Lekeler, Çiller Expigment krem kullanp sonu alanlar paylaabilir mi?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
mrbbb arkadaşlarr ben 18 yaşındayım expigmenti 1 seneden beri kullanıyorum o kadar çok faydası olduki yüzümde saylcak şekilde kaldı ve onu bile kafama takıp hala kullanıyorum kremi doktora gittim hiç bir zararı olmadığını ve sürekli kullanabileceğimi söledi sizin bildiğiniz zararları var mı sölermsiniz

1 senedir kullanıyomussun yüzünün rengi çok çok açılmış oLmalı
yani açıldımı yoksa sadece lekelermi gitti

arkadaşlar expigmenti genital bölgedeki esmerliği geçirmek için kullanan we sonuç alan war mı aranızda? lütfen acil cewap.. genital bölgenin rengini nasıl açabiliriz? yardımlarınızı bekliyorumm.. :KK43:((

kızlar bende burda görmüştüm bu kremi aldım kullandım hem lekeleri hemde biraz cilt rengi açıyor diye ..
evet lekeleri gideriyor öyle kabuk kauk değilde minik minik soyulmalar oldu özellikle bruna yakın yerlerde eşimde farketti ..kullanmak istedi o da başladı kaydirigubbakcemile3
onda daha çok farketti inanın ellerindeki lekeler de gitti yüzündeki lekelerde ve açıldı adamın yüzü sigarayı bırakınca bir canlılık olur ya yüzde aynen öyle oldu ....
ben hala kullanıyorum ama unutuyorum onun kadar düzenli kullanamıyorum üşendiğimden akannehir

Arkadaşlar ben kullandım ve lekelerim açıldı..
Öyle birkaç hafta kullanmakla veya 1-2 ay kullanmakla tamamen giderecek diye birşey sözkonusu değil. Lekenin derecesine göre etki eder..8aydır kullanıyorum..lekelerim çok haifledi..

Arkadaşlar ben kullandım ve lekelerim açıldı..
Öyle birkaç hafta kullanmakla veya 1-2 ay kullanmakla tamamen giderecek diye birşey sözkonusu değil. Lekenin derecesine göre etki eder..8aydır kullanıyorum..lekelerim çok haifledi..
2006 modelim heidim bak burda da seni buldumzemuszemus opuyorumnanaktan % kaçlık expigment kullanmak gerek, ve tüm yüze mi uygulanıyor CADIARZU? sende soyulma oldu mu canikom?

lekeler gittigi gibi geri gelio:S
nasıl yani? lazer yaptırınca geri geliyormuş onu duydum da expigmentle geri geldiğini hiç duymamıştım CADIARZU :umursamaz:

ben güneş lekelerime kullanıyodum kışın. ama arttı lekelerim.
zaten şu lekelerden kurtulacam derken çoğaltıyorum offf

İlk olarak lekelenmeyi önlemek gerekiyor,güneş kreminin lüks değil gereklilik olduğunu herkes kanıksamalı ,sigara gibi cilt rengini bozan zararlılardanda uzak durmalı.İlaçları kullanırken biraz muhteviyatına bakmalı,yada bitkisel araçları.
*Elma sirkesi=asetik asittir,hani TCA peeling diyoruz ,kesinlikle tüm vucuda faydalı,saçlarımda durulamada kullanıyorum parlaklık kazandırıyor,kepeklenmeyi engelliyor
ciltte parlaklık kazandırıyor,lekelri açmada uzun vadede etkili ama basit leker,yani yüzeyel.
Buğu yapabilen varsa helel olsun diyorum,ben yüzümü silip duruluyorum sade1.derece yanık lekelerim sebebiyle renk açma işlemi üzerine kendimi denek olarak kullanıyorum,

*contraxtubex içeriği heparin olup kan dolaşımını artırarak iyileşmeyi sağlıyor,işe yaramadı ayrıca yüzümden pul pul döküldü,ve yanık lekesinede hiç faydası olmadı.

*expigment depigman etkisi var,renk değişimlerinde etkili,3gündür kullanımım sonucunda yüzümde yanma ,kızarıklık ve soyulmalar oldu %4 luk kullanıyorum,cildim oldukça kuru
ama öyle abartılı lekelerim yok sadece lekelere sürüyorum ki mantığı bu yüzün tamamına kulanılırsa tüm rengi açacağından leke yine koyu renk olarak kalacaktır.Yanık lekelerimede sürüyorum hiçbir etki olmadı,yüz daha hassas sanırım,neyse kreme devam ama çok kuruttugu bir gerçek üstüne gece kremi sürüyorum,burundan aşağısı kıpkırmızı bunu bir komplikasyon değilde ilaç etkileşimi olarak düşünüyorum.İlerleyen zamanlarda gelişmeleri sizlerle paylaşırım,oldukça uzun yazdım,forumu baştan sona okuduğum için tamamına cevabendir a.s

4.gün ve yüzüm soyulmaya başladı,bariz renk değişimi var,dökülen derilerin altından berrak canlı pembe bir cilt geldi,ama cildi bayagı kurutuyor mımık hareketlerımden cnım acıdı yuzum o kadar gergındıkı yırtılacakmsı hıssı verdı,bol nemlendırıcı aksam temızlık ve ıstırahat

Son düzenleme:
İlk 3 günden sonra ara verdim,kuruluk ve soyulmalardan dolayı.Şimdi nemlendirici ile birlikte sadece bariz lekelere sürüyorum.Biraz sabır ve uzun kullanım gerekiyor ama cildiniz kuru ise ilk günlerde etki görürsünüz ama yeteri kadar sürmeye ve abartmamaya özen gösterin.

Soyucuların ve pigment açıcı kremlerin aylarca kullanılması gerekiyor. Bir haftalık deneyimle, ancak arada kaşıntı ve aşırı soyma yaptığında ara vermeniz gerektiğini anlarsınız.

CADIARZUçok soyuyor mu yüzü göRüLcek şekiLde :KK43:

ılk günlerde bariz kızarıklık,ve soyulma oldu bende,kuruya yakın cildim sanırım ondandır,2 haftalık kullanımım süresince kızarıklık dışı bir durum görmedim,sadece lekenin üstüne ve akşam kullanıyorum ve nemlendiricimi unutmuyorum.
Biraz mantıklı yaklaşın,tüm cilde sürerek lekeden nasıl kurtulacaksınız! tüm bölgenin rengi açılacak leke yine koyu kalacak.Evet sabır gerekli,ama derseniz daha hard bir çözüm istiyorum kimyasal peeling yaptırın ki mevsim uygun,ben o kadar abartmaya ihtiyaç duymadım.Ama uzman fikri almak hiiçç fena olmaz derim,yüzünüz önemlidir değil mi? önce dermatologa sonra gerekirs eonun önerisine göre tedavi yaptırabileceğiniz bir merkeze,ben en son dermatoloğa gidişimde azar işittim," hiçbirşeyim yokmuş" abartmayacakmışım.
Seçim sizin,çok abartmadan yorumum uzun vadede ve doğru kullanımda faydalı,ama melazma yada akne izleri için ne kadar sürede ve başarılı olur bilemem.

Son düzenleme:
İlk günlerde bariz kızarıklık,ve soyulma oldu bende,kuruya yakın cildim sanırım ondandır,2 haftalık kullanımım süresince kızarıklık dışı bir durum görmedim,sadece lekenin üstüne ve akşam kullanıyorum ve nemlendiricimi unutmuyorum.
Biraz mantıklı yaklaşın,tüm cilde sürerek lekeden nasıl kurtulacaksınız! tüm bölgenin rengi açılacak leke yine koyu kalacak.Evet sabır gerekli,ama derseniz daha hard bir çözüm istiyorum kimyasal peeling yaptırın ki mevsim uygun,ben o kadar abartmaya ihtiyaç duymadım.Ama uzman fikri almak hiiçç fena olmaz derim,yüzünüz önemlidir değil mi? önce dermatologa sonra gerekirs eonun önerisine göre tedavi yaptırabileceğiniz bir merkeze,ben en son dermatoloğa gidişimde azar işittim," hiçbirşeyim yokmuş" abartmayacakmışım.
Seçim sizin,çok abartmadan yorumum uzun vadede ve doğru kullanımda faydalı,ama melazma yada akne izleri için ne kadar sürede ve başarılı olur bilemem.
tşk edeRim
benim asıL meRk ettiğim konu yüzüm beyazlıcak ya
yazın güneş kremiyle birlikte kakao yğı kullansam yüzümü yeniden (çillerim belirmeden) bronzlatabilirmiyim?

X