Saç Rengi ve Saç Boyama Extra Blond(doğal saç açıcı sprey)

kızımda bu spreyden sürdü kumral ve hiçte turunçlaşmadı rahatlıkla sürünüz

arkadaslar:KK43:((( acı cekıyorum resmen.extra blond sac acııcı spreyı kullanıyorum 20 gundur. ılk ıkı uc kullanımımda ınsanlar ya sacların ısıl ısıl kendı rengınne ısıltı vermısın mukemmel duruyo nabtın maskemı dediler.gaza geldim kullanmaya devam ettim extra blonde sac acıcı spreyli. saçlarım sımdı karamelturuncu gıbı ıgrenc berbat. cok kötüyüm nabıcam...kendı rengime dönememmi artık.kendı rengıme döndurucu bı ılaç yokmu yaa ben bunun sacımı turuncu edecegını dusunnmedım hıc turunculukddan nefret edıyorummmmmmmmm :KK14:
devammı etmelıyım sarıya ccevırırmı ıyıce turuncu olmasın.bı kurtarıcı yokmu:KK53::KK43:

arkadaslar:KK43:((( acı cekıyorum resmen.extra blond sac acııcı spreyı kullanıyorum 20 gundur. ılk ıkı uc kullanımımda ınsanlar ya sacların ısıl ısıl kendı rengınne ısıltı vermısın mukemmel duruyo nabtın maskemı dediler.gaza geldim kullanmaya devam ettim extra blonde sac acıcı spreyli. Saçlarım sımdı karamelturuncu gıbı ıgrenc berbat. Cok kötüyüm nabıcam...kendı rengime dönememmi artık.kendı rengıme döndurucu bı ılaç yokmu yaa ben bunun sacımı turuncu edecegını dusunnmedım hıc turunculukddan nefret edıyorummmmmmmmm :KK14:
Devammı etmelıyım sarıya ccevırırmı ıyıce turuncu olmasın.bı kurtarıcı yokmu:KK53::KK43:

benım saçlarım turuncu oldu acaba 20 gundur kullanıorum fılan ya ılerledıkce bu turunculuk gıdermi ablacım:KK43::KK19:

En son kullanıp yazıcam demiştim ama dönememişim. Geçen yıl 3 kere falan kullandım saçlarım uzun olduğu için şişenin çoğunu kullandım.Saçlarım açık kahveydi şuan sarıya yakın. İlk yaptığınızda turuncumsu birşey çıkabilir ama zamanla açılmaya devam ediyo ve sarıya dönüyor. Bende öle oldu en azından. Şuan dipleri geldi saçlarımın tekrar yapmayı düşünüyorum. Çok sık aralıklarla yapmazsanız zarar vermiyor. İçinde hdrojenperoksit var doğru ama sanırım seyreltilmiş halde çünkü ilk kullandığınızda çok az bi değişim yapıyor öle baya fark oluşmuyor.

Extra blondu burda gördüm ve aldım. Benim saçlarımın rengi koyu kumraldı dün hava güneşliydi güzelce saçıma sıkıp balkonda oturdum kuruyunca bide baktımki saçlarım baya açılmış ama böyle turuncumsu bir renk ve hiç hoşuma gitmedi çok pişman oldum 19 yaşındayım saçıma boya değmedi ama böyle olunca gidip boya aldım ve saçımı boyadım ona rağmen eski saç rengime kavuşamadım çok üzüldüm bence sizde kullanmadn önce saçınızın küçük bir bölümünde test edin rengi beğenmezseniz saçınızın tamamını mahvememiş olursunuz.

bu spreyin kullanımında önemli olan ısı vermek. güneşte yeterince kalamazsanız renk de yeterince açılmaz ve turunculuk kalır. o nedenle saç kurutma makinesi kullanın. 1-2 kez daha uygulama yapın yeterince açılmadıysa. tabi saçı koyu kahve olanlar sapsarı olacaklarını düşünmesinler. koyu kahve saç bu ürünle bakırımsı şekilde açılır. bu ürün en iyi kumral ve açık kumral saçlara olur...

Evet daha iyi eğer saçın kumral ise tabi ilk yapışta abartmıyacaksın bu ürünü az dozda kullanacaksın 7/8 ay dayanır ve altın rengi verir saçına güneşin altında durmalısın
oksijenli su da sarartmıyor mu? bu ürün daha mı iyi?

merhaba arkadaslar ben yeni uye oldum biraz zorlandim cozmeye calisiyorum suanda siteyi . benim merak ettigim birsey var ben kizil saca extra blond spreyi uygulasam pembemsi bir acilma olurmu yoksa sararirmi . bilgisi olan varsa yardimci olursa sevinirim ☺☺

X