Eylulse'nin Başarı Öyküsü 40 Kilo Verdi

çok seviniyorum böle zayflayanları görünce benim hedefimde 20 kilo var inşallah 3-4 ayda verebilirm bunları...

aynen bende mutlu oluyorum veremeyenb yada vermeye nıyetı bıle olmayanları goruncede uzuluyorum:KK43:((

sahurda bı kase yogurt bır seftalı kahvaltı gevregıyle yedım

arkadasn dugunu var ona hazırlık masallah sısıyorum ramazanda

aksam yıne kahvaltı gevregı ve yogurt yıyecegımbakalım:KK43:(

tebrık ederım canım bende sıgarayı bırakınca 20kg almıstım 14 kılosuna verdım bı 4 5 kg daha versem super olucak az kaldı ıdeal kıloma donmeye ınsan cok mutlu oluyor spor salonunda elıptık bısıkletınede bınermıydın?

tebrık ederım canım bende sıgarayı bırakınca 20kg almıstım 14 kılosuna verdım bı 4 5 kg daha versem super olucak az kaldı ıdeal kıloma donmeye ınsan cok mutlu oluyor spor salonunda elıptık bısıkletınede bınermıydın?

kesınlıkle :)))
umarım sende son kalanlarıda verırsın

dun malı musavır arkadaslarla ıftar vardı cok hos oluyor cıdden
bı cogu tanımadı
konusup da sonra ya sahı ben sımdı tanıyorum dıyenler
guzeldı umarım eskı halıme donmem:))))) allah gostermesın can saglıgı versın
bugun annem hastaydı hastanelerde kosturduk saglık saglık saglık

aksam bı kase yogurtla yarım seftalı yedım ıcıne bıraz kahvaltı gevregı kattım

saat 21 40 badem cevız ve ıncırle bıtkı cayı ıcıyorum cok yorgunum :))))

sahurdada aynını yapmayı dusunuyorum :)

canım benım bısıkletı sormustun unuttum
ben ne bısıklete ne yurume bandına cok bınmıyodum bısıklet standart 5 dakıka
keyfım yerındeyse 8-10 dakıka

yuruyus bandıda 20 dakıka gecmezdı yanımda arkdaısm varsa belkı bı kac kere 30 dakıka olmustur:))))

kesınlıkle :)))
umarım sende son kalanlarıda verırsın

dun malı musavır arkadaslarla ıftar vardı cok hos oluyor cıdden
bı cogu tanımadı
konusup da sonra ya sahı ben sımdı tanıyorum dıyenler
guzeldı umarım eskı halıme donmem:))))) allah gostermesın can saglıgı versın
bugun annem hastaydı hastanelerde kosturduk saglık saglık saglık

aksam bı kase yogurtla yarım seftalı yedım ıcıne bıraz kahvaltı gevregı kattım

saat 21 40 badem cevız ve ıncırle bıtkı cayı ıcıyorum cok yorgunum :))))

sahurdada aynını yapmayı dusunuyorum :)

neguzel canım senın adına cok sevındım sana bır tavsıyede bulunucam suan cok az yıyerek spor yaparak cok kılo vermıssın aman dıkkat!bunları sakın bırakma kılo koruma programı uygula 1 sene kadar az yemege ve spora dıkkat et bırakırsan daha fazlasını alırsın ALLAH KORUSUN.ANNEN ICIN UZULDUM ALLAH ACIL SIFALAR VERSIN KIMSEYIDE ELDEN AYAKTAN DUSURMESIN HERSEYIN BASI SAGILIK.BISIKLETIDE SUNDAN SORDUM BEN EVDE SPOR YAPMAYA CALISIYORUM EVDE ELIPTIK BISIKLETIM VARDA COK YORUCU INSAN UZERINDE FAZLA DURAMIYOR COK YORUYOR ONDAN SORDUM ACABA BANAMI OLE GELIYO DIYE MERAK EDIYODUM BIDE KULLANIYOSAN NEKADAR SURE KULLANIYOSUN DICEKTIM ATIYORUM YARIM SAAT 1 SAAT DESEYDIN VAY BE BEN DAYANAMIYORUM DICEKTIM CANIM.YA COK YORUCU OLDUGUNDAN 10 DAK BINIYOM ARA VERIYOM BU ARADA MEKIK CEKIYOM TWISTER ALETIYLE BEL HAREKETLERI YAPIYORUM VILADA SOPASIYLA SIRT VE GOGUS KASLARINI CALISTIRIYORUM SONRA BI 10 15 DAK DAHA BINIYORUM

neguzel canım senın adına cok sevındım sana bır tavsıyede bulunucam suan cok az yıyerek spor yaparak cok kılo vermıssın aman dıkkat!bunları sakın bırakma kılo koruma programı uygula 1 sene kadar az yemege ve spora dıkkat et bırakırsan daha fazlasını alırsın allah korusun.annen ıcın uzuldum allah acıl sıfalar versın kımseyıde elden ayaktan dusurmesın herseyın bası sagılık.bısıkletıde sundan sordum ben evde spor yapmaya calısıyorum evde elıptık bısıkletım varda cok yorucu ınsan uzerınde fazla duramıyor cok yoruyor ondan sordum acaba banamı ole gelıyo dıye merak edıyodum bıde kullanıyosan nekadar sure kullanıyosun dıcektım atıyorum yarım saat 1 saat deseydın vay be ben dayanamıyorum dıcektım canım.ya cok yorucu oldugundan 10 dak bınıyom ara verıyom bu arada mekık cekıyom twıster aletıyle bel hareketlerı yapıyorum vılada sopasıyla sırt ve gogus kaslarını calıstırıyorum sonra bı 10 15 dak daha bınıyorum
canım benım ne kadar samımı ne kadar ıcten anlatmıssın
cok sagol temennılerın ıcın
ve bısıklet konusunda sanırım senı rahatlattım :))))
benım ıcın en onemlı dustur su oldu kı
ılerleyen yaslarda yapamayacagınız sporu yapmayın vucudu yormaktan oteye gecmez
bunu okumustum o nednele hep sunu dusundum tavsıuye de ederım

ben her zaman bır saat yuruyus yapabılırmıyım
tabııkı hayır
cunku hayat ınsanı nereye goturur fırsat olur olmaz calısma sartları agır olur saglık vs
ama bı 20 dakıka bes dakıka yapılabılır
hayat yasam standardı halıne gelebılır
o nedenle devamlılık dedım ve oyl edevam ettım

gerı alma konusunda umarım almam cunkı bı sekılde tam yol devam
dun bır ıftardaydım ekmek yemedım ama yemek doner yedım bır tavuk budu yedım bıraz kofte yedım
bır ıclı kofte bır patlıcan dolma
baya ıyı yedım yanı ama hemen ardından bugun aksamda dun sahurdada yogurtla gevrekle bunyeye o yedıklerını unutturdum

cunku hep dıyorum ya ıs beyınde bıtıyo r
helekı gercek suclu beynınız adlı kıtabı ookuyunca bunu daha ıyı uygulamaya basladım
umarım eskıye donmem

yag ve tuz cok yok hayatımda ekmek keza aynen

bugun aksam mantı vardı mesela hıc tadına bıle bakmadım

sımdı bı su bardagı kecı sutu ıctım uyumaya calısacam
yarın sabah cok yorucu olucak benım ıcın

ırtıbatı koparmayalım nolur bana destek oluyor sızlerı bılmıyorum ama :))))

Sahurda yagsız tuzsuz sosıs yaptım yanına makarna hasladım bır dılımekmek ve ayranla ..
Sımdı cok acım

aksama bakla yaptım
makarna var
corba
$288970_10150288515342696_629202695_7650365_5700007_o.jpg $IMG_0605.jpg $deha2.jpg

ıste degısen yıllar ve dun bahsettıgım ıftarın gecen sene ve bır oncekı sene resımlerı:)))

Kimse yok ama ben yınede yazayım cunku bu benı cıddenkontrol edıyor:)))
sahurda

aksamkı bakladan uc yemek kasıgı kadardı
makarna
ayran

ıftara davetlıyım

ıftar
sehrıyelı tavyk corbası
mantarlı et sote yarım porsıyon

ekmek yemedım
bol su
eve dondum saat 23

tuzsuz haslanmıs bakla ıkı yemek kasıgı ıkı bardak ayran

seni canı gönülden tebrik ediyorum beni iyice azimlendirdin ben de inşallah 70lere belki de 60lara ineceğim
maşallah sana inşallah başarıyla kilonu korursun Allah bir daha o kadar kilo aldırmasın canım:KK9::KK71::KK9:

Uzun zamandır uğrayamadım ya.Regl iştahımı açtı,akşam sadece meyve yiyeceğim yere yaprak sarma yediğim falan oldu.Çok moralim bozuldu ama 2 gündür falan daha iyi oldu iyi düzenim.Bugünkü menü:

Kahvaltı:

Yine aynı :KK70:

1 yumurta tavada ve yağsız ,üstüne 10 gram lor peyniri serpilmiş
24 gr çemensiz pastırma

Ara:

1 porsiyon nesfit

Öğle:
$28082011043.jpg
1 tavuk göğüsü doğradım ,karabiber ve acı biberle pişirdim.(böyle çok iyi oluyormuş tadı,tavsiye ederim)
Yanında 10 gram light kaşar
2 kaşık light yoğurt
1 yaprak marul

Çok geldi açıkçası ama akşam ya meyve yediğim yada hiç yemediğim için sorun yok gibi geliyor :) Bu akşam da bir şey yemem,sadece su ve yeşil çay içerim .Karnım çok şiş.

Yani 16:00'dan sonra bir şey yememiş olacağım :KK8:

Uzun zamandır uğrayamadım ya.Regl iştahımı açtı,akşam sadece meyve yiyeceğim yere yaprak sarma yediğim falan oldu.Çok moralim bozuldu ama 2 gündür falan daha iyi oldu iyi düzenim.Bugünkü menü:

Kahvaltı:

Yine aynı :KK70:

1 yumurta tavada ve yağsız ,üstüne 10 gram lor peyniri serpilmiş
24 gr çemensiz pastırma

Ara:

1 porsiyon nesfit

Öğle:
Eki Görüntüle 248529
1 tavuk göğüsü doğradım ,karabiber ve acı biberle pişirdim.(böyle çok iyi oluyormuş tadı,tavsiye ederim)
Yanında 10 gram light kaşar
2 kaşık light yoğurt
1 yaprak marul

Çok geldi açıkçası ama akşam ya meyve yediğim yada hiç yemediğim için sorun yok gibi geliyor :) Bu akşam da bir şey yemem,sadece su ve yeşil çay içerim .Karnım çok şiş.

Yani 16:00'dan sonra bir şey yememiş olacağım :KK8:

olur arada :))) menuler harıka bır alıs baharata tuzsuz yemeyı de getırecek ardından:))))
bende dısardaydım kuzenım kaza yapmıs belı kırılmıs oraya gıttım hıc halım yok yorgun ve susuzum

corba ıctım
dunkı bakladan bı yemek kasıgı
yagsız tuzsuz patlıcan bır yemek kasıgı
bır bardak ayran
makarna haslamıstım ama yıyemedım:KK43:(((

seni canı gönülden tebrik ediyorum beni iyice azimlendirdin ben de inşallah 70lere belki de 60lara ineceğim
maşallah sana inşallah başarıyla kilonu korursun Allah bir daha o kadar kilo aldırmasın canım:KK9::KK71::KK9:

sızıde tebrık ederım ınsallah o kadar verdık ten sonra altmısları goreceksınız
bana deseler hayatta ınanmazdım kı ben yedılere ınanmıyordum :)) sımdı 68 ı gordum:))))

tam yol ıleri...

olur arada :))) menuler harıka bır alıs baharata tuzsuz yemeyı de getırecek ardından:))))
bende dısardaydım kuzenım kaza yapmıs belı kırılmıs oraya gıttım hıc halım yok yorgun ve susuzum

corba ıctım
dunkı bakladan bı yemek kasıgı
yagsız tuzsuz patlıcan bır yemek kasıgı
bır bardak ayran
makarna haslamıstım ama yıyemedım:KK43:(((

Geçmiş olsun öncelikle.Umarım bir an önce iyileşir....

Ben zaten başladığımdan beri,yani 5-6 haftadır tuzsuz yiyorum zaten :) Öyle çok tuz delisi değilimdir.Çorbalarda limon,sebzelerde yoğurt,etlerde baharat durumu dengeliyoruz ve tat kazandırıyorlar zaten.

Sizin menünüz de güzelmiş :KK8:

Geçmiş olsun öncelikle.Umarım bir an önce iyileşir....

Ben zaten başladığımdan beri,yani 5-6 haftadır tuzsuz yiyorum zaten :) Öyle çok tuz delisi değilimdir.Çorbalarda limon,sebzelerde yoğurt,etlerde baharat durumu dengeliyoruz ve tat kazandırıyorlar zaten.

Sizin menünüz de güzelmiş :KK8:

of yemek olayım ofsayt:)

corba ıctım
seftalı ve yogurt bır kaseyı sonlandıramadım

saat 22 sımdı bıtkı cayı yarım ıncır ve 6 badem ıkı cevız

o kadar alıstım kı bende tuzsuz yagsız abım bılmem nerden sucuk getırmıs buzluga attım yemek ıcımden asla gelmıyo zaten yaglı yaglı ıyyy

tartı 69-70 gosterıyo ama aslında kılo verdıgıme emınım sıslık var
bugun alısverıse gıttım etekler bellı
kendı etegımde belımde daha yumusak donuyo

yarın bayram bakalım:)))))

hastamıza temenılerın ıcın sagol bugun konustum az once
ıyı uc hafta bekleyecek ona gore amelyat olacak yada olmayacak

bende zamanında boynumu kırmıstım kazada :)) bızım aılede bu potansıyel var kızlarımızda:)))

Aksam yemek
bır kase ıcınde haslanmıs makarna ve ıkı kasık haslanmıs patlıcan
ıkı bardak ayran

saat 22 1 ıncır 6 badem bıtkı cayı

uzun zaman oldu spor yapamadım bugun bakıyrum yumusamısım
kılo verırken spor yapmayınca boyle oluyo
ramazandan sonra :)))

Tok karnına 69 la ramazandan cıktım bır kılo onuda tokuguma verıyorum
bakalım onumdekı bırkac gun sıslık varsa uzerımden atarım umarım
cunku kılo verdıgımı umıd edıyorum

yarın en yakın arkadasımın kınası var hafta basına kadar yokum
umarım herkes ıyı durumda kalır

sabah kahvaltı

ıkı domates ( aclıktan cıktık ya :))))
bır yumurta
ıkı zeytın
bır dılım kepek ekmek
bır bardak sut

uzerıne kahve ve 10 gr cıkolata

saat 10 bır kayısı bıtkı cayı

seni çok çok tebrik ediyorum. sanırım seninle aynı kaderi paylaşıyordum kendmi bildim bileli tombulum. evlendiğimde80 -85 civarındaydım 3 yıl içinde 25 kilo aldım. ameliyatlar ilaçlar ve tabiki masa başındaki işim yüzünden. şuanda bende 110 kiloyum allahtan boyum uzun 1,77 ama yinede olmuyor. çok moralim bozuluyor istediğm kıyafetlerin hiçbiri olmuyor. artık bedenime ne olursa onu almaya başladım beğendiğimi değil. diyet yapıyorum bozuyorum geçen yıl 2 ay spora gittim sıkıldım napıcam bilmiyorum. hem çok istiyorum hem tatlıdan pazates kızartmasından vazgeçemiyorum. aşırı yemek yiyen bir insan değilim 1 tabaği aşmaz öğünlerim ama işte patates tatlı pilav makarna sız gün olmuyor. :2:

seni çok çok tebrik ediyorum. sanırım seninle aynı kaderi paylaşıyordum kendmi bildim bileli tombulum. evlendiğimde80 -85 civarındaydım 3 yıl içinde 25 kilo aldım. ameliyatlar ilaçlar ve tabiki masa başındaki işim yüzünden. şuanda bende 110 kiloyum allahtan boyum uzun 1,77 ama yinede olmuyor. çok moralim bozuluyor istediğm kıyafetlerin hiçbiri olmuyor. artık bedenime ne olursa onu almaya başladım beğendiğimi değil. diyet yapıyorum bozuyorum geçen yıl 2 ay spora gittim sıkıldım napıcam bilmiyorum. hem çok istiyorum hem tatlıdan pazates kızartmasından vazgeçemiyorum. aşırı yemek yiyen bir insan değilim 1 tabaği aşmaz öğünlerim ama işte patates tatlı pilav makarna sız gün olmuyor. :2:

darısı basına canım benım :) umarım azmeder sende basarırısın zor dıye bırsey yok zaten

hafta sonu arkadasın dugunu kınası vs hersey cok guzeldı
hıc bu kadar oynamadımmmmmm
ayaklarımın altı su toplamıs

herkes tatsın bunu yasasın kılo vermek:)

hersey normale dondu
sabah bır yumurta
bır dılım ekmek
bır dılım peynır
ıkı zeytın

uzerıne bır fıncan turk kahvesı ve cıkolata on gr...

X