı çok daha iyi olurdu...:mymeka::mymeka:
sonucu belli bişey için neden savaşır ki bu erkek milleti...
:lepi::lepi::lepi:

eşim yanımda olsaydı birlikte yaşayabileceğimiz bir evimiz olsaydı. Ailesiyle değil de onunla yaşayabilseydim eminim herşey çok çok daha güzel olurduı

henüz nişanlıyım ama az kaldı...ben de kayınvalıdem rahatsız olmasaydı herşey çok farklı olacaktı ama olsun o bu şekildede bizi mutlu etmeyi beceriyor (senide oglundan biraz az seviyorum canım kayınvalidecigim)

ölüm seni erkenden almasaydı şimdi herşey daha farklı olabilirdi:Saruboceq:

İlk zamanlarda yaşadığımız iktidar savaşları hiç yaşanmamış olsaydı çok daha iyi olurdu...:mymeka::mymeka:
sonucu belli bişey için neden savaşır ki bu erkek milleti...
:lepi::lepi::lepi:

Savaşmadan teslim olmak yok cinslerinde kanımca şakkıdı

Önce bileğimizi bükemeyeceklerini idrak etmeleri gerekiyor,öpücüğü kondurmak

için :hooray:

eşimin ailesi herşeye karışmasaydı herşey daha güzel olurdu(ya da eşim karıştırmasaydı)

eşimi çok seviyorum , o da beni.
ailesinden çoooooook uzakta bir şehirde yaşasaydık her şey çok daha güzel olurdu ve biz de daha huzurlu olurduk. :teselli:
bende inatçıymışım hayır değilim düşüncelerimi kabullebnemedikleri için inatçı didiyor.
beni anlamaya çalışsaydı daha güzel olurdu. :eek:klava:

eşimin ailesi herşeye karışmasaydı herşey daha güzel olurdu(ya da eşim karıştırmasaydı)

Beylerin çoğunda ne yazık ki böyle bir eksiklik var,özellikle evliliğin ilk yıllarında,yeni

evlerini,sorumluluklarını biz bayanlar kadar hızlı benimseyemiyorlar

sanırım :sm_confused:Umarım acı tecrübeler yaşamadan,yaşatmadan olması gerekenin

farkına varır :Saruboceq:

Eğer eşim iş dolayı çok geç geliyor olmasaydı haftasonları bile çalışmıyor olsaydı. Eğer akşamları ve haftasonları evimize olabilseydi evliliğimiz çok daha güzel olurdu:çok üzgünüm:

X