Evlilik dışı bebek

Bebeğin babası da bu fikirde ama çok büyük bir hata yaptım elbette allahın verdiği canı almak istemiyorum ama aileme nasıl söyleyebilirim ki nasıl anlatabilirim bu durumu

Evet düzgün korunamamak büyük hata.
Bebeğin 3 aylık olana kadar beklemen daha büyük hata.
Maalesef artık pek bir şey yapılabileceğini sanmıyorum 13 haftalık olmuş artık. Doktorlar bu riski almaz.

Korunmamak sizin hatanız bedelini de doğurarak ödeyeceksiniz yapacak bir şey yok.
Bazıları nişanlın yok linç yememek için böyle diyor vs öyle olsa bile evlilik dışı çocuk doğurmanın bir cezası yok herhalde… İlla çocuk doğurmak için evlenmenize gerek yok yani ha derseniz mahalle baskısı var vs o halde bunu ya evlatlık vereceksiniz ya da ekonomik özgürlüğünüz varsa bakacaksınız (nişanlınız olmadığını varsayarak yazıyorum)
Bu tarz durumlarda konu sahibini yargılamayı doğru bulmuyorum herkesin bünyesi de bir değil benim hamileliğim sürecinde ne midem bulandı ne başka bir şey

Mide bulantısı falan olmasına gerek yon. Tek ve en önemli belirti regl olmamaktır. Bunun yanında yan belirtiler olur vücudunu dinledikçe görürsün. 26 yaş doğru ise anlamaması mümkün değil.

Ben 3 gün geciktim diye panik atak geçirdim geçen gün üstelik evliyim. Koştur koştur gece yarısı nöbetçi eczaneden test aradık. Nasıl farketmediniz şok cidden

Mide bulantısı falan olmasına gerek yon. Tek ve en önemli belirti regl olmamaktır. Bunun yanında yan belirtiler olur vücudunu dinledikçe görürsün. 26 yaş doğru ise anlamaması mümkün değil.

Doğru ama adet düzensizliği olunca pek fark edememiştim açıkçası önemsememiştim de…

Ablacım 3 defa adet görmemişsin . Şimdi mi aklına geldi ? Saçma sapan kasap yerlerde kürtaja kalkışma . Evleniyormussunuz otur yerine ve doğur. Aileler konuşur konuşur susar . Bebeği geç sen canından olursun

3 ay regl görmediğinizi nasıl fark etmiyorsunuz.
kimse size yasal olmayan yerleri tavsiye etmez.
evlenmeye niyetiniz olsa doğurursunuz zaten. Boşa yalan söylemeyin.

Kürtaja hic karsı değilim ama bu cinayet yuh artık. Cinayetten yargılanmanız gerekir merdiven altı yaparsanız.
salak salak ilaç falan içmeyin düssün diye sakat olur cocuk ölmez öyle doğar görürsünüz gününüzü

Herkese merhaba nişanlımla bir ilişki yaşadım ve 3 ay 8 günlük hamile olduğumu öğrendim ama bu çocuğu doğuramam. Lütfen bana yardımcı olun daha önce başına böyle bir şey gelmiş ve merdiven altı gibi bir yerde aldırmış olan var mı??
Aldirmak icin 3 aylik olamsini neden bekledin fark etmedim deme

Herkese merhaba nişanlımla bir ilişki yaşadım ve 3 ay 8 günlük hamile olduğumu öğrendim ama bu çocuğu doğuramam. Lütfen bana yardımcı olun daha önce başına böyle bir şey gelmiş ve merdiven altı gibi bir yerde aldırmış olan var mı??

Delinin teki kuyuya taş atıyor rehavete kapılmayın arkedeşler. Kafanın içinde güzel bir organ var onu kullanır mısın konu sahibesi 🧿🫴

Konu gerçeksee eğer arkadaşım da tüp bebek için uğraşıyor ah doğa ana çok adaletsiz yersin. Kendi çocuğunun katili damgasını da ömür boyu boynunda taşırsın. O artık bir insan!

Nisanliniz oldugunu sanmıyorum şayet olsa nikah tarihinizi öne alırdınız,linc yememek icin nişanlım diyorsunuz gerçi gene linc yiceksinizde.
Merdiven altı diyosunuz bisey dicem de olmicak neyse.

Ben de bunu düşünüyorum. Ortada muhtemelen o ciddiyette bir ilişki yok.

Nasıl ya😵‍💫 10 gün geçince hemen mide bulanıyor mu? Hamile olduğumu öğrendiğimde bebek 8 haftalık olmuştu bile, grip gibi hissetmem dışında bir şey anlamadım, ne mide bulantısı ne baş dönmesi🙄 regl düzensizliğim vardı regl gecikmesini de ona bağlamıştım.

A aysenr_9 sizde nişanlınız da yaşadığınız ilişkinin sorumluluğunu alacaksınız, canınızı merdiven altı yerlere teslim etmek yerine nikah tarihi alıp evleneceksiniz, kusura bakmayın ama bebeğin babası da bu fikirde ne demek?
Sizi seviyor olsaydı bebekten kurtulmak için abuk sabuk yerlerde canınızı hiçe saymanıza izin vermezdi, korunmasız ilişkiye girerken iyi, sonucu bebek olunca merdiven altı.
13 haftalık bebeği aldıramazsınız, alırım diyen de hem suç işler hem de kürtaj sırasında sizi öldürür.
Adet gecikmeden kusmalar ,bulantılar, halsizlikler başlamisti🙄doğum catalinda bile kusuyordum😂😂 5 yıl olmak üzere asla unutmadım🤲 bir hamile görsem ruhum şişiyor, Allah im hemen dogursun diyorum😂😂

X