Evlilik dışı bebek

Herkese merhaba nişanlımla bir ilişki yaşadım ve 3 ay 8 günlük hamile olduğumu öğrendim ama bu çocuğu doğuramam. Lütfen bana yardımcı olun daha önce başına böyle bir şey gelmiş ve merdiven altı gibi bir yerde aldırmış olan var mı??
Nişanlınız ya da sevgiliniz, evleneceksiniz ya da evlenmeyeceksiniz, kimse kimsenin kukusuyla pipisiyle ilgilenmez lakin yapmaya çalıştığınız şey yasal değil, belli bir haftanın üzerindeki hamileliklerin sonlandırılmamasının bir sebebi vardır degil mi? Canınızın hic mi kıymeti yok? O merdiven altı dediginiz yerde kanamanızı durduramasalar ne olacak? Sevişebilecek yaşa geldiyseniz sonuçlarını da omuzlayabilmelisiniz.

Herkese merhaba nişanlımla bir ilişki yaşadım ve 3 ay 8 günlük hamile olduğumu öğrendim ama bu çocuğu doğuramam. Lütfen bana yardımcı olun daha önce başına böyle bir şey gelmiş ve merdiven altı gibi bir yerde aldırmış olan var mı??
O kadarlık bebeği aldıramaz ancak öldürürsünüz şuan cinsiyeti bile ayan beyan bellidir doktor kontrolünde. Merdiven altı yerlerde ya canından olursun yada en iyi ihtimalle rahmini kaybedersin başka bir seneryo çok zor. Doğurup evlatlik verin sizin gibi şuursuz bir annesi olmasin.

Burda kimse sana böyle bi akıl vermez ayrıca nişanlından hamilesin nikahı öne alın

Kaç ayda bir adet oluyorsunuz siz? 3 aya kadar hiç mi şüphe duymadınız bir belirti bir his de mi gelmedi yani anlamamak mümkün değil şuursuz olmak lazım ama bebek yaptığınıza göre şuursuz değilsiniz ben böyle konulara asla inanmıyorum ya 😑

Ne sizden anne olur ne o nisalından baba olur

Yediniz bir halt evleneceksiniz ama bebeği istemiyorsunuz
Ama sevişmeyi biliyorsunuz aileye ne derim derdinize duseceginize korunmayı öğrenseydiniz

Gecikmem 10 günü bulur bulmaz midem bulanmaya fenalık geçirmeye başlamıştım. Nasıl bünyeler var millette, çocuk okula yazılacak nerdeyse anca anlıyorsunuz maşallah.
Nasıl ya😵‍💫 10 gün geçince hemen mide bulanıyor mu? Hamile olduğumu öğrendiğimde bebek 8 haftalık olmuştu bile, grip gibi hissetmem dışında bir şey anlamadım, ne mide bulantısı ne baş dönmesi🙄 regl düzensizliğim vardı regl gecikmesini de ona bağlamıştım.

A aysenr_9 sizde nişanlınız da yaşadığınız ilişkinin sorumluluğunu alacaksınız, canınızı merdiven altı yerlere teslim etmek yerine nikah tarihi alıp evleneceksiniz, kusura bakmayın ama bebeğin babası da bu fikirde ne demek?
Sizi seviyor olsaydı bebekten kurtulmak için abuk sabuk yerlerde canınızı hiçe saymanıza izin vermezdi, korunmasız ilişkiye girerken iyi, sonucu bebek olunca merdiven altı.
13 haftalık bebeği aldıramazsınız, alırım diyen de hem suç işler hem de kürtaj sırasında sizi öldürür.

Böyle insanların çocuğu olmasın ya. Madem sevişeceksin korunsana bence nişanlın falan da değil linçlenmemek için öyle demişsin. Sadece o masum yavrucağa üzüldüm gerçekten
Vardır Rabbimin bir bildiği…

Gecikmem 10 günü bulur bulmaz midem bulanmaya fenalık geçirmeye başlamıştım. Nasıl bünyeler var millette, çocuk okula yazılacak nerdeyse anca anlıyorsunuz maşallah.
Üç kere hamilelik yaşadım hiçbirinde mide bulantım olmadi ama illaki hamile olduğumu hissettirecek şeyler oldu. İlk üç ay aşırı uyku, ilk adet gecikmesinde kasıkta farkli ağrı yani mide bulantısı gibi belirgin bişey olmasada hamile olduğumu anlayacak sekilde farklılıklar oldu ,ay birde meme haresinde aşırı koyulaşma

Konuya gelirsek aldirmak yerine nikahı erkene alin nisanlinizda böyle diyormuş yani kocaman bebeği aldirmak, aldirirken canınızdan olmak var ucunda.

Saçmalamayın zaten evleneceksiniz neden kıyıyorsunuz bebeğinize?
Erkek tarafından dolayı aciliyet bir durum çıkarın ...Bu konuda söylenecek her türlü yalan pembedir bence...Herşey uydurabılırsınız..Durumları yoksa hatta sırf o uydurulan aciliyetten dolayı sizde ailenizi ikna edin ve hatta maddi durum vs.olayları yapılıyorsa sizin ve eşinizin düğün istemediğinizi söyleyip bir an önce evinize geçmeye çalışın...Tek hedefiniz acilen evinize gecmek olsun eşya vs.herşey alınır..Ben olsam kaçardım gerekırse nasıl bır aılelere sahıpsınız bılmıyorum ama yınede ona dokunmazdım ...

Daha sonra da erken doğum oldu der geçersiniz...

Bence yapabılırsınız....

Seviştin madem insan bi nolur nolmaz bir ay sonra test yapar bi bakar yani rahatlığa bak beklemiş 3 ay şimdi yasal olan süreyi aşıp koca bebeği aldıracak. Böyle senin gibi rahat bir komşu kızı vardı. 6 aydır neden regl olmuyorum diye sorup duruyordu. Doktora bi gitti apar topar evlendi 2 aya çocuğu oldu 😃

Bugün öğrendim ve berbat bir haldeyim aklıma başka bir şey gelmiyor ki
Nikahinizi yapin gizlice ve nikahimiz vardı birlikte olduk zaten evleneceğiz de olsun bitsin

Tüyler ürperten birşey bu dediğiniz yavru büyümüş bile ne olursa olsun bu vebali ömrün boyunca odeyemezsin sakın yaoma hicbirseyin yolunda gitmez inan

Ya canından olursun yada rahminden olursun birdaha hiç çocuğun olmaz. 3 aya kadar nasıl hissetmez bir insan bu kadar süre geçinceye kadar neredeydi aklınız? Yapman gereken nişanlına bunu söylemen ve bu çocuğa 2 nizinde sahip çıkması ve sorumluluk alması.
Ya pardon yanlış anlamazsanız size birşey diyecem profil resminizdeki kadının eli bir tuhaf ya her gördüğümde değişik oluyorum

X