evlilik yıldönümü sabahım :(

O kadar da kötü geçmemiş üzülme...
İnsan o günler mükemmel geçsin istiyor. Ben de doğum günlerimde kendimi prenses gibi hissetmek istiyorum ama evlendikten sonra 1. doğumgünümden 2 gün önce saçma sapan sebepten küsmüştük. Ağlaya ağlaya pasta kestirdi bana :)
2. dogumgünümde ise yollardaydık memleketten evimize dönüyorduk. hiç bişey yapamadık.

şimdi 2. ve 3. evlilik yıldönümümüzde de askerde olacak adam.
off ne dertliyim :KK43:

Son düzenleme:
kızlar aslında o kadar güzel kutlamalara alıştırdı ki beni böyle oluncaa bana hiç güzel gelmiyo sadece trip atıyorum hala .. içimde kaldı ya hani o yüzden biraz uzun sürebilir tripim çeksin biraz da napıyımmm ..

gece aklımdaydı dedi hatta gece iş yeriyle ilgili şu işler var yarın bi kaç kişi izinli onlarında yerine ben bakcam gibisinden konuşuyodu sabah nasıl olduysa unuttum sen msj atınca dank etti kafamm filn dedi bende kaz kafa deyip vurdum kafasına (şakadan tabi) işte süekli güldürmeye filn çallıştı sadece büyük bi hayal ırıklığı yaşattın bana dedimm suçlandı biraz belki hafta sonu bişey yapar..

istediğim olacak yaptırana kadar suratsız dolaşırım bu huyum biraz gıcıktır ama napıyım işte duygularımı gizleyemiyorumm ..

bi daHA TÖBE HİÇ Bİ BEKLENTİ İÇİNE GİRMİYCEMMM O ZAMN BELKİ DAHA MUTLU OLURUM...

okadar kafaya takma hatırlaması bile yeter bence
benim ki de ne süprüzler yapıyordu evimin her yanı çiçek mi kaplı değildi şiirler hediyeler 5 yıl oldu bir kere bile ne hatırladı ne kutladı surat yapınca hediye alır sadece saçmaymış kutlamalar ona göre ben bir kere bile yaşayamadım zorla olmasındansa hiç olmasın daha iyi evlenince romantizm azalıyor kabul et alış
bi de tavsiyem hiç bir zaman beklenti içinde olma beklersen üzülürsün 2 gün önce doğum günümdü burnumdan getirdi bütün gün ağladım zaten hatırlamamış bi de üstüne başka bişeyden dolayı kızınca bana yıprandım bugün böyle mi geçecekti diye bekleme o yüzden o günü de kendin sıradan say yoksa çok üzülüyor insan(bu cümleleri kendime aykırı da olsa nasıl kurdum hayret ama doğrusu bu galiba)

aman canım ya
erkek milleti işte.
ben eşimden beklememeyi öğrendim, ona göre önemsiz böyle şeyler.
ben de her yıldönümünde akşama bir şeyler al, kutlayalım derim. öyle zoraki bir kutlama yaparız.
9 sene oldu, hala aynı, değişen bir şey yok.
bir gün için canımı sıkmaktansa aldırıyorum pasta vs keyfime bakıyorum :KK14:

normal sartlarda özel günlere önem veren birisiymiş madem,öyleyse kesin süpriz yapıyo,iyice ümidini kırıyoki süprizin etkisi biraz daha fazla olsun....bence

Canım hiç üzülme hepimizin başında bu var en azından sen evlilik öncesinde bazı şeyleri görmüşsün :)) bizimki sırf çıkıp hediye almayayım diye maaş kartımı bile elimden aldı vermiyo :) kendin almıyon almıyon be adam ben de mi senin gibi odun olayım :)

bugün evlilik yıldönümümüz kızlar dünden beri eşime karne filn hazırlıyorum nargile almak istiyodu netten onları araştırıyorum çok heyecaNLIYDIM ... sabah işe giderken beyimiz bugün annemlere gidelim ordanda onları alıp amcamlara gidelim dedi .. adım gibi eminim özel günleri unutmaz yani kesin biliyo ama çarşamba günleri annesi çalışmıyo die her çarşamba çok önemli işimiz de olsa ertelemeye başladık sinir oluyorum zaten ama bari evlilik yıl dönümünde erteleme be adammm ne var yani ertesi gün gitsek annene zaten işten 4 buçuk 5 de çıkıyo biz gitmeye saat 7 oluyo ,, zaten evde bile olsa çoğu zaman yemeği birlikte yapıyoruz yine yapardık ...yani resmen bugün annemlere gidelimde yarına kutlarız diye düşünüyo erteledi resmen sinir oldum ne gereği varki

şimdi bütün hevesim kaçtı sabah öyle diyince tamam dedim ben hala bana şaka yapıyo dedim annenin tabakları var onları koyuyum dedim normalde gitmiycek olsak almaz bela oluyo başıma die aldı hepsini çıktı..
msj attım bugün illa gitmek şart mı yarın gitsek noluyo dedim 1 saat sonraaa ii tmm yarın gideriz die msj atmış .. daha da bi sinir oldummm. .. hiç bişeyin önemi kalmadfı dedim..,,

kızlaar ik yıl dönümümüz çok hevesliydim şimdi ben hiç bişey yapmak istemiyorum onun bana aldığı şeyinde söylediği sözünde kıymeti yok artık akşam tavrım nolcak bilmiyorum ne yapıyım sizce???:KK43:

benimkide dogum gnümde ailesyle otele gtckmişde rezarvasyon yptıştaa aman ya nasl snrlrm bzluyo gerci biz sevgliyiz ama cok üzülüyorumm :KK14:

X