Lekeler, Çiller Expigment krem kullanp sonu alanlar paylaabilir mi?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
tşk edeRim
benim asıL meRk ettiğim konu yüzüm beyazlıcak ya
yazın güneş kremiyle birlikte kakao yğı kullansam yüzümü yeniden (çillerim belirmeden) bronzlatabilirmiyim?

sana diyecek hiçbirşey bulamıyorum :hulya::jeyyar:

Benim hassas bir cildim var,1hafta önce dermotoloğa gittim yüzümdeki ben şeklindeki güneş lekeleri için expigment %2 ve locoid %0.1 verdi dr.Yatmadan önce expigment sürdüm sadece lekelerin üzerine ve sabah uyandığmda yüzüm benek benek kızarıklıklar olmuştu geçer sandım 1 hafta oldu hala kızarıklıklar warmafoldumben ama devam ediyorum 2sinide kullanmaya,merak ettiğim gidicek mi bu kızarıklıklar,çok kötü görünüyor.Kesinlikle lekelerde açılma soyulma var,cildim daha bi güzel oldu farkediyorum bunu ama kızarıklıklar canımı çoook sıkıyor GEÇİCEKMİ BİRİ SÖYLESİN LÜTFEEENNNsenağlama

arkadaşlar ben kullandım bu krem ilk kullanırken yara izlerini koyulaştırıp sonradan rengiini biraz açıyor o yuzden yüzünüze fln kullanmadan önce düşünün derim düzelene kadar bir süre daha blirgin bir lekeyle gezebilirsiniizzz

şuanda belirgin lekelerle geziyorum :çok üzgünüm:geçicek dimi bu lekeler kırmızılıklar

ben de kullandim o kremin iki turu var biri 2 lik biri 4 luk
2lik kullaninca yanma ya da soyulma olmaz ama 4 luk kullandim yanlislikla o yakti baya dikkat etmek lazim

Bana niye bişey olmadı onu anlamadım..2 lik te 4 lük te kullandım..
Cildin hassasiyeti ile ilgili bir durum..Akşam expigmnet sürdükten sonra..
Gündüz de bepantenle destekleyebilirsiniz..

Bende kullanıyorum iyi geldi.Bu ilaç soymuyor ve kızartmıyorki:uhm:

Bende kullanıyorum iyi geldi.Bu ilaç soymuyor ve kızartmıyorki:uhm:

peki sadece lekelere mi sürdün
sadece lekelere sürdüysen renk farklılığı olmadımı yüzünde
olduysa da eski haline döndümü yani ernk farklılığı yok oldumu :-)
birz çk sordm kusura bakma:-):çok üzgünüm:

Expigment,en 2 ay kullanım sonrasında sonuç veriyor arkadaşlar....
soyulma yapıyor evet,zaten mantık bu,soyulunca allttaki deri açık renk oluyor...
ama...
önemli bir yan etkisi var,unutmamak gerek.Kesinlikle güneş battıktan sonra uygulanıyor....eğer güneş değerse kremi uyguladığınız bölgeye leke daha ciddi boyutlarda daha koyu bir hal alıyor...
kremi akşam sürdük,sabah güneşe çıkmadan mutlaka 50 faktörlü güneş koruyucu kullanmanız gerek
yoksa leke artarark ilerliyor.
bu yan etki yüzünden kışın kullanımı öneriliyor zaten.
yine de bu topic de defalarca yazdım ama,DOKTORA DANIŞMADAN KULLANMAYIN!!!!

% 2 lik kremini 22 gündür kullanıyorum,önce sadece leke yerlerine sürdüm sonra baktım birşey olmuyor,derimi de soymuyor bende tüm yüzüme kullanmaya başladım..evet açılma var ama öyle çok büyük bir açılma değil,maksimum 1 ton.

Arkadaşlar merhaba.
uzun zamandır yazdıklarınızı takip ediyorum. ben de dün bir dermatoloğa gittim yüzümdeki güneş lekeleri için. expigment %2 ve eumovate (hatırladığım kadarıyla böyle yazılıyo) diye bi krem verdi. ayrıca daylong güneş kremi spf 50. expigmenti akşam 19:00 - 23:00 arası. eumovate'ı da yatarken sürmemi önerdi. gündüz koruyucuyu ihmal etme, expigmenti sadece lekelere sür dedi. orda sormayı unuttum ama sorun tam da bu. deneyimli bi arkadaş cvp yazarsa çok sevinirim. neredeyse her iki yanağımı kaplayan ve burnumun üzerinde sık ve açık kahverengi bu lekelere etrafa taşırmadan sürmek çok ama çok zor. acaba bu bölgeye komple sürmemin ne gibi zararları olur yazarsanız süper olur :) kafiye de yaptım hadi byeee...:)

Arkadaşlar merhaba.
uzun zamandır yazdıklarınızı takip ediyorum. ben de dün bir dermatoloğa gittim yüzümdeki güneş lekeleri için. expigment %2 ve eumovate (hatırladığım kadarıyla böyle yazılıyo) diye bi krem verdi. ayrıca daylong güneş kremi spf 50. expigmenti akşam 19:00 - 23:00 arası. eumovate'ı da yatarken sürmemi önerdi. gündüz koruyucuyu ihmal etme, expigmenti sadece lekelere sür dedi. orda sormayı unuttum ama sorun tam da bu. deneyimli bi arkadaş cvp yazarsa çok sevinirim. neredeyse her iki yanağımı kaplayan ve burnumun üzerinde sık ve açık kahverengi bu lekelere etrafa taşırmadan sürmek çok ama çok zor. acaba bu bölgeye komple sürmemin ne gibi zararları olur yazarsanız süper olur :) kafiye de yaptım hadi byeee...:)

arkadaslar ben sivilce lekelerim için geçen sene bu kremi kullandım harikaydı gerçekten çook kısa sürede inanılmaz sonuç aldım.. bi sene hiç kullanmadım aynı bölgede tekrar sivilce çıkmaya başladı.. sivilcelerimi yok ettikten sonra bu kremi tekrar aldım izleri geçsin diye.. bu sefer tık yok.. hiç bi ilerleme olmaz mı yaa.. kremin içeriğini mi değiştirdiler naptılar anlamadım.. cilt yapım mı değişti bu mümkün mü ki.. 2 haftadır kullanıyorum ne soyulma ne yanma hiç bişey yok sanki nemlendirici sürüyorum.. kullanmaya devam etsem mi sizce

arkadaşlar bu krem bikini bölgesinin rengini açmak içinde kullanılır her halde ben yarın alacam gece yatarken iç çamaşırsız gecelikle yatacam bakalım sonuç ne olacak bir hafta sonra gelişmeleri yazarım

ben bacaklarımdaki kurdeşen izleri için kullandım fayda etmedi.. şuan sivilce izlerime sürüyorum.. 2 haftadır tık yok.. bugün yüzümü iyice yıkadım.. baktım soyuluyo.. demekki yüzümü iyice temizlemem gerekiyomuşş.. böyle sabun beziyle yıkadım yüzümü.. birazdan gene sürecem bu sefer geçer.. çünkü ölü tabaka gitti resmen yüzümden bugün...

burcu ben bu kremi 5 gündür kullanıyorum. daha önce lekelerim beni rahatsız etmiyodu. buradaki yorumları okuyunca doktora gidip kullanmaya karar verdim. valla benim de 5 gündür ne kızarıklık ne bi yanma ne de en ufak bi soyulma var. korka korka az az sürüyodum akşamları ama son 2 gündür daha yoğun sürmeye başladım. en ufak bi ilerleme için merakla bekliyorum. baktım olmadı %4 olanına geçicem. ama bildiğim kadarıyla daha erken. en az 1 ay dene bence, olmadı tekrar bi dermatoloğa görünürsün. belki geçen yıl kullandığında yenilenen cildin bazı şeylere daha dayanıklı hale gelmiş olabilir. ama tabi bu sadece bi yorum...

X