Evlilik dışı bebek

düğünü erkene alın biraz utanırsınız sıkılırsınız mahcup olursunuz ama aradan bir sene gecmeden unutulur torun tatlıdır dogunca hersey unutulur bir ömür vicdan azabı ile yaşamaktansa kısa bi sure mahcubiyetlik ile yaşayın daha iyi işin günahına ve sizin hayati riskinize girmiyorum bile oaraları düşününce bu işi düşünmemeniz lazım

Korunmamak sizin hatanız bedelini de doğurarak ödeyeceksiniz yapacak bir şey yok.
Bazıları nişanlın yok linç yememek için böyle diyor vs öyle olsa bile evlilik dışı çocuk doğurmanın bir cezası yok herhalde… İlla çocuk doğurmak için evlenmenize gerek yok yani ha derseniz mahalle baskısı var vs o halde bunu ya evlatlık vereceksiniz ya da ekonomik özgürlüğünüz varsa bakacaksınız (nişanlınız olmadığını varsayarak yazıyorum)
Bu tarz durumlarda konu sahibini yargılamayı doğru bulmuyorum herkesin bünyesi de bir değil benim hamileliğim sürecinde ne midem bulandı ne başka bir şey

Bebeği nasıl aldırırım diye araştırmak kolay da nasıl sevişirim nasıl korunurum diye araştırmak zor geliyor insanlara hayret ediyorum 🙁🙁

İmam nikahı vardı zart zurt oldu diye anlatıp evlenmekten başka çareniz yok gibi

Nasıl anlamadınız ya? 3 aylık olmuş cinsiyeti bile bellidir. Benim daha 8 haftalıktı babam bile anlamış. Anneme senin gibi midesi bulanıyor her şeye kokuyor diyor demiş. Belirtisiz, rahat gebelik nasıl olur hiç hayal bile edemiyorum ben.

Offf evlenin gitsin işte ne diyecekler evlendiğiniz adamla evlenmeden önce seviştiniz diye sizinle küsecek değiller ya.

Gecikmem 10 günü bulur bulmaz midem bulanmaya fenalık geçirmeye başlamıştım. Nasıl bünyeler var millette, çocuk okula yazılacak nerdeyse anca anlıyorsunuz maşallah.
Ben spralle hamile kaldığımda ikinci ayda farkettiydim regl oldum unuttum sanmıştım ilk regl dönemini

Madem doguracak kadar g.tunuz yok o zaman sevismeyecektiniz. Her salatalik gordugunuzde tuzla kosmamayi bilmeliydiniz
Esimde bana bu sözü cok söyler her gördüğümu alayim, her gördüğüm şeye bu çok iyiymiş süper derim sonunda iyi olmaz her salatalığım var diyene tuzla koşuyorsun der.

Bebeğin babası da bu fikirde ama çok büyük bir hata yaptım elbette allahın verdiği canı almak istemiyorum ama aileme nasıl söyleyebilirim ki nasıl anlatabilirim bu durumu
Burada görünen yaşınızla gerçek yaşınız farklı mı?
size bebeginizi aldirmanizi söyleyen adamdan ayrılın yaptığınızın sorumluluğu alın

Herkese merhaba nişanlımla bir ilişki yaşadım ve 3 ay 8 günlük hamile olduğumu öğrendim ama bu çocuğu doğuramam. Lütfen bana yardımcı olun daha önce başına böyle bir şey gelmiş ve merdiven altı gibi bir yerde aldırmış olan var mı??
13 haftalık bebeği aldıracak mısınız

Ben yine bebeğe üzüldüm böyle anne babaya düştüğü için 😔
Merdiven altı diyor birde te Allahım.

Ben olacağıda söyleyeyim hiç bişey olmaz merdiven altıda bulur canınada bişey olmaz ,bir daha tutmaması gereken rahmide işler çünkü dünya böyle bir yer 😔

Üç kere hamilelik yaşadım hiçbirinde mide bulantım olmadi ama illaki hamile olduğumu hissettirecek şeyler oldu. İlk üç ay aşırı uyku, ilk adet gecikmesinde kasıkta farkli ağrı yani mide bulantısı gibi belirgin bişey olmasada hamile olduğumu anlayacak sekilde farklılıklar oldu ,ay birde meme haresinde aşırı koyulaşma
Ne şanslısın.

Korunmamak sizin hatanız bedelini de doğurarak ödeyeceksiniz yapacak bir şey yok.
Bazıları nişanlın yok linç yememek için böyle diyor vs öyle olsa bile evlilik dışı çocuk doğurmanın bir cezası yok herhalde… İlla çocuk doğurmak için evlenmenize gerek yok yani ha derseniz mahalle baskısı var vs o halde bunu ya evlatlık vereceksiniz ya da ekonomik özgürlüğünüz varsa bakacaksınız (nişanlınız olmadığını varsayarak yazıyorum)
Bu tarz durumlarda konu sahibini yargılamayı doğru bulmuyorum herkesin bünyesi de bir değil benim hamileliğim sürecinde ne midem bulandı ne başka bir şey
Ne şanslısınız.

Ben yine bebeğe üzüldüm böyle anne babaya düştüğü için 😔
Merdiven altı diyor birde te Allahım.

Ben olacağıda söyleyeyim hiç bişey olmaz merdiven altıda bulur canınada bişey olmaz ,bir daha tutmaması gereken rahmide işler çünkü dünya böyle bir yer 😔
Kalbimin orta yerinden vurdunuz. Arkasına hemen tekrar hamile kalır

Ömür boyu vebaliyle yaşayacaksınız, çok iyi düşünün, çok büyümüş bebek

Esimde bana bu sözü cok söyler her gördüğümu alayim, her gördüğüm şeye bu çok iyiymiş süper derim sonunda iyi olmaz her salatalığım var diyene tuzla koşuyorsun der.
Alisveris olayi baska denemeden nasi bilcez😁

Kıyma bebeğine kocaman olmuş artık.Bu aldırmak değil cinayet şu aşamada.Gerçekten nişanlıysan erkene alın dügünü.Herşeyi geçtim öyle bir yerde canından olmaktan korkmuyor musun bu yasal sınır niçin var.Olan olmuş madem arkasında durun yaptığınızın dünyada o hissi yaşamak için herşeyini feda edebilecek insanlar var.

X