Evlilikte aile karışması

Ne kuralı ya saf bulmuşlar gelinleri sömürmüşler resmen size diş geçiremeyince de dellenmişler kocanıza yazıklar olsun.. oğlunuzun ahı kalmaz o ş..sizlere
Tek merakım şuan o..oğlumun ahını nasıl ödeyecekler..sabırla bekliyorum..kötü biri değilim ben ama ilk defa biri bana yaptıklarını ödesin istiyorum allahtan

Hic sormayın..karşıma geçip sorunlarını soylemedi bile..deseydi ki canım ailem arabayi istiyor ver ya yeter ki bizden uzak olsunlar derdim..ama elimizi versek kolumuzu ister bunlar
neden versin ya, çok çok saçma. net olarak ataerkil düşünce yapısına sahip, kötü insanlar olduklarını düşündüm ailesinin. belkide erkenden kendinizi kurtarıyosunuzdur. bir ömür çekilecek çile değil bu tarz insanlar.

Iyi niyetimi suistimal etmek istediler
bu iyi niyet mi allah aşkına ya yapmayın etmeyin. resmen mal kaçırma. siz aman huzurum bozulmasın demişsiniz muhtemelen. olan arabaya olmuş. kaç bin TL'lik araba. ne demek annem babam daha değerli? yani anlamıyorum kör müsünüz hala kocam kocam diyorsunuz yok ailesi olmasa şöyle olurdu böyle olurdu

Evliligim eşimin ailesinin çok fazla karışması yüzünden bitiyor..Esimle herseyi ortak yaparken bir ev aldik adaba aldik eşimin ailesine dert oldu..Babası surekli herseyi onun üzerine almamızı istiyor..diğer oğluna da öyle yapıyor ama ben izin vermedim.. Sen misin izin vermeyen ?Yani ben onlara ne kadar iyi de davransam beni asla sevmediler çünkü dediklerini yapmamıştım.Surekli oğullarına mesaj attılar bizim senin gibi oğlumuz yok bu eve gelme falan diye..Esim tek gidiyordu ailesine ve gidince babssi konuşmuyormus..en son arabayi babasına satmış ve 4 ay evel dvaa açtı.. sebebini sorunca da benim ailemle olan ilişkim tamamen bitmişti dedi yapacak birşeyim kalmadı dedi ,sen de yoluna bak dedi..İlk başta ben alttan aldım ama baktım cocuk için evlilik yurutemem deyince ben de sustum..Bu arada annesinin büyü ile uğraştığını da yeni öğrendim.. Beni çok seven eşim simdi sevmiyorum, istemiyorum, soğudum diyor..eski fotoğraflara bakıp ağlıyorum sadcee..Ben de dava açtım ama icjmde büyük bir acı var.Eger ailesi olmasaydı, tek eşim olsaydı bu böyle olmayacaktı.
Hiç üzülme hayatım bir aile oğlunu mutsuz ediyorsa oğlunu da sevmiyor demektir. Seni sevmemelerine takılma benim eşimin ailesi de sevmiyor beni sürekli kıskançlık ve hasetlik yaptı. Dilerim rabbim den havale ediyorum Hakkım helal değil. Bırak oğullarının alsınlar başına çalsınlar.... Kurtulduğuna dua et ve önüne bak....

Neden bu aileler hep karışıyor ya 😞Çocuğuma annemin bakmasını bile kıskanan kaynanam vardi..gel sen bak deyince gelemem derdi.biktim ya bıktım ailesinden ..surekli eşimden para istiyorlardı.. Bana da oğlumuzu aldin parasını yiyorsun deyip duruyorlardi..En büyük hatam eşime anlatmam mi oldu bilmiyorum ama anlattiklarim bana yaptiklarinin onda biri değil.
Yok ya insalar delirmiş artık ben bir kaynanam zannediyordum. Ye kız kocanın parasını çatır çatır ye yicen tabi oğlunu çaldıysan da alsın turşusunu kursun manyak.

bu iyi niyet mi allah aşkına ya yapmayın etmeyin. resmen mal kaçırma. siz aman huzurum bozulmasın demişsiniz muhtemelen. olan arabaya olmuş. kaç bin TL'lik araba. ne demek annem babam daha değerli? yani anlamıyorum kör müsünüz hala kocam kocam diyorsunuz yok ailesi olmasa şöyle olurdu böyle olurdu
Zaten son konuşmamı yapacam ona..Davami actim uzlaşmak istiyorsa kural belirleyeceğiz..yoksa yok.
Bitti artık geriye dönmeyeceğim

Hiç üzülme hayatım bir aile oğlunu mutsuz ediyorsa oğlunu da sevmiyor demektir. Seni sevmemelerine takılma benim eşimin ailesi de sevmiyor beni sürekli kıskançlık ve hasetlik yaptı. Dilerim rabbim den havale ediyorum Hakkım helal değil. Bırak oğullarının alsınlar başına çalsınlar.... Kurtulduğuna dua et ve önüne bak....
Sevgi hemen biten şey değil ki..cok sevmiştim..alışamıyorum.. nefesim kesiliyor..aniden dava açtı hiç konuşmadan..alışmam ne kadar sürer acaba

Sevgi hemen biten şey değil ki..cok sevmiştim..alışamıyorum.. nefesim kesiliyor..aniden dava açtı hiç konuşmadan..
Yok ya insalar delirmiş artık ben bir kaynanam zannediyordum. Ye kız kocanın parasını çatır çatır ye yicen tabi oğlunu çaldıysan da alsın turşusunu kursun manyak.
Ya bidaha evlenmem diyor eşim.. o da biliyor zaten bu ailenin huzur vermeyeceğini bence

Evliligim eşimin ailesinin çok fazla karışması yüzünden bitiyor..Esimle herseyi ortak yaparken bir ev aldik adaba aldik eşimin ailesine dert oldu..Babası surekli herseyi onun üzerine almamızı istiyor..diğer oğluna da öyle yapıyor ama ben izin vermedim.. Sen misin izin vermeyen ?Yani ben onlara ne kadar iyi de davransam beni asla sevmediler çünkü dediklerini yapmamıştım.Surekli oğullarına mesaj attılar bizim senin gibi oğlumuz yok bu eve gelme falan diye..Esim tek gidiyordu ailesine ve gidince babssi konuşmuyormus..en son arabayi babasına satmış ve 4 ay evel dvaa açtı.. sebebini sorunca da benim ailemle olan ilişkim tamamen bitmişti dedi yapacak birşeyim kalmadı dedi ,sen de yoluna bak dedi..İlk başta ben alttan aldım ama baktım cocuk için evlilik yurutemem deyince ben de sustum..Bu arada annesinin büyü ile uğraştığını da yeni öğrendim.. Beni çok seven eşim simdi sevmiyorum, istemiyorum, soğudum diyor..eski fotoğraflara bakıp ağlıyorum sadcee..Ben de dava açtım ama icjmde büyük bir acı var.Eger ailesi olmasaydı, tek eşim olsaydı bu böyle olmayacaktı.
Babasi ne biçim adamya neden kendi üzerine yapiyorki yarin öburgun ölup gitmeyecekmi kendisiylemi göturecek mal mülkünü.
Hocaya gidin belki büyü yapmiştir annesi.🙄

Eve şerhi eşim koyduğu çünkü ev benim uzerimeydi..oğluma üzülüyorum ya sürekli babacım nerde diyor..Ne olur dua edin ne olacaksa olsa..dava açtım ama çekişmeli uzun sürecek..acaba kaç yıl sürer
Akıllıya bak sen. Arabayı babasına geçirirken size sormuyor ama eve şerh koyduruyor utanmadan!!!

Mal rejimi davası ile birlikte açsaydınız davayı. Boşanma gerçekleşmeden diğer davaya geçilmiyor. İleride birde onunla uğraşmayın. Benim 1.5yıldan az fazla sürdü boşanma davası

Bundan sonra eşinizin napacağını düşünmeyin, ileride daha çok kırılırsınız. Söylemiş zaten "çocuk için devam ettiremem" diye. Bunu söylemek klişe mi bilmiyorum ama gerçekten değer verse evliliğiniz de siz bu kadar üzülürken bir sınır koyardı ailesine. Sizi gözden çıkarmak çok daha kolay gelmiş. Günün birinde belki hiç evlenmeyebilir ya da yeniden evlenip aynı aileye birini getirir, eğer o zaman sınır koyabildiğini görürseniz çok üzülürsünüz. Evet aile kötü ama burada kilit nokta eşiniz. Aranızdaki bağ sizin sandığınız kadar güçlü değilmiş onun açısından. Bunu söylüyorum çünkü bugün faturayı aileye keserseniz, yarın daha büyük hayal kırıklığına uğrayacaksınız.

Aileniz arkanızdaysa hiç düşünmeyin bile.

Ailesi suçlu evet asıl büyük suçlu eşiniz. Ailesi olmasa başka bir şey çıkardı çünkü eşiniz pasif, kendi malını fikrini savunmaktan aciz

X