Eylulse'nin Başarı Öyküsü 40 Kilo Verdi

allah yardimcimiz olsun ,84 kiloyla baslaman ne guzel ,ben 96 la basladim dusun halimi

gercekten aliskanliklari terk etmek cok zor,ama hep birlikte bunun ustesinden gelicez

yazdiklarin cok hosuma gitti beni cok guldurdun ......

selam avci.bana 84 le basliyorsun sanslisin diyorsun.seni cok iyi anliyorum cünkü bende 80 altiyla baslayanlara imreniyorum ama sunuda bilmelisin bende 104 oldum bir zamanlar.yaklasik bir senede 94 lerde dolastim.neredeyse iki senedirde 80 lerde yüzüyorum.aslinda gecen sene 81 oldum spora gidiyordum.sonra nedense inancimi yitirdim ve simdi gramlari bile hesaplar oldum.kendine inan ve güven dünden beri ben öyle yapiyorum.ba´k sana ne diicem...ben hic öyle zayif citir birsey olamadim. ama sözlendigimde 75 dim.dügünümde inanilmaz bir irada geldi bana.her gelinlik provasinda gelinligin beli bir beden daraltildi.nihayetinde dügünümde gelinligimin etegini topluigneyle tutturmak zorunda kaldim.simdi o daralttirdigim gelinlige bakarken bile sigmiyorum:)ama hergün evde bir saat spor yapiyordum.birde ekmege hic agzimi sürmedim.resmen actim.ama sonrasindada kitliktan cikmis gibi yedimde yedim. INSANA EN BÜYÜK KÖTÜLÜK KENDINDEN GELIRMIS.bunu unutmamakta fayda var.kendine iyi bak görüsürüz

kizlar bu sabahki kahvalti raporu
iki haslanmi yumurta+kizimin yemedigi yumurta sarisi(üc yumurta demeye utandimda:)
1,5 kizarmis ekmek.tabi üzeri peynirli tabiki.
sekersiz cay.
ama kahvaltidan önce yarim elma yemistim.
aslinda bir dilik kizarmis ekmek hakkim daha vardi ama birtürlü kizarmayan ekmegi beklerken doydugumu hissettim.ortanca kizimin dalginligi sayesinde bir dilim ekmek karim olmus oldu:)tost makinasi fisi diye yumurtakaynatma mak.fisini takinca bunuda biten sabrim sayesinde farkedince ekmek makinada kalakaldi tabi:)
bugün biraz zorlanacagim gibi geldi ama insallah öyle olmaz. artik evisime basliyorum temizlik bayram tatlilari falan aksama görüsürüz bye

merhabalar.. duyumcum ilk önce umarım suuynu içmeni unutmadın ben unuttum bugün çünkü hep dışardaydım :) gezmekten bacakalrım ağrıyor oyüzden spor yapamadım :KK43: ve hemen günü raporu düne göre feci kötüü gibi lütfen yorum yapın çokmu yemişim :KK43:
sabah 2 inc eminik dilim kepek ekmeği 1 haşlanmış yumurta biraz peynir lihgt peynir almayı unutuyorum yarın alcam mutlak .öğlen hiç birşey yiyemedm dışardaydım saat 5 de dışarda 1 porsiyon ızgara köfte.2kaşıkk.pilav ve 5-10 adet kızarmış patetes evet bunu yapmamlıydım :KK43: ve bir bardak ayran.temin fezic tatlı krizim tuttu üzüm yedim biraz bugün çok kötüydümmm :KK43:(

merhabalar.. duyumcum ilk önce umarım suuynu içmeni unutmadın ben unuttum bugün çünkü hep dışardaydım :) gezmekten bacakalrım ağrıyor oyüzden spor yapamadım :KK43: ve hemen günü raporu düne göre feci kötüü gibi lütfen yorum yapın çokmu yemişim :KK43:
sabah 2 inc eminik dilim kepek ekmeği 1 haşlanmış yumurta biraz peynir lihgt peynir almayı unutuyorum yarın alcam mutlak .öğlen hiç birşey yiyemedm dışardaydım saat 5 de dışarda 1 porsiyon ızgara köfte.2kaşıkk.pilav ve 5-10 adet kızarmış patetes evet bunu yapmamlıydım :KK43: ve bir bardak ayran.temin fezic tatlı krizim tuttu üzüm yedim biraz bugün çok kötüydümmm :KK43:(
selam s.d. cim.kahvaltida iyisinde öyle yemegini atlamamaliydim o yüzden aksam biraz abartmissin.kizartma olayina gelince vallahi ben bu konuda cok kararli olmaktan yanayim. sana bir tavsiye kizartma yiyecegin zaman yemeden önce eline al ve sik.icinden su gibi cikan yaglari görünce vazgececeksin.yinede fena sayilmaz. ama yarin bayram.kendini iyi motive et.tatlilar börek cörekler valla benden söylemesi.

günün raporunu veriyorum:
kahvalti:
ben kahvaltiyi yazmistim ya. simdi yeniden 3 yumurta desem birdaha rezil olacagim.yok yok kahvaltiyi tekrar yazmama gerek yok
ögle:
koca bir tabak salata üzerine bir kase yogurt
aksam:
üc-bes kasik pilav bir yaglisuda haslanmis(sadece haslanmis desem yalan olur kizartma gibi yagliydi ama tencerede kaynamisti kaynanamin menüsünden)bir kanat kendi yaptigim yine bol kalorili kiymali yemekten bir yemek kasigi. bir bardak ayran
bir parca peynir.yok iki.tamam itiraf ediyorum 3:)) kaynanam kendi elleriyle yapmis valla dayanamadim sanirim tek iradesizligi bunda gösterdim.
bu aralarda bitki caylari ´gün boyu parca parca yedigim 2 koca elma.

simdilik hepsi bu..ama kendimi cok tok hissediyorum sanirim peynirlerden:)
ya bayram icin yaptigim sütlactan iki kasik yedim yazmalimiyim bilmiyorum:)kalori kaloridir yani..

kiz s.d. suyu unutturmamana sevindim de bu saatte icince gece uyuyamiyorum biliyonmu:) uyumaktanda korkuyorum ya rüyamda dalarimda yatagi islatirsam falan:))

Cnım benım bence kotu bır durumda degılsın arada olur emın ol
bugun bayram sabahı bı dılım borek
et kavurma
salam peynır
aslında neyı ne kadar yedıgımı hatırlamıyorum sarhostum:))))))

günün raporunu veriyorum:
kahvalti:
ben kahvaltiyi yazmistim ya. simdi yeniden 3 yumurta desem birdaha rezil olacagim.yok yok kahvaltiyi tekrar yazmama gerek yok
ögle:
koca bir tabak salata üzerine bir kase yogurt
aksam:
üc-bes kasik pilav bir yaglisuda haslanmis(sadece haslanmis desem yalan olur kizartma gibi yagliydi ama tencerede kaynamisti kaynanamin menüsünden)bir kanat kendi yaptigim yine bol kalorili kiymali yemekten bir yemek kasigi. bir bardak ayran
bir parca peynir.yok iki.tamam itiraf ediyorum 3:)) kaynanam kendi elleriyle yapmis valla dayanamadim sanirim tek iradesizligi bunda gösterdim.
bu aralarda bitki caylari ´gün boyu parca parca yedigim 2 koca elma.

simdilik hepsi bu..ama kendimi cok tok hissediyorum sanirim peynirlerden:)
ya bayram icin yaptigim sütlactan iki kasik yedim yazmalimiyim bilmiyorum:)kalori kaloridir yani..
:) yabancı bı makına yaszamıyorum aslında)))
oglen sosıs salcalı makarna bı dolu tabak cay sacma sapan ıste

bayram bayram yalnız olunca bunalım
adetımınde ılk gunu

herkese ıyı bayramlarrr

günaydin kizlar.bayramin ilk gününü cok zor gecirdigimi söyleyebilirim. simdi dünkü günün raporu:
kahvalti:
koca bir tabak sinitsell´papates kiratmasi cok yagli melemen´ ama hicbirinden yemedim.nha nahaa haaa cok canim gitti ama farketmeden agzima attigin bir tanecek patates kzartmasini saymazsak hicbirine dokunmadim.sofrada zavalli zavalli duran zeytinden 2 adet biraz ev yapimi peynir bir avuc büyüklügünde tostta kizarmis pide...kizlar nasil cok iyi degilmi.bayram kahvaltisi icin...
ögle:
bir kase loluk(ayranli köfteli bir antep yemegi)
iki kuru patlivan dolmasi
bir adet sarma.bir bardak ayran
aksam
bir kase salata iki elma

aradada yarim bir catal ucu kadar baklava..
haa unuttum iki kazan sutlac captim ama sadece iki tatli kasigi yiyebildim..

ama görseydiniz kizlar heryerde tatlilar istahkabartici yemekler...resmen yalan konustum gittigim yerlerde..ay cok yedim...heryerde tatli midem yaniyor kusura bakma yiyemeyecegim...ne yalanci kadinmisim ben ya..kendime guvenmiyorum bu kadar yalandan sonra.mesela midem acim acim diyr ben diyorumki yok yok bu kari yalanci kesin gene numara yapiyor:))
hatta bir ara esim benle bayagi eglendi. bir misafirlikteydik.kadincagiz börek baklava dizdi masaya.ben dedim cok yedim kusura bakam yiyemeyecegim dayandim caya.bizim herif ne dese ayi:önce sessizce egildi daha saat cok erken bir börek ye aksam yemegin olur daha yemezsin...yok bendeki kecilik buna müsade edermi..dayandim elmaya..
yalniz kizlar kaynanamlardaydim genel olarak.gelenin gidenin haddi hesabi yoktu.yemekler bir doluyor bir bosaliyor .o kadar yemek tükendiki tabi bulasikci olarak bayagi yoruldum..ama itifar edeyim eve geldigimde bütün hepsini ben yemisim gibi sislik hissediyordum.milletin agzina bakmaktan yemis kadar olmusum vaala.kizlar milletin yedigine agzi sulanarak bakmakta kalori icerirmi:))
gösterdigim irade karsisinda kendimi kutluyorum ve tebrik ediyorum.
sabah tartiya ciktim.iste bu konuda irade gösteremiyorum.bir gram bile gitmemis.bende hayalkirikligi tavan vapti ama olsun.bunu bünyemin bir savunma mekanismasi olarak düsünüyorum.hani diet baslayinca bünye alarma gecermis ya ne yersen hemen depolarmis arkasi gelmeyecek diye..olsun inatla devam.nasilsa bir yerde pes edecek ve yag depolarina basvuracak.anatomime sesleniyorum kitlik geliyor....acin depolari kullanin baska care yok:) hadi bakalim bu kadar ceneden sonra bakalim aksama günün raporu nasil olacak
öpüldünüz bye

merhabalar .bayramın ilk günü feci zor geçti heryerde önüme baklava börek dolma az hasarla atlattım
dün sabah 1 dilim çavdar ekmeği biraz peynir 3 zeytin salata domastes az
öğlen gezmedeydik 3 lahana dolmasıı yarım dilim baklava :KK43: 3 adet patates kızartması bu sonn ama :KK43:
akşam yarım dilim çavdar ekmeği ete yağ atmadan yakalayamadım annemi malesef ama 1 yemek kaşığı toplamda et yedim yatarken elma spor yapamadım gün içinde hareketlyidm ama çok geç geldik
bugün sabah 1 dilim çavdar ekmeği az peynir 1 zaytin ve çay şekersiz
şimdi az yağlı az salçalı taze fasulye yapıyorum öğlen akşam yarım tabak olcak şekilde ondan yicem ekmeksiz aralarda acıkarsam elma yerin bugünnün raporunda verdim:)

günaydin kizlar.bayramin ilk gününü cok zor gecirdigimi söyleyebilirim. simdi dünkü günün raporu:
kahvalti:
koca bir tabak sinitsell´papates kiratmasi cok yagli melemen´ ama hicbirinden yemedim.nha nahaa haaa cok canim gitti ama farketmeden agzima attigin bir tanecek patates kzartmasini saymazsak hicbirine dokunmadim.sofrada zavalli zavalli duran zeytinden 2 adet biraz ev yapimi peynir bir avuc büyüklügünde tostta kizarmis pide...kizlar nasil cok iyi degilmi.bayram kahvaltisi icin...
ögle:
bir kase loluk(ayranli köfteli bir antep yemegi)
iki kuru patlivan dolmasi
bir adet sarma.bir bardak ayran
aksam
bir kase salata iki elma

aradada yarim bir catal ucu kadar baklava..
haa unuttum iki kazan sutlac captim ama sadece iki tatli kasigi yiyebildim..

ama görseydiniz kizlar heryerde tatlilar istahkabartici yemekler...resmen yalan konustum gittigim yerlerde..ay cok yedim...heryerde tatli midem yaniyor kusura bakma yiyemeyecegim...ne yalanci kadinmisim ben ya..kendime guvenmiyorum bu kadar yalandan sonra.mesela midem acim acim diyr ben diyorumki yok yok bu kari yalanci kesin gene numara yapiyor:))
hatta bir ara esim benle bayagi eglendi. bir misafirlikteydik.kadincagiz börek baklava dizdi masaya.ben dedim cok yedim kusura bakam yiyemeyecegim dayandim caya.bizim herif ne dese ayi:önce sessizce egildi daha saat cok erken bir börek ye aksam yemegin olur daha yemezsin...yok bendeki kecilik buna müsade edermi..dayandim elmaya..
yalniz kizlar kaynanamlardaydim genel olarak.gelenin gidenin haddi hesabi yoktu.yemekler bir doluyor bir bosaliyor .o kadar yemek tükendiki tabi bulasikci olarak bayagi yoruldum..ama itifar edeyim eve geldigimde bütün hepsini ben yemisim gibi sislik hissediyordum.milletin agzina bakmaktan yemis kadar olmusum vaala.kizlar milletin yedigine agzi sulanarak bakmakta kalori icerirmi:))
gösterdigim irade karsisinda kendimi kutluyorum ve tebrik ediyorum.
sabah tartiya ciktim.iste bu konuda irade gösteremiyorum.bir gram bile gitmemis.bende hayalkirikligi tavan vapti ama olsun.bunu bünyemin bir savunma mekanismasi olarak düsünüyorum.hani diet baslayinca bünye alarma gecermis ya ne yersen hemen depolarmis arkasi gelmeyecek diye..olsun inatla devam.nasilsa bir yerde pes edecek ve yag depolarina basvuracak.anatomime sesleniyorum kitlik geliyor....acin depolari kullanin baska care yok:) hadi bakalim bu kadar ceneden sonra bakalim aksama günün raporu nasil olacak
öpüldünüz bye

pes etmek yok canım benmde tartımbozuk bugün gidip bir alsaamı diyorum ne aslında bozuk olmasına rağmen 500gr kadar eksik gösteriyr :KK43: asla pes etmek yokk aynı gün başladık birbirimze destek olalaım hadi bakalım:)

pes etmek yok canım benmde tartımbozuk bugün gidip bir alsaamı diyorum ne aslında bozuk olmasına rağmen 500gr kadar eksik gösteriyr :KK43: asla pes etmek yokk aynı gün başladık birbirimze destek olalaım hadi bakalım:)

selam canim- valla aslinda iyi direniyorum ama tartiya her cikisimda canim sikiliyor.biliyorumda birden olmayacagini ama gönül iste..yinede bu sefer pes etmeyecegim. bütün gün cok dikkat ettim yememe. üstelikte herkese duyurdum diet yaptigimi.artik gurur meselesi oldu. ama biliyorum aslinda neyim eksik oldugunu- spor yapmiyorum spora baslasam tez gidecek.ama bir yerden sonra bünye alisacak ve yavaslayacak hersey.simdilik sadece dietle vermeliyimki bünyem buna alisipta yag yakmayi azaltinca sporu devreye sokmayi düsünüyorum. yaza kadar bu is bitsin istiyorum. aslinda plan iyide...yaglar yanmamakta direniyor.olsun inadim inat. gururum gurur. dayan canim.benim yok arkadasim:) ikimizde bu basariyi kutlayacagiz birgün kimbilir belkide yüzyüze:)türkiyeye gelirsem tabi:)) simdilik iyi aksamlar sonra gene konusuruz.

selam canim- valla aslinda iyi direniyorum ama tartiya her cikisimda canim sikiliyor.biliyorumda birden olmayacagini ama gönül iste..yinede bu sefer pes etmeyecegim. bütün gün cok dikkat ettim yememe. üstelikte herkese duyurdum diet yaptigimi.artik gurur meselesi oldu. ama biliyorum aslinda neyim eksik oldugunu- spor yapmiyorum spora baslasam tez gidecek.ama bir yerden sonra bünye alisacak ve yavaslayacak hersey.simdilik sadece dietle vermeliyimki bünyem buna alisipta yag yakmayi azaltinca sporu devreye sokmayi düsünüyorum. yaza kadar bu is bitsin istiyorum. aslinda plan iyide...yaglar yanmamakta direniyor.olsun inadim inat. gururum gurur. dayan canim.benim yok arkadasim:) ikimizde bu basariyi kutlayacagiz birgün kimbilir belkide yüzyüze:)türkiyeye gelirsem tabi:)) simdilik iyi aksamlar sonra gene konusuruz.

canım merhaba ben bugün başka bir diyet deniyim dedim mahvoldum oyüzden bugünü feci günüm olarak sayıyorum yarından itibaren düzenli yürüyüşümede başlıyorum inşallah .yanlız biz bir anda vermek istiyoruz ne aceleciyiz sakin olalım bakalım sen neler yedin bugün ben yarın yazarım artık

canım merhaba ben bugün başka bir diyet deniyim dedim mahvoldum oyüzden bugünü feci günüm olarak sayıyorum yarından itibaren düzenli yürüyüşümede başlıyorum inşallah .yanlız biz bir anda vermek istiyoruz ne aceleciyiz sakin olalım bakalım sen neler yedin bugün ben yarın yazarım artık

merhaba s.d. cim öncelikle günün yani dünün raporunu vereyim
sabah bütün irademe ragmen tartilmadan asagi indim:)
kahvalti:
iki kase mercimek corbasi,iki dilik ekmek
kahvaltidan sonra herkes bizde toplandi. aksam 9 a kadar okey partisi vardi.bu defa yendim:)aksam yemegine kadar alabildigince sadece sicak bitki caylari aksam 6 gibi aksam yemeginde sadece haslanmis yagsiz sossuz makarnadan birkac catal kocabirtabak yine yagsiz ama soslu salata o güzelim kavrulmus etler pilavlar sadece bakistik.. ama biliyormusun cok kolay gecti.hicbirseyi canim istemedi.fakat bitün direncime ragmen aksam dayanamayip tartildim.oda ne 85.50 bir kilo almisim gibi.ama aksam oldugu icin onca cay...umarim öyledir.sabah tartiyada küstüm...
ama inatla devam edecegim.birazdan kahvalti yapacagim bugün kahvalti icin gec kaldim....umarim ahsama iyi seyler yazarim.

sohbetınızı bolmeyeyım ) supersınız cunku:))

merhaba s.d. cim öncelikle günün yani dünün raporunu vereyim
sabah bütün irademe ragmen tartilmadan asagi indim:)
kahvalti:
iki kase mercimek corbasi,iki dilik ekmek
kahvaltidan sonra herkes bizde toplandi. aksam 9 a kadar okey partisi vardi.bu defa yendim:)aksam yemegine kadar alabildigince sadece sicak bitki caylari aksam 6 gibi aksam yemeginde sadece haslanmis yagsiz sossuz makarnadan birkac catal kocabirtabak yine yagsiz ama soslu salata o güzelim kavrulmus etler pilavlar sadece bakistik.. ama biliyormusun cok kolay gecti.hicbirseyi canim istemedi.fakat bitün direncime ragmen aksam dayanamayip tartildim.oda ne 85.50 bir kilo almisim gibi.ama aksam oldugu icin onca cay...umarim öyledir.sabah tartiyada küstüm...
ama inatla devam edecegim.birazdan kahvalti yapacagim bugün kahvalti icin gec kaldim....umarim ahsama iyi seyler yazarim.

sizide taktır edıyorum cıdden
kafada bıtımıssınız bakıstıgınıza gore:) benım ıcın de bugun normale dondu sanırım hersey

sabah kahvaltı

menemen
bır ıdlım ekmek
sut
peynır
( zeytını unuttum yemeyı)

ara kahve cıkolata
ayva
14 00 kavurma et pılav
haslanmıs kabak havuc

saat 16 ayva su

aksam yemek yok kahvaltı gevregı sut

günaydınn bende bugün normele döndüm şükür öğleden sonra yürüyüşede çıkıcam.
şmdilik kahvaltıyı yazıyım.2 dlim kızarmış çavdar ekmeği.bir tane light karper peyniri.3 üç çatal kavurma (yağı çok az diye aldım) bir bardak çay hadi bakalım bol kalorisiz günler inş.eyülse sen bu menünle kilo vermeye devam ediyosun dimi canım

sohbetınızı bolmeyeyım ) supersınız cunku:))

sizide taktır edıyorum cıdden
kafada bıtımıssınız bakıstıgınıza gore:) benım ıcın de bugun normale dondu sanırım hersey

sabah kahvaltı

menemen
bır ıdlım ekmek
sut
peynır

( zeytını unuttum yemeyı)

ara kahve cıkolata
ayva
14 00 kavurma et pılav
haslanmıs kabak havuc

saat 16 ayva su

aksam yemek yok kahvaltı gevregı sut

selam eylulse..nerelerdeydin ya özledik seni.
valla haklisin bu is kafada bitti artik bir tartilmaya karsi cok zayif iradem var onada dün aksam cözüm bulduk.esim baskülü saklayacak cumadan cumaya cikaracak..dedim iyi sakla..krizim tutarsa bütün evi altüst ederim...sen merak etme diyor..umarim iyi saklar. bu sabah tartildim.tam bir kilo vermisim. umarim bu verdigim kas degil yagdir.
ama yediklaerime gercekten dikkat ediyorum.biz ailecek baskül ailesi gibiyiz.koca sülalede iki kiz bebegini saymazsak(ki biride benim kizim)resmen obeziteyiz.bir arada yemek yemeye karar verdigimizde dügün gibi yemek pisiyor vallahi.buna inat yeniyorum.simdilik kuskulu bakiyorlar bu diete devam edemez diye..haklilarda ama ben kararliyim. yaza kadar bu igrenc yaglrdan kurtulacagim.ve yazinda citir pitir giyinip gezecegim:) hayali bile beni heyecanlandiriyor.
simdi kahvalti yapmaya gidiyorum sonra görüsürüz

şmdilik kahvaltıyı yazıyım.2 dlim kızarmış çavdar ekmeği.bir tane light karper peyniri.3 üç çatal kavurma (yağı çok az diye aldım) bir bardak çay hadi bakalım bol kalorisiz günler inş.eyülse sen bu menünle kilo vermeye devam ediyosun dimi canım
kiz s.d. senin bu kahvaltiyi ben yapsam cöp gibi olurum herhalde:)) ben iki yumurtayi yutmadan doymuyorum bir kere:)) gerci dün sabah yemedim.bu sabahda yemeyecegim kim bekleyecek simdi haslanmasini dimi ama. bu arada sabah tartilmadim aksama görüsürüz demisim ya aksama tartildim:KK43: yok dayanamiyorum merede:) aksam yemegim oldukca hafifti. haslanmis yagsiz önceki günden kalma bir iki catal makarna firinda yagziz pismis 3 köfte birini piserken götürdüm:) ve yagsiz salata. artik yagsiz kelimesini kullanmayacagim nasilsa hep yagsiz.siz okurken anlarsiniz nasilsa. aksama görüsürüz böyle devam et. bakalim yol arkadasim sende kilo verme durumlari ne oldu cok merak ediyorum tartil ve bana yaz. yarin sabah normalde bir hafta olacak.

kizlar ya bir konuda yardim istiyorum sizden.bana kilo vermede bir iyiliginiz olarakta düsünebiliriz. mesela eylülse senin su yazilarinin altinda bir cizelge var ya hani kilo vermeye 111 den baslayip 68 e kadar gösteren..motive acisindan ondan yapmak istiyorum ama compitur kullanmada tam bir kabiliyet canavarim:) ne yaptimsa beceremedim. bana yardim lüüüütfeeeeeeeeeeeeeeen

valla ben bu lısteyle su sıra dadece yerımde sayıyorum
hatta bazı kacamaklar oluyo ya onlarda kılo oluyo ınıyo vs
dengesız bu ara
cıkmasında yukarı yeter
toparladık zaten:)

sabah yıne menemen
sut cevız peynır zeytın

oglen ıkı tavuk budu
makarna
bı dılım ekmek
ayran

aksam
cıg kabak ayran

beyeaz leblebı bıtkı cayı

yatmadan sutr ıcerım :)))))
selam eylulse..nerelerdeydin ya özledik seni.
valla haklisin bu is kafada bitti artik bir tartilmaya karsi cok zayif iradem var onada dün aksam cözüm bulduk.esim baskülü saklayacak cumadan cumaya cikaracak..dedim iyi sakla..krizim tutarsa bütün evi altüst ederim...sen merak etme diyor..umarim iyi saklar. bu sabah tartildim.tam bir kilo vermisim. umarim bu verdigim kas degil yagdir.
ama yediklaerime gercekten dikkat ediyorum.biz ailecek baskül ailesi gibiyiz.koca sülalede iki kiz bebegini saymazsak(ki biride benim kizim)resmen obeziteyiz.bir arada yemek yemeye karar verdigimizde dügün gibi yemek pisiyor vallahi.buna inat yeniyorum.simdilik kuskulu bakiyorlar bu diete devam edemez diye..haklilarda ama ben kararliyim. yaza kadar bu igrenc yaglrdan kurtulacagim.ve yazinda citir pitir giyinip gezecegim:) hayali bile beni heyecanlandiriyor.
simdi kahvalti yapmaya gidiyorum sonra görüsürüz

aıleden kaybedıyoruz dımı
bızımkılerde hepsı dombılı nııdek genetık:))))

kizlar ya bir konuda yardim istiyorum sizden.bana kilo vermede bir iyiliginiz olarakta düsünebiliriz. mesela eylülse senin su yazilarinin altinda bir cizelge var ya hani kilo vermeye 111 den baslayip 68 e kadar gösteren..motive acisindan ondan yapmak istiyorum ama compitur kullanmada tam bir kabiliyet canavarim:) ne yaptimsa beceremedim. bana yardim lüüüütfeeeeeeeeeeeeeeen
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gruplari/32323-kilo-cizelgesi-nasil-yapilir.html

ıncele bakalım canım benım :) cok ıyı gıdıyosunuz tebrıkler
yalnız senden rıcam ayakta goturmemeye calıs
ne olursa olsun oturarak ye dıye okumustum uyguladım
elmayı bıle dograyıp tabakta yıyodum ılk baslarda
emın ol doyuyosun:)

sabah 9 da yuzme var hadı bakalım

sagol eylülsecim.birazdan bakarim tavsiye dttigin adrese. aslini ararsan bende ayakta cok yemiyorum ama bu aksama kadar cokta aclik hissetmiyordum ama bu aksam hep acim neden bilmiyorum suyuda hergunden fazla ictim aciktikca elma salata tek tük kalorisi düsük seyler ama acim ac.krizim geliyor valla.uyusturucu bagimlisi gibi delirecem.simdi besi bir yerde caayi yaptim agzimin tadi kacsinda istahim gitsin diye.herhalde bu aksam yaptigim sinitselden oldu.yemeedim ya aklimdami kaldi ne?yok ama pes etmeyecegim.bu gunlerin acisin incecik bel ´hafif gövde ve birkac yas genclesmis görüntümle cikaracagim yaza az kaldi duyum dayan duyum.daha ilk haftadasin bir kilo verdim onönde 15 20 hafta var duyum ..neeeeeeeeeeeee 25 20 haftami olamaz mazlumu cagirin bana mazluuuuuuuuuuuuum

X