Lekeler, Çiller Expigment krem kullanp sonu alanlar paylaabilir mi?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Selam
bendede dudak üstünde buradaki tüyleri sıksık almamın sonucunda ve güneşinde etkisiyle koyuluk var.pudrayla falan kapatmaya çalışıyorum ama iyi durmuyor.bir güzellik merkezinde bu sorunum için 200 tl vererek 3 adet ürün aldım ama hiç faydasını görmedim.bu söylediğiniz kremi reçeteyle mi alabiliyoruz?kullanırsam faydasını görür müüyüm sizce?

Bende de güneş lekeleri var doğumlardan sonra oldu cildiyeye bi türlü gidemedi acaba expigment ii gelirmi doğum sonrası oldu iki yuvarlak iz

ben ecz. krem yaptırdım bi tane güneş lekelerim için bir alışveriş merkezin de bi bayan sölemişti ok dar kötüydüki lekeler lazere gidecektim şim di mutlu son hiç kalmadı bgece sürüyorrum sabah yıkıyorum birede 60 faaktör koruyucu kullanıyorum
, :))

basic krem 20 gr
lanolin 10 gr
preapite blanch 0.5 gr dene ben çok çektim valla ama şimdi yok mutlulm tanıdık eczz. yaptır gramlarıına dikket etmesi gerekir işallah iyi gelir 1 yada açılıyo lekeler

arkadaşlar ben doktora gittim bayramdan önce bu kremide sordum genç bir cilde sahip olduğum için bu krem cildini yakar kızartır dedi kendisi cilt hastalıkları uzmanıydı ve başhekimlik yapmış zührevi hatalıkları hastanesinde düşünün yani bayağı deneyimli bi doktor söyledi bunu yazıktır cildimize bence doktora danışınnn

Bu kremi kullanmak istiyorum. Fakat kullanabilmem için illa ki bir doktorun mu vermiş olması gerekiyor? Burnumun ve yanaklarımın üstünde çok fazla olmasa da çiller var ve gitmelerini istiyorum. Ama doktor önermeden alıp kullansam bir zararı olur mu? Lütfen yardım =)

bnde kullanıorm yanık lekmdeki sonuç süper ama günşe kremi bıraktıktan ne kdar süre korunarak çıklcak bilen varmı

bence bu kremi kullanmak isteyen bütün bayanlar doktora sorup öyle kullansınlar mazallah cilde bilinçsiz yapılan işlemlerle cildi daha kötü yapabiliriz.lütfen bayanlar dikkatli davranın yüz bu başka bi yer deil.
bişey sormak istiyorum bunun için cildiyeye gitmemiz gerekir degğil mi?
yani yüzleirmizdeki lekeler için falan?CADIARZU

bişey sormak istiyorum bunun için cildiyeye gitmemiz gerekir degğil mi?
yani yüzleirmizdeki lekeler için falan?CADIARZU

Mutlaka gitmeniz gerekir...
Cilt bu,kullandığınız birşey dokunabilir,kurtulayım derken daha büyük sorunlar yaşayabilirsiniz..
Doktora danışılmadan kullanılmamalı expigment

tahriş edıyor soyuyor ama arkasından siyah leke bırakıor ıııhh tavsıye etmıorum

mrbbb arkadaşlarr ben 18 yaşındayım expigmenti 1 seneden beri kullanıyorum o kadar çok faydası olduki yüzümde saylcak şekilde kaldı ve onu bile kafama takıp hala kullanıyorum kremi doktora gittim hiç bir zararı olmadığını ve sürekli kullanabileceğimi söledi sizin bildiğiniz zararları var mı sölermsiniz

arkadaşlar ben 18 yaşındayım expigmentin o kadar faydası olduki çillerim yüzünden sürekli ağlıyodum doktora gittim 1 sene önce expigmenti yazdı ve 1 senedir kullanıyorum yüzümde sayılcak şekilde çil kaldı ve onlarında geçmesi için hala kullanıyorum çok mutluyum D::KK70:

slm kızlar bende expigment krem kullandım.ilk günlerde kızarıklık yaptı. beyaz tenliyim belki ondan,dr sordum bana hipokort diye bir krem verdi.expigment akşam,hipokort sabah sürülücekti.kullandım soyulmalar oldu, kurudu döküldü.daha sonra yüzde 4 olandan kullandım.kızarıklık devam etti bu arada ama cilt temizlendi pembe oldu.sonra sıkıldım bıraktım.ve sonuç gene aynı daha fazlada oldu diyebilirim.kızarık yüzle dolaşmam da cabası,şimdi kızlar bide şu var leke yüzeysel ise geçiyor.benim dogum.k hapları,ve gebelik lekeleri idi. derindi galiba geçmedi.yüzeysel lekeleri geçirebilir.denemek lazım ama dr kontorolunde...

bende kullandım iki defa hiç bir faydası yok bırakın lekeleri açmayı ne soyulma ne kızarıklık hiç bir etki aksine cildimi yağlandırdı

bendnzcim bende de çiller var özellikle burun çevremde ve çok rahatsız ediyor.. doktora gittim ama expigment vermedi ben de eczaneden kendim aldım.. şimdi %2 lik olandan kullanıyorum bana önerilerin var mı..

arkadaşlar ben 18 yaşındayım expigmentin o kadar faydası olduki çillerim yüzünden sürekli ağlıyodum doktora gittim 1 sene önce expigmenti yazdı ve 1 senedir kullanıyorum yüzümde sayılcak şekilde çil kaldı ve onlarında geçmesi için hala kullanıyorum çok mutluyum D::KK70:

bendnzcim bende de çiller var özellikle burun çevremde ve çok rahatsız ediyor.. doktora gittim ama expigment vermedi ben de eczaneden kendim aldım.. şimdi %2 lik olandan kullanıyorum bana önerilerin var mı..

X