Lekeler, Çiller expigment kullanıp yüzü kızaran kahverengi belirgin leke oluşanlar

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

hayal8101

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2014
163
6
34
mrb 1 ay expigment %2 kullandım kızarma soyulma kabuklanma yanık gibi lekeler oluştu ama 25 gün sonra yüzüm alıştı artık kızarma olmuyordu %4 olanına geçtim ama aynı sorunları tekrar yaşadım % 4 olanında 1 hafta oldu kullanmayı bırakalı ama belirgin kahverengi leker kaldı 1 hafta geçmesine rağmen koyu kahverengi leker duruyor hafif yanık lekesi gibi de diyebilirim sürdüğüm yerlerde kalan izler böyle durum yaşan varmı aca bu koyu kahve leker gidiyormu kalıyor mu yada ne yapmalı bilgi verirseniz sevinirim şimdiden tşk.ler

Bende kullandım bu lanet kremi.. Zaten bir hafta içerisinde boynum tanınmaz hale gelince bıraktım ve devamını getirmedim benim lekelerim bariz olduğu için ek bir artış oldu mu bunu tahlil edemedim inan. Bir cildiyeye görün istersen

Bende kullandım bu lanet kremi.. Zaten bir hafta içerisinde boynum tanınmaz hale gelince bıraktım ve devamını getirmedim benim lekelerim bariz olduğu için ek bir artış oldu mu bunu tahlil edemedim inan. Bir cildiyeye görün istersen

nekadar süre kullandın kızarma yada yanık gibi leker oldumu

2. günde başlıyor kızarmalar morarmalar zaten ben 1 hafta dayanabildim en fazla tüpü bitiremedim bile :KK50:

ben 1 ay %2 kullandım 20/25 gün de %4 lük ama %4 olanından sonra belirgin yanık gibi kahverengi leker kaldı 10 gün bekledim düzelir mi diye baktım değişiklik yok şimdi gene %2 ye başladım o kalan kahverengi lekere 2 gün oldu gene kızardı :)

ben 1 ay %2 kullandım 20/25 gün de %4 lük ama %4 olanından sonra belirgin yanık gibi kahverengi leker kaldı 10 gün bekledim düzelir mi diye baktım değişiklik yok şimdi gene %2 ye başladım o kalan kahverengi lekere 2 gün oldu gene kızardı :)

Bana doktor 2 tup kullanacaksın dayan soyulsada kızarsada dayan demişti düzelecek demişti ama dayanmak ne mümkün inanki yanık gibi olmustu benımki :KK50:..

Bana doktor 2 tup kullanacaksın dayan soyulsada kızarsada dayan demişti düzelecek demişti ama dayanmak ne mümkün inanki yanık gibi olmustu benımki :KK50:..

işte o yanık gibi olan leker geçtimi yada nekadar sürdü hatırlıyormusun ben günlerce cvp bekledim araştırdım kimseden cvp bulamayınca tekrar başladım :))
şimdi işte sadece o yanık gibi leke kalan yerlere sürüyorum

işte o yanık gibi olan leker geçtimi yada nekadar sürdü hatırlıyormusun ben günlerce cvp bekledim araştırdım kimseden cvp bulamayınca tekrar başladım :))

10 gün bekledim düzelir toparlanır belki diye ama az mı bekledim acaba bilmiyorum yineden iki gündür sürüyorum birde elmacık kemik tarafında sağda ve solda kaldı iki tarafta böyle yandan yanık gibi duruyordu

Yanık gibi olanlar geçti tabiki.. ımmm ne kadar süre sonra geçti dersen de bi 10 günü bulmuştur diyebilirim.

Sütten ağzın yanmış daha kaynarını içiyorsun :KK1:

ya hep böyle kalacak sandım geçmicek sandım diye yüzümdeki diğer yerlere de kullandım pek sorun yaşamadım sadece elmacık kemik yanlarında kaldı diye diğer yerleri geçirdi belki bidaha kullanırsam kalanları da geçirir diye

ya hep böyle kalacak sandım geçmicek sandım diye yüzümdeki diğer yerlere de kullandım pek sorun yaşamadım sadece elmacık kemik yanlarında kaldı diye diğer yerleri geçirdi belki bidaha kullanırsam kalanları da geçirir diye

sonradaneçeceğini bilseydim yada emin olabilseydim tekrar başlamazdım zaten kimseden de dönüş olmayınca mecbur kullandım

Anladım canım inşallah geçiriirr sorun olmaz :26:

X