Saç Rengi ve Saç Boyama Extra Blond(doğal saç açıcı sprey)

yok mu arkadaşlar kullananlar başka? kimyasal madde var mıdır boyalarda olduğu gibi bu karışımda?

hidrojen peroksit, boyalarda oksidan olarak kullanılan maddeyle aynı. yani saça zarar verir, kimyasal sonuçta.

bu zararlıdır yanlız çünkü peroksit var içinde az da olsa bi yıpratma saçı incelteme görülür. ben bi kaç kez saçımı peroksitle açmıştım oradan biliyorum saçlarım dalgalı -kıvırcıktır ama peroksitle açtığım yerler şeklini kaybettiler bir yıl geçti üzerinden ama açılan yerler hala zayıf ve açılmamış tarafa göre ince telli .tavsiyem kızınız çok kullanmasın pis kokuyor demişssiniz peroksitte pis kokar ve 25lira çok pahalı bunun yerine 75kuruşa peroksit alıp saç açmak aynı yere geliyor aynı işi görür.

ben 3 aydan beri kullanıyorum çok güzel bir ürün taBİ çok sık kullanmıyorum ara ara ama herkes saçımı çok begendi boyamı dıye soruyor saçlarımda biraz yıpranma oldu ama çok degil .

-16 liraya aldım.
-Eczaneden aldım.
-Saçıma sıkıp güneşte yarım saat bekledim saçım ilk yapışta 1 ton açıldı. (saçım kahverengi olduğundan daha açık renkler 2 ton açılır)

Ben de dün aldım (20 tl'ye). Ve ilk uygulamayı dün yaptım, akşam yaptığımdan fön makinesiyle kuruttum. Pek fark olmadı zaten çok az sıkmıştım. Saçımın arkalarında çooook önceden boya vardı oralara da sıktım bi fark olmadı. Bu sabah yine yaptım (ıslak saça iyice sıktım sonra bol bol taradım, güneşte kuruyana kadar bekledim). 1 2 ton açılmış gibi. Saçlarımın zarar göreceğini bile bile 3 4 gün daha üst üste yapacağım, saçım açık kumral açılsın artık :KK43:

Son düzenleme:
X