Eylulse'nin Başarı Öyküsü 40 Kilo Verdi

darısı basına canım benım :) umarım azmeder sende basarırısın zor dıye bırsey yok zaten

hafta sonu arkadasın dugunu kınası vs hersey cok guzeldı
hıc bu kadar oynamadımmmmmm
ayaklarımın altı su toplamıs

herkes tatsın bunu yasasın kılo vermek:)

hersey normale dondu
sabah bır yumurta
bır dılım ekmek
bır dılım peynır
ıkı zeytın

uzerıne bır fıncan turk kahvesı ve cıkolata on gr...

Eylul bayramda bile cok iyi gitmissin,tebrikler canim.Ben rotami azicik astim simdi yine duzene girecegim ins,Yegenin nasil oldu?umarim iyilesir cabucak.Spora basladin mi?Ben de gunluk tutuyorum,tek basima sorumluluk daha bir farkliymis:) hergun menulerimi yaziyorum.Simdi benim de canim turk kahvesi cekti..:KK68:

sizi tebrik ederim darısı başımıza

yurekten amınnnnnn ınsallah dıyorum:)))

helal olsun size

darısı basınıza her ısteyene...

Eylul bayramda bile cok iyi gitmissin,tebrikler canim.Ben rotami azicik astim simdi yine duzene girecegim ins,Yegenin nasil oldu?umarim iyilesir cabucak.Spora basladin mi?Ben de gunluk tutuyorum,tek basima sorumluluk daha bir farkliymis:) hergun menulerimi yaziyorum.Simdi benim de canim turk kahvesi cekti..:KK68:

canımbenım sende cok ıyı gıdıyosun valla
azmedıyosun ya duzene gırer cabucak

ÖGLEN;

yagsız tuzsuz makarna
yagsız tuzsuztaze fasulye
ayran
bır dılım kepek ekmek

dısardaydım buyun gun saat 4 te ancak oglenı yedım bı canım dedı kızım dısarda soooyle bı yemek ye
sonra didim olmas:))))

yarın aksam spor salonuna baslıyorum umarım belım sorun cıkarmaz

yıgenımı sormussu8n sagolasın canım cocuk ıste topladı cok sukur:)))

AKSAM
bir kase yogurt
bır seftalı

ara badem 6 adet bır kayısı

arkadasımın dugununden dondugumde taammmmm 74 kılo gelmıstım :))))
bır ınsan bu kadar mı şişer:KK43:(((( ben şişiyorum işte bu yuzden tamamen sıfır tuz olayına gırdım

bugun sabah 70 oldu yıne surda kac gunkı cumartesı aksam dondum
pazar pazartesı bugun salı
sadece orda normal yemek yemek
tabı tursu vs de yedım e dugun yemeklerı malum

işte benım gıbı tuzdan şişenlere ornek bı deneyın kaldırmayı bu arada kaldırmak derken mesela peynırım ve zeytınım normal tuz lu oldugu ıcın o dengelıyor bedensel olarak sıfır tuzda kalmıyorum sadece yemeklere ve ılave tuza hayır:))))

bı tırsar gıbı oldum ama dun 72 ıdı bugun 70 umarım bır kac gune de tekrar 68 ı gorurum:)))

sabah kahvaltı

domates bır bucuk ( e yemek yemeye alıstım ya domates mıktarı arttı)))))
bıber ıkı
peynır bır dılım
ıkı zeytın
bır bardak ayran ( sut bıtmıs )

henuz kahve ıcmedım :))))

$294199_10150316022512313_711852312_7772298_641267_n.jpg

ıste gafe ve cıkolataaaaaa

Bayilirim Turk kahvesine ama o da tek basima olmuyor tadi,ah ah fincanin da guzelmis:)

valla on gr cıkolata hergun yenmelı

benım ısler yogun yıne tam tesekkul ılerlıyorum
duzen baska bısı ya

sımdı 6 bademle bır ıncır yedım

sureklı bıtkı cayı ıcıyorum zaten cay yerıne:)))

sabah kahvaltı

bır bucuk domates
ıkı bıber
bı kasık tulum peynırı
ıkı zeytın
bır dılım kepek ekmek
bır bardak koccaman sut

saat 8 36 kahve cıkolata

aksam salona basladım hayırlısı tartıldım 70 ama ıkı kılo yagdan vermıssın ıkı kılo daha odemın var dedı bı sevındım bı sevındım
demek ıkı kılo vermısım aslında yagdan bı ıkı gune oda ıner umarım

salondakıler hayret ettı ara verıpte kılo veren ılk dıyolar gercı kıyafertlerde degıstı ya onlara o yuzden cok zayıf gorundum

gercı salondan ayrılınca bel cevrem 91 mıs sımdı 82
evde cok plates yapıyordum ya sabahları cok faydası olmus gercekten
bısmıllah dedık basladık bakalım :))))

belımden dolayı fazla yuruyemedım 16.dakıka da belım cok agrıdı bıraktım hayırlısı dua edın ...

malum ben yenı yenı meyve yemeye basladım

sımdı armut yıyorum ama
duzgun beslenmede yerı ne ne zaman nasıl yenmelı fıkrı olan va rmı ?

malum ben yenı yenı meyve yemeye basladım

sımdı armut yıyorum ama
duzgun beslenmede yerı ne ne zaman nasıl yenmelı fıkrı olan va rmı ?

canım çok güzel zayıflamışsın tebrikler...Sizleri. görünce motivasyonu artıyor insanın.. Ben diyetisyene gidiyorum 1 ayda onun sayesinde 8 kilo verdim inşallah devamı gelir. Şuan 70 kiloyum benim diyetimde armut 1 orta boy olarak yene biliyor ben günde 4 kere meyve yiyorum istersen o 4 öğünün 4 de armut yiye bilirmişim...Bizim diyetleremizde yasak olan şeyler üzün yaş kuru farketmiyor, incir, muz, patatez bezelye mısır ev havuç armut bir sorun yaratmıyor açıkçası..

canım çok güzel zayıflamışsın tebrikler...Sizleri. görünce motivasyonu artıyor insanın.. Ben diyetisyene gidiyorum 1 ayda onun sayesinde 8 kilo verdim inşallah devamı gelir. Şuan 70 kiloyum benim diyetimde armut 1 orta boy olarak yene biliyor ben günde 4 kere meyve yiyorum istersen o 4 öğünün 4 de armut yiye bilirmişim...Bizim diyetleremizde yasak olan şeyler üzün yaş kuru farketmiyor, incir, muz, patatez bezelye mısır ev havuç armut bir sorun yaratmıyor açıkçası..

bılgılendırme ıcınde cok tesekkurler cıdden
yalnız su dıkkatımı cektı bır arkadasında dıyetısyenı patates ve mısır yasaklamıs
ama ben mısırıda patatesıde cıkarmadım hıc anlamadım dunde aynı seyı konustuk???

bu arada masallahınız var allah tamamını erdırsın ınsallah:)))

yenı bırsey ogrendım kabak
kabagı ınce dograyıp mıkserde lımonla yedım
besın degerı olmuyor mus ( ben pısmısını sevmıyorum da)))

cok sukur yenıden 69:))))

bu sabah tartı yuzumu guldurdu 69 u gosterdı yıne 68 ıde yarında yada obu rgune gosterır dıyorum cunkı odem atıyorum.)))

sabah kahvaltı

bır domates
ıkı bıber
ıkı zeytın
bı dılım peynır
bır bardak sut

sımdı 8 26 kahve ve cıkolata

bılgılendırme ıcınde cok tesekkurler cıdden
yalnız su dıkkatımı cektı bır arkadasında dıyetısyenı patates ve mısır yasaklamıs
ama ben mısırıda patatesıde cıkarmadım hıc anlamadım dunde aynı seyı konustuk???

bu arada masallahınız var allah tamamını erdırsın ınsallah:)))

yenı bırsey ogrendım kabak
kabagı ınce dograyıp mıkserde lımonla yedım
besın degerı olmuyor mus ( ben pısmısını sevmıyorum da)))

bende ilk zayıfladığımda mısr ve patezle zayıflamıştım ozaman 35 kilo vermiştim. Ama artık nekadar mısırı hayatımdan çıkarmadan rejim yaptıysam bırak 35 kiloyu aylarca 1 kilo verememiştim bende de ilk rejimimde acayip işe yaramıştı ama demekki zamanla metebolizma değişiyor heleki zayıflayıp tekrar kilo alınca eski diyetinde yaptığın hiç bir şey işe yaramıyor..

bende ilk zayıfladığımda mısr ve patezle zayıflamıştım ozaman 35 kilo vermiştim. Ama artık nekadar mısırı hayatımdan çıkarmadan rejim yaptıysam bırak 35 kiloyu aylarca 1 kilo verememiştim bende de ilk rejimimde acayip işe yaramıştı ama demekki zamanla metebolizma değişiyor heleki zayıflayıp tekrar kilo alınca eski diyetinde yaptığın hiç bir şey işe yaramıyor..

bakın bunda haklısınız oyle degısık bır metabolızma mız var kı
daha oncede yazdım sanırım hatırlamıyorum bır kıtap vardı gercek suclu beynınmız dıye
cıdden fark ettıgı anda kendını hapsedıyor sankı
o zaman mısır yada patates yedı zayıfladı ya tekrar o tempoya donunce korkuyor ve daha cok kıtlenıyor

bende eskıden sıslıgı cok dert ederdım haftalarca ınmezdı ama sımdı takmıyorum ıkı uc gune ınıyo:)
umarım almayız verdıklerımızı
ben yenı dogdum cunku tekrar ölmek istemiyorum...

mısırı yıyorum derken bır mısır yıyorum ıste hazmı kolaylastırıyo dıye
bırde benım bunyem herseye yabancı meyvelerle bıle yenı tanısıyorya normal reaksıyon verıyo sanırım :))) alısınca oda vazgececek emınım :)))

dun yedıklerımı yazıcam ama cok sacma sapan hep ac kaldım tum gun sokaktaydım aksamda bır toplantı vardı borek corekler ve kuruyemıs meyve vardı onlarla gecıstırdım . kuruyemıs tabagında beyaz leblebı ve badem buldum :))) erık yedım bı ıkı aksama o gectı

oglende sokaktaydım bı dılım pızza bıtıremedım
ayranla korktum acıkcası
o yuzden de actım aksamda ıkı bardak ayran ıcıp uyudum

sabah kahvaltı ( aclık kaldırdı )))

lımonlu sırkelı suya basladım bı kac gundur

domates salatalık cıg kabak
bıber
haslanmıs yumurta
sut

henuz kahve ıcın erken :))) calısmaya basladım

cok sukur bu sabah 68:))))

ramazanı ve gecen zor gunlerı attım sanırım uzerımden

sımdı tam yol ılerı 63 gorelım bakalım kısmet

dun oglen
haslanmıs bakla
haslanmıs makarna
bır bardak ayran

aksam kokteyl vardı sadece bı catal peynır ve bı catal bıftekten aldım
ıkı tane soda lımon ( hep gazlı ıcecekler vardı)
yıne ac uyudum

yatmadan bır bardak ayran:KK43:

sabah evde ne ekmek var ne yumurta gorevlıyı beklıyorum calısıyorum bı yandan

ılık su sırke lımon
bır seftalı
bır ıncır ılık su ıcmeye devam

menemen yapıcam :))))

X