Saç Rengi ve Saç Boyama Extra Blond(doğal saç açıcı sprey)

saçınızda boya var mıydı peki

hayır. saçım açık kahverengi ya da koyu kumral. iki yılda bir sarı aşkı gelir. kuaförde mutsuz olurum, saçım yıpranır. üç gün sonra kahveye dönerim. iki kez bu başıma geldi. iki yıldır boyatmadan sabrediyorum. kestirdim boyalardan kurtuldum. şimdi aynısı olur diye cesaret edemiyorum.
bununla biraz oyalacağım sanırım. :)

hayır. saçım açık kahverengi ya da koyu kumral. iki yılda bir sarı aşkı gelir. kuaförde mutsuz olurum, saçım yıpranır. üç gün sonra kahveye dönerim. iki kez bu başıma geldi. iki yıldır boyatmadan sabrediyorum. kestirdim boyalardan kurtuldum. şimdi aynısı olur diye cesaret edemiyorum.
bununla biraz oyalacağım sanırım. :)

ne güzel boya yok sanslısınız.ben aslında 4-5 sene önce avonun açıcısını kullanıyordum ve çok memnundum herkes kendi saçınmı diyordu fakat o da satıştan kaldırıldı sonra papatya suyu denedim saçım açık kumral olmasına rağmen açmadı bende boyamak zorunda kaldım.bu spreyinde boyalı saçı açmadığını öğrenince dün saçımı boyadım tekrardan.

ne güzel boya yok sanslısınız.ben aslında 4-5 sene önce avonun açıcısını kullanıyordum ve çok memnundum herkes kendi saçınmı diyordu fakat o da satıştan kaldırıldı sonra papatya suyu denedim saçım açık kumral olmasına rağmen açmadı bende boyamak zorunda kaldım.bu spreyinde boyalı saçı açmadığını öğrenince dün saçımı boyadım tekrardan.
Kendime güvensem ben de boyatırdım. Hayırlı olsun :)

Bu spreyi (extra blond) ben de kullandım 2gün arayla 3 kez falan en son 2 gün önce saçımın belli yerlerine sıktım.farkedilir açılma olmuş ki görenler farketti.açık kumraldım güneş yanığına yakın bi açılma oldu,saçlarım ince telli yıpratmadı saçımı aksine ii geldi sanki.güneşe çıkmakla uğraşmak yerine fön makinesi kullandım memnun kaldım tavsiye ederim.

ben de kullandım bu spreyi.
saçımı 2 yıl önce arkadaşım saçını boyarken artan boyayla ben de sürmüştüm 15 dk sonra yıkamıştım korkup. saçım da hiç değişmemişti. neyse belli olmayan boya gitti tabi saçımdan. ben de bu spreyden kullanim dedim.
ıslak saça uyguladım gündüz balkonda kuruyana kadar bekledim. çabuk açılmasını istediğimden 5 gün ardarda yaptım. yarım ton belki açıldı :KK43: ve benim açım orta kumral-açık kumral arası yani.

ama bi arkadaşım da (saçı koyu kumral baya) kullandı bunu. o da gündüz kuruttu hatta bazen fön makinesiyle. 3 gün arayla yaptı. 2 ay sonunda saçı turumcumsu sarı oldu resmen dibi geldikçe fıslıyo :KK37: ama çiğ bi sarı oldu yani saçı çok koyu olduğundan.
benimkinin de açılması lazımdı gaza gelmiştim ama olmadı :KK9:

tüh turumcumsu sarı mı oldu ben de doğal kumralımsı sarı gibi istiyorum kullanmasam mı:KK43:

onların içinde oksijenli su + papatya suyu var yani oksijenli suyu sürüp güneşe çıkmakla aynı ayrıca turunculaştırma riski de var

tüh turumcumsu sarı mı oldu ben de doğal kumralımsı sarı gibi istiyorum kullanmasam mı:KK43:

canım ama o arkadaşımın saçı çok koyuydu. Siyaha dönük kahverengiydi. bak böyle sondaki doğal saçı diğer ikisi bu speyi kullandıktan sonra
$535874_3787680009753_127152416_n.jpg

Son düzenleme:
canım ama o arkadaşımın saçı çok koyuydu. Siyaha dönük kahverengiydi. bak böyle sondaki doğal saçı diğer ikisi bu speyi kullandıktan sonra
Eki Görüntüle 807815

baya açılmış ya boya gibi resmen bu spreyin bu kadar açacağını hiç düşünmemiştim.ama ben daha doğal bi sarı olsun istiyorum böyle dibi gelince çok belli oluyodur acaba az kullansak daha mı koyu sarı olur ki:d

baya açılmış ya boya gibi resmen bu spreyin bu kadar açacağını hiç düşünmemiştim.ama ben daha doğal bi sarı olsun istiyorum böyle dibi gelince çok belli oluyodur acaba az kullansak daha mı koyu sarı olur ki:d

yok canım miktarıyla alakası yok :) ama bu turuncudan sonra sarıya geçmeye başlıyo işte, o fotoğrafı bulamadım şimdi. Dibi gelince fıslıyodu bu arkadaşım da :KK1: bir de saçı koyu olduğundan böyle turunculaşıp sarılaştı.

yok canım miktarıyla alakası yok :) ama bu turuncudan sonra sarıya geçmeye başlıyo işte, o fotoğrafı bulamadım şimdi. Dibi gelince fıslıyodu bu arkadaşım da :KK1: bir de saçı koyu olduğundan böyle turunculaşıp sarılaştı.

hmmm anladım canım saol

onların içinde oksijenli su + papatya suyu var yani oksijenli suyu sürüp güneşe çıkmakla aynı ayrıca turunculaştırma riski de var

kızımda bu spreyden sürdü kumral ve hiçte turunçlaşmadı rahatlıkla sürünüz

bu rünün içinde Hidrojen Peroksit olduğu yazıyor bu madde saça zarar vermez mi? kimyasal maddeli mi bu ürün? kızınızın saçında sonradan oluşan bir yıpranma oldu mu yardımcı olur musunuz?

hayır yıpranma olmadı tavsiye ederim ama piyasada daha çok yurtdışından gelen markalar var bunca para verip almayın benim tavsiye ettiĞimi alın lütfen ,yerli mal olsun

Ben de kullandım hatta 1 şişem bitmek üzere maşallah saçım gür olduğu için anca :) ve aşırı beğendim 23 yaşında olmama rağmen boyatmama izin vermiyor annem babam ikilisi sağolsunlar:) ilk kullanımda hiç farketmedi , 2.den sonra farketti ve de çok güzel oldu hafif karamele döndü, saçlarım kumral açık renkti zaten ,önce turuncu olcak diye çok korktum ama olmadı çok şükür artık istediğim renge ulaştığı için kullanmıorum ve de hiç yıpranmadı tabi ben saç delisi olduğum için yaptığım bakımlardan da olabilir tabi,ve güneşte deil saç kurutma makinesiyle kuruttum her yapışımda

bişey sorucam benim saçım koyu kestane bu açıcı yıpratırmı çünkü son dönemlerde saçım anlayamadığım bi şekilde dökülüyor boyaya kesinlikle karşıyım ama saçım biraz karamel renginde olsun isterim bu açıcı acaba açarmı çünkü koyu saçları açmıyor diyen bi tarafta var :26:

hamileyim ve saçım sarı boyalı saç diplerim geldi ben bu durumdan çok rahatsızım.boya kullanmak istemiyorum ama gelen diplerin rengi en azından açılsın istiyorum çünkü asıl saç rengim bayağı koyu.burada bahsedilen açıcılı ürünler kimyasalları boya gibi mi?bilgisi olan var mı yardım :KK50:

hamileyim ve
saçım sarı boyalı saç diplerim geldi ben bu durumdan çok rahatsızım.boya
kullanmak istemiyorum ama gelen diplerin rengi en azından açılsın
istiyorum çünkü asıl saç rengim bayağı koyu.burada bahsedilen açıcılı
ürünler kimyasalları boya gibi mi?bilgisi olan var mı yardım
:KK50:

bence cocuğun sağlıklı doıması için bu ürü9ode kullanma benim eltim hamileyken çok saç boyattı aşırı süsüne düşkün biri şimdi çocuk hiperaktif epey zorlanıyorlar, çocuk çok yaramaz,bu üründede kimyasal var ,küçük oranda

Aldim bi urun blond dora diye ama iceriginde hidrojen peroksit var yanilmiyorsam o da oksijen suyu.dedigin dogru bebegim icin yapmamam lazim zaten stresli biriyim o bile hirpaliyordur minigimi ama hormonlarim beni mutsuz ediyo sacimda dibin gelmesine hic izin vermezdim simdi bayagi uzadi sinirim bozuluyor

arkadaslar:KK43:((( acı cekıyorum resmen.extra blond sac acııcı spreyı kullanıyorum 20 gundur. ılk ıkı uc kullanımımda ınsanlar ya sacların ısıl ısıl kendı rengınne ısıltı vermısın mukemmel duruyo nabtın maskemı dediler.gaza geldim kullanmaya devam ettim extra blonde sac acıcı spreyli. saçlarım sımdı karamelturuncu gıbı ıgrenc berbat. cok kötüyüm nabıcam...kendı rengime dönememmi artık.kendı rengıme döndurucu bı ılaç yokmu yaa ben bunun sacımı turuncu edecegını dusunnmedım hıc turunculukddan nefret edıyorummmmmmmmm :KK14:
devammı etmelıyım sarıya ccevırırmı ıyıce turuncu olmasın.bı kurtarıcı yokmu:KK53::KK43:

X