evlilik yıldönümü sabahım :(

bugün evlilik yıldönümümüz kızlar dünden beri eşime karne filn hazırlıyorum nargile almak istiyodu netten onları araştırıyorum çok heyecaNLIYDIM ... sabah işe giderken beyimiz bugün annemlere gidelim ordanda onları alıp amcamlara gidelim dedi .. adım gibi eminim özel günleri unutmaz yani kesin biliyo ama çarşamba günleri annesi çalışmıyo die her çarşamba çok önemli işimiz de olsa ertelemeye başladık sinir oluyorum zaten ama bari evlilik yıl dönümünde erteleme be adammm ne var yani ertesi gün gitsek annene zaten işten 4 buçuk 5 de çıkıyo biz gitmeye saat 7 oluyo ,, zaten evde bile olsa çoğu zaman yemeği birlikte yapıyoruz yine yapardık ...yani resmen bugün annemlere gidelimde yarına kutlarız diye düşünüyo erteledi resmen sinir oldum ne gereği varki

şimdi bütün hevesim kaçtı sabah öyle diyince tamam dedim ben hala bana şaka yapıyo dedim annenin tabakları var onları koyuyum dedim normalde gitmiycek olsak almaz bela oluyo başıma die aldı hepsini çıktı..
msj attım bugün illa gitmek şart mı yarın gitsek noluyo dedim 1 saat sonraaa ii tmm yarın gideriz die msj atmış .. daha da bi sinir oldummm. .. hiç bişeyin önemi kalmadfı dedim..,,

kızlaar ik yıl dönümümüz çok hevesliydim şimdi ben hiç bişey yapmak istemiyorum onun bana aldığı şeyinde söylediği sözünde kıymeti yok artık akşam tavrım nolcak bilmiyorum ne yapıyım sizce???:KK43:

oooyyyyyyyyyyşşşşşşşş kıyamm nasılda heves etmişsin :KK43: üzülme hayatım akşam tavrını da yap hee sakın şaşırma akşam bir de haklıymış gibi o tawır yapar bütüne rkekler aynı . hayır yani artık anne dönemi bitiş sana anneni sil demiyoruz ama en azından evlilik yıldönümünde yapma ..

Tamam işte yarın gideriz demiş
Bence büyütme
Evinde ne kadar huzurlu olursa dışarı ziyaretlerini o kadar erteler :KK23:

canım meraba:80: belki sürpriz yapıyodur eşin akşam seni çok güzel biyere götürür güzel bi gece geçirirsin sonuçta ilk yıl dönümün ilkler kutlanıyo sonuçta:KK9: ama sen yine de çok heveslenme hayal kırıklığı olmasın sürprizsede çok güzel rol yapmış inşalllahta öyledir ahh bu erkekler :KK20: analarından ayrı yapamıyolar evlilik yıldönemin gitme işte bizimde doğum günlerimizde hep ordaydık:KK53: neymiş beraber olmak istiyolarmış ya bırakın bi başabaşa kalalım sonra kutlamakisterlerse kutlayalım tekrar ama yok:KK19: hzuur bozmanın kolay yolu şimdi kv kesin biliyodur akşam gelicez diye arıyomusunuz bilmiyorum ama gelmesenizde olur demesi lazım ki eşinde sana yoğunlaşsın demi ama..:KK19::KK19:

Bu dediğini yapan bi Türk erkeği var mıdır acaba :KK1: Biz kadınların hayali ama malesef beylerimiz odun :KK53:

Bu dediğini yapan bi Türk erkeği var mıdır acaba :KK1: Biz kadınların hayali ama malesef beylerimiz odun :KK53:

ahh canım hemde ne odun köprüyü geçene kadar herşeye hay hay kiberlıklar ailesi ikinci plan sonra nedense bi kıymetli oldu aile görmek için can atıyo neymiş hepberaber olucakmışız ıyyyy:KK53: ömrümü yiyor ya sevmesek katlanamayız işte aşkın kötü tarafı:KK19:

aynen yaaa biz de 1. yıldönümümüzde ben çok hevesliydim işte 1. yıldönümümüzü kutlayalım falan diye, kendisinin dediği her gün mutlu olmak istemiyor musun. sevgilisinden eşinden hakaret şiddet görüp yılın 1 gününü kutlayanlar kendi kendilerine mutlu olduklarını zannediyorlar gibi birşey demişti ki haklılık payı da çok fazla. tabiki her gün mutlu olmak birbirine gereken değeri her gün vermek çok daha önemli. neyse ben istiyorum diye güya 1. yıldönümümüzü kutladık o da benim istediğim bir yere gidip gezerek, normalde de onu yapıyoruz zaten:))) ama ben kendi kendime kutlamışız gibi avuttum ne yapayım onu çok seviyorum:)

bişey sölücem Allah aşkınakaç tane erkek böle şelere önem verioki.bak gzlim ne gzl işte kocan sana uymuş senin istediğini yapmş.onlar duygusal değildirler.Allah bilir içine baksan kesin ne kdr çok sevdiğimi anlamştr demiştir.zaten seni sevmese sana uyarmı hiç umuru olmaz ağzınla kuş tut yne oralı olma.bence evliliğinin keyfini çıkar

ahh canım hemde ne odun köprüyü geçene kadar herşeye hay hay kiberlıklar ailesi ikinci plan sonra nedense bi kıymetli oldu aile görmek için can atıyo neymiş hepberaber olucakmışız ıyyyy:KK53: ömrümü yiyor ya sevmesek katlanamayız işte aşkın kötü tarafı:KK19:

deemek kocanın huyu böle bndan sora 1 hafta önceden başlıcaksın konşmaya özel gnleri senin için ne kdr önemli olduunu.her şeyide sen ayarlıcaksın.bölelikle ne sen ne de o mtsuz olucak)sende onun ailesine tölerans göstericeksiin.hep gitmek istiosada hasta numarası yap bi bahaneler uydur ama gtmek istemediğini sakın söleme normal gnlerde hiç kötüleme ailesini.bırak o gtsn.braz sende hoşgörülü ol eşine karşı.hayat arkadaşın o sonçta en yakının:)

sanırım ilk evlilik yıldönmü güzel geçen yok aramızda:KK14:
benim yıldönümüm evde aglayarak geçti aklıma geldi birden
o zamanlar hergün kv ye giderdik akşam yemegine
o gün gitmeyecek eşimle yemege gidecektik
kv aradı o zamanlar görümcede evliymiş beni çagırdı
bende o ara ütü yapıyordum gelemem işim var dedim gel ne işin olacak senin dedi bana
ben gelmiyorum işim var gelemem dedim ve kapattık
eşim aradı annemlere gitcenmi kardeşim gelmiş dedi bende ne yok
kardeşin beni görmek istiyosa ben ona gidemem o bana gelsin zaten kzımda uyuyo dedim
o da iyi dedi kapattı sonra annesiyle konuşmuş
bana msj çekti 2 saat sonra bende hazırlandım yemege gidecez diye eşimi bekliyorum
gelemeyecem işim çıktı tabi ben dumur oldum cvp vermedim
10dk sonra kp aradı müsaitsen 2 dk ugrayacam diye
eşim kp annemle iyilikmeleginin sorunları var demiş telde
kp onun için gelmiş
sonuç igrenç bi evlilik yıldönümü:KK14:
benden şanlısın gene kavga etmeden huzursuz olmadan yarına erteleme imkanın vardı
olmasa iyi olurdu ama neyse

sizinki de ne kadar iğrençmiş ya bi gün de gitmeyiverseydiniz ne var. sen keşke kayınvalidene bugün evlilik yıldönümümüz özel bi plan yaptık yarın uğrarız deseydin neyse geçmiş gitmiş

bişey sölücem Allah aşkınakaç tane erkek böle şelere önem verioki.bak gzlim ne gzl işte kocan sana uymuş senin istediğini yapmş.onlar duygusal değildirler.Allah bilir içine baksan kesin ne kdr çok sevdiğimi anlamştr demiştir.zaten seni sevmese sana uyarmı hiç umuru olmaz ağzınla kuş tut yne oralı olma.bence evliliğinin keyfini çıkar

teşekkür ederim bu arada yanlış anlattım heralde evli değilim sadece çıkma yıldönümümüzdü gerçi tarihi de tam belli değil ama oralar karışık bende bir tarih seçtim işte bu olsun diye:p

teşekkür ederim bu arada yanlış anlattım heralde evli değilim sadece çıkma yıldönümümüzdü gerçi tarihi de tam belli değil ama oralar karışık bende bir tarih seçtim işte bu olsun diye:

olsun cnm sevgilin olsa noolucak sonçta sen ona değer veriosun senin için önemli.aklınızı başınıza toplayn kızlar.birine aşık olmak ona ısınmak kabul etmek ölee kolay deillll.hazır blmuşunuz keyfini çıkarın

bence önemli.ki inşallah gerçkten güzel bir planı vardır.baştan böyle şeyleri ihmal etmesne izin vermeyin.bence dırdırda yapmayın.evine gelsn yemeğini herşeyini hazırlayın işte kahvesini yapın anlatabiliomuyum.ama kavga içerisne girmeyin.surat yapmayın ama canınınızın sıkkın olduğunuda anlasın.sorarsa da aşkım bizim en özl güünmz seninle başbaşa geçirmek istiorm ben vs tarzında yaklaşın anladnz benm ne demek istediğmi:KK66:

Hiç yorum yapmasamda uzktan takipteyimm neler olacak heyecanla bekliyorumm :KK1::KK1:

İnşallah arkadaşımız güzel zamanlar geçiriyordurr :KK16:

İnsallah Eşim Sana süpris yapmıstır diye umuyorum Sonucta ilk Yıldönümünüz bu :KK16:
Haberlerini bekliyoruzz :21:

sizinki de ne kadar iğrençmiş ya bi gün de gitmeyiverseydiniz ne var. sen keşke kayınvalidene bugün evlilik yıldönümümüz özel bi plan yaptık yarın uğrarız deseydin neyse geçmiş gitmiş

kv biliyordu yemege gidecegimizi
kızı gelmiş bide ayaklarına çagırıyorlar
neymiş kızımı görcekmiş
halası degilmi gelsin arkadaş yok illa gelin gidecek:KK47:
geçti gitti de kaldı içimde ya:KK14::KK47:

beni merak eden herkese tşk ederim kızlarrr;

nasıl başlasam çok kötü bi gündü benim için akşama doğru msj atmış çıktım geliyorum die işten alıyo beni bu arada da ben nasıl sancı çekiyorum adet oldum çok fenaydım dedim çok hastayım ayakta duramıyorum kendine yemek al dedim zaten sinirlerimde bozuk ona karşı..gitti kendine yemek aldı bende gidip yattım .sonra noldu sana diye yanıma gelddi kaarnım ağrıyo dedim hastayım dedim bugünü mü buldu tühh yaaa hadi biraz uyu filn diyip gitti iice sinir oldum ilaç aldım bende

sonra tekrar geldi yanıma yattı uğraştı filn yüzüne bakmadım tekrar geldi yarım saat sonra bakıp öpüp gidiyo iisen bugünü böyle geçireyelim hadi hazırlan çıkalım dedi bende çok güzel geçti ya çok önemsedin ya zaten dedim o da sen sanki ne yaptın dedi boşver dedim tekrar gitti odaya bensdde karneyi ayarlamıştım fiyonkla filn renkli kartona yapıştırmıştım hediyesini de sipariş vermedim de verecektim yetişmedi derim diyodum..
karneyi çıkardım odaya gittim fırlattım :) sonra msj attım sabahki salaklığı yapmasaydın daha neler yapcaktım hediyeni de saipriş ettim yetişmedi dedimm .. okumuş geldi sınıftamı kaldım şimdi dedi bende çoktan dedimmm ... sonra işte uğraştı filn zorla üstüümü filn giydirdi seni bi yere götürcem hadi hazırlan artık dedi bende zorla giyindim çıktık . lunaparka götürcekmiş hiç keyfim yok istemiyorum dedim. zorlattı istemedim .ben çiğ köfteyi çok severim gitmiş drüm yaptırmış burda güzel bi manzara yeri var tepenin başınsda herkes akşam gider oraya .. oraya götürdü oturduk bişeyler yedik işte fazla konuşmadım oda sürekli sarılıp öptü filn böyle çok kötü geçti yani benim için kızlar...

hayal kırıklığı yaşadım evlendikten sonra demekki bitiyomuş dedim sürekli sürpriz yapan adam yok oldu resmen .. bi daha kendimi bu kadar kaptırmıycam hiç bişey beklemiycemm :KK43::KK43::KK43:

Iyi ya iste adam elinden geldigince yinede günü kurtarmaya ugrasmis fena biseyde cikartmamis bence...haaaa herkesin hayalindeki gibi degil ama sabahki olaydan ve günün gidisatindan sonra bemce elinden gelemi yapmis hatasi telai etmek icin...bunu yapmayan odunlar var, hatasini anlamayan, kadin icerde aglarken horul horul uyuyanlar, nevarmis baska zaman yapariz diye gecistirenler, hic umrunda olmayanlar...siz hala kötü gecirdim diyorsunuz...biraz positiv bakin olaylara hatasini telafi etmege ugrasan bi esiniz var...

beni merak eden herkese tşk ederim kızlarrr;

nasıl başlasam çok kötü bi gündü benim için akşama doğru msj atmış çıktım geliyorum die işten alıyo beni bu arada da ben nasıl sancı çekiyorum adet oldum çok fenaydım dedim çok hastayım ayakta duramıyorum kendine yemek al dedim zaten sinirlerimde bozuk ona karşı..gitti kendine yemek aldı bende gidip yattım .sonra noldu sana diye yanıma gelddi kaarnım ağrıyo dedim hastayım dedim bugünü mü buldu tühh yaaa hadi biraz uyu filn diyip gitti iice sinir oldum ilaç aldım bende

sonra tekrar geldi yanıma yattı uğraştı filn yüzüne bakmadım tekrar geldi yarım saat sonra bakıp öpüp gidiyo iisen bugünü böyle geçireyelim hadi hazırlan çıkalım dedi bende çok güzel geçti ya çok önemsedin ya zaten dedim o da sen sanki ne yaptın dedi boşver dedim tekrar gitti odaya bensdde karneyi ayarlamıştım fiyonkla filn renkli kartona yapıştırmıştım hediyesini de sipariş vermedim de verecektim yetişmedi derim diyodum..
karneyi çıkardım odaya gittim fırlattım :) sonra msj attım sabahki salaklığı yapmasaydın daha neler yapcaktım hediyeni de saipriş ettim yetişmedi dedimm .. okumuş geldi sınıftamı kaldım şimdi dedi bende çoktan dedimmm ... sonra işte uğraştı filn zorla üstüümü filn giydirdi seni bi yere götürcem hadi hazırlan artık dedi bende zorla giyindim çıktık . lunaparka götürcekmiş hiç keyfim yok istemiyorum dedim. zorlattı istemedim .ben çiğ köfteyi çok severim gitmiş drüm yaptırmış burda güzel bi manzara yeri var tepenin başınsda herkes akşam gider oraya .. oraya götürdü oturduk bişeyler yedik işte fazla konuşmadım oda sürekli sarılıp öptü filn böyle çok kötü geçti yani benim için kızlar...

hayal kırıklığı yaşadım evlendikten sonra demekki bitiyomuş dedim sürekli sürpriz yapan adam yok oldu resmen .. bi daha kendimi bu kadar kaptırmıycam hiç bişey beklemiycemm :KK43::KK43::KK43:

demiştim demek istemiyordum ama ya
aynı modelden bende de var

X